R2/Spark RTwo logbook | Мій бортовий журнал

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
та Кобокс про это :)
1544535901882.png
а со стойками классно!
кто-нибудь, кстати, знает каких-нибудь не слишком пафосных ребят, чтоб можно было вот такую мелочь поклеить?
а то на крышу мне пока бюджета не хватает, а те, которых я нашла, уж больно крутые какие-то
 
Я казав про весь автомобіль вцілому, що не думаю поки що тонувати. Ну то таке. Гадаю, прийде літо і я передумаю :D
Ну і от я виправив. Хворточка теж затонована :)
Так краще. Дійсно.

IMG_2647.jpg
 
ты её моешь чтоли каждый день? я день проездил после мойки - снаружи кусок гамна, а не машина
и это при том, что машина цвета мокрого асфальта, грязь не так заметна
 
Я їжджу тут по місцю. Дороги викатані снігом. Грязюки не має.
А от як виїду на трасу, то вже капець.
 
Їдемо перевзуватися :D
Розкладаючи задні сидіння зіткнувся з проблемкою та ледь не вибив собі око.
Сидіння нормально не розкладеш доки не знімеш підголовники. Два знялося легко, а от правий ні як не хотів вилазити.
Тягнув доки той не вискочив і не дав мені в око :x
Чи щось "зажувало" в середині чи кнопочка погано працює?
Але розклавши сидіння я отримав досить гарний об'єм. Три колеса легко лягло. Четверте зверху.

Посмотреть вложение 450
можно не раскладывать что бы не мучаться, покрывало на заднее спинку-седенье и колесо на колесо помещается легко, я так делал
 
Проблема. Я у себя на р 4 тоже не могу вытащить задние подголовники. Когда делал шумку и разбирал машину то выходили легко. Сейчас надо одеть чехлы - не могу вытащить боюсь что-то сламать. Давишь кнопку они подымаются а в конце останавливаются как вкопанные и только вниз, вверх ни с какой силой. Кто ещё встречался? И что делать?
 
по поводу тонировки части дверей можно глянуть у меня, реально хорошо
 
Багато вирішують колеса.
Але з таким низьким профілем у нас сильно не покатаєшся ((
Треба, щось гарне вигадати з рідними катками :)
 
о, вот самые классные реснички :) я такие хочу )
 
5416

Рекорд мандри-туру: від Львову до Житомира на 25 літрах газу!
(6,25л/100км при швидкості 100-130км/год)
Правда, в спину дув сильний вітер, але в автомобілі їхало четверо дорослих і двоє дітей! :)
 
Последнее редактирование:
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Назад
Вверх Снизу