Сніг

З таким набором "фігур" швидко до верху заб'єш :D
хотіла сказати, що ти песиміст, проте подумала, що якщо ти в Карпати їздив без лопати та балонного ключа, то песимістом тебе точно не назвеш :D
 
Балонний ключ у мене є. Плюс монтажний балончик-герметик для колес :)
А от лопати не має ((
Доречі, де можна придбати якусь компактну лопатку для снігу? Щоб лежала в багажнику про всяк випадок.
 
Балонний ключ у мене є. Плюс монтажний балончик-герметик для колес :)
А от лопати не має ((
Доречі, де можна придбати якусь компактну лопатку для снігу? Щоб лежала в багажнику про всяк випадок.
Я долго искал зимнюю с телескопической ручкой, чтоб в багажник влазила. В инете не нашел, в строительном магазине не нашел.
И уже ближе к Новому Году в другой крупной строительной сети аж 3 штуки было по 190 грн. Забрал себе и на подарки :)
 
хотіла сказати, що ти песиміст, проте подумала, що якщо ти в Карпати їздив без лопати та балонного ключа, то песимістом тебе точно не назвеш :D
Взагалі, за 20 років водійського стажу у мене ніколи не виникало проблем зі снігом. Скільки у мене не було автомобілів - від 21-ї Волги з її трьома передачами, Опелів різних, Таврії і ось Равона - я жодного разу ніде не застряг в снігу. Жодного. Чи то так таланить чи то просто є тяма до цього.
В дитинстві у нас був Волинець (ЛуАЗ 969). З восьми років мене батько навчав їздити за кермом. Їздили ми не по асфальту, а в селі по полям та лісам. Круглий рік. Не можу сказати, що я спеціаліст з контраварійного керування автомобілем але одну істину, яку мені батько втовкмачив свого часу, це - не поспішай, не нервуй доки нічого не трапилось, аналізуй та "зазирай за поворот". Тому я не маю лопати в багажнику. :D Легше аналізувати наперед та управляти автомобілем згідно ситуації ніж порпатись у снігу чи грязюці.
Хоча ситуації бувають різні. Мого Кума Хонду постійно завалюють снігом на стоянці коли чистять. Але то CRV і йому простіше...
Таке. Думки вголос...
 
Тому я не маю лопати в багажнику
ще тому, що в твого равона є гараж :D а так, зранку відкопай машину, ввечері розкопай паркомісце :D
Легше аналізувати наперед
щодо снігу (як і калюж, піску, багнюки та інших дорожніх неприємностей): не знаючи броду - не лізь у воду.
 
ще тому, що в твого равона є гараж :D а так, зранку відкопай машину, ввечері розкопай паркомісце :D
Так. Гараж це великий плюс. Полегшує життя. Хоча взимку буває замітає ворота по пояс. А як проїде снігоприбиральна машина та наверне кучугуру під ворота, то ще гірше.
 
У нас как-то так
 

Вложения

  • 20181114_100043.jpg
    20181114_100043.jpg
    558,9 КБ · Просмотры: 22
Назад
Вверх Снизу