R2/Spark RTwo logbook | Мій бортовий журнал

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

garikafterwork

Designer
Команда форума
Сообщения
1.619
Город
Бровари/Княжичі
Авто
Peugeot 508
LogBook.jpg

Коли прийшов час купувати в сім'ю нову машину, саме нову, бо б/у машин вже “наїлися”, ми з дружиною, за порадою друзів, зупинилися на Ravon. Довго дивились на них в інтернеті.
Читали відгуки та переглядали тест-драйви.
Я досить скептично відносився до не відомого мені Ravon-у. Та згодом він почав подобатись.
Як чоловік, я дивився на R4 - великий седан саме для сильної половини людства. :ugeek:
Дружина одразу вподобала "молодшого брата" - маленька машинка для крихітної дівчини.

Замовили тест драйв на R4. Та коли я в автосалоні вживу побачив R2 і сів у нього, одразу зрозумів, що хочу саме цю модель, не зважаючи на те, що машина менша.
На відміну від 4-ї моделі у R2 я вподобав інтер'єр. Нормальна посадка в кріслі, а не як на табуретці у 4-кі. Усе під рукою. Усе гармонічно. Кермо більш приємне до рук. Привабливі вигини торпеди. Хоча усе пластикове та все ж виглядає дуже якісно.
Так. R2 не такий м'який, як R4. Та воно і не дивно, враховуючи розмір та вагу.

Зовні машина теж виглядає більш "веселіше". Масивна "спортивна морда", низький бампер. Велике лобове скло, яке створює ефект панорамного даху. Великі двері, що дозволяють комфортну посадку в салон автомобіля. Стрімка лінія вікон, що тягнеться через весь кузов... Не дарма Spark знімали у Трансформерах :)
Що до задньої половини автомобіля, то це "компакт сіті кар". Тут усе більш спокійно, та ще більш компактніше. Хоча, при моєму зросту 178 см, я комфортно відчуваю себе як на водійському сидінні так і позаду нього. А коли дружина (155 см) за кермом, то позаду неї місця наче у авто S-класу! Для двох дітей більш ніж достатньо.
Ну, і купа приємностей: кондиціонер, електро дзеркала, склопідйомники, обігрів сидінь, лобового скла, дзеркал та заднього вікна; подушки безпеки; самонатяжні ремені безпеки. Ну, і звісно автоматична коробка передач!
Наш вибір був одностайним - Ravon R2! Дружина, діти і я навіть в кольорі зійшлися :)


З усього, що нам пропонували, як додаткові опції у автосалоні, я обрав лише захисну решітку радіатора. З таким "хавальніком" та нашими дорогами не довго зловити камінь радіатором. Знайти щось подібне в інтернеті так і не зміг, тому погодився на встановлення її у автосалоні - 1200 грн. Як прикручена решітка не зрозуміло. Та на нижній губі видно дві пластикові стяжки.


Усе інше, реально у двічі дешевше на першій сторінці Гугл пошуку.
Наприклад, гумові коврики салону "AvtoGumm" не за 1200 грн, а за 579 грн! в "Авторадости". Гарні, м'які та точно в розмір підлоги.

Наступне, що планую, це встановити ГБО. От тільки не знаю яке і де його ставити, щоб не злетіла гарантія, та за адекватні кошти, в районі 10 000 грн, а не 15-18000 як то є у дилерів.

Тепер у нашій сім’ї новий улюбленець - яскраво-червоний R2. От тільки ім’я йому ще не придумали...

P71019-094825.jpg
P71018-172216.jpg
22181224_854941234675297_5303498902547477337_o.jpg
 
Последнее редактирование:
романтично :) зустрінемося на ТО! :)
А мені Р4 подобається ) І в нього, як на мене, вдала механічна коробка.
 
Поздравляю с покупкой:) малыш пусть радует)
 
гбо только у диллера, т.к. это серьезное переобрудование, даже если не ставили подпись, что соглашаетесь ставить допоборудование только у диллера.
не, установить то можно где угодно и диллер вполне вероятно ничего не скажет, но в случае чего с движком и тд, вполне могут отказать в гарантии.
 
Дубль у свій бортовий журнал

Вперше викатав повний бак "від лампочки до лампочки".
Вийшло, повний бак = 443.5 км. (+/- 5 км)
Середня витрата пального 7.7л/100км — це і місто з пробками і траса.

Заливаю A92 (АЗС Shell). Цього разу від "лампочки" до повного вмістилося 32.6 л. Хоча минулого разу "на ламочці" довше їхав до АЗС і до повного влізло лише 30л. :(


БК показує запас ходу на повному баці 435км. Гадаю, аби по-прямій то бак легко можна розтягнути на 500 км.
А в режимі економ, при 90 км/год, навіть на всі 600!!! :D
 

Вложения

  • 2.jpg
    2.jpg
    132,9 КБ · Просмотры: 276
  • 1.jpg
    1.jpg
    142,2 КБ · Просмотры: 275
Об'їжджаючи "городами" пробарь на Чернігівській, у вузькому провулку, за Даринком, пропускав зустрічні авто, що скупчилися там через яму на дорозі. І ось в колоні різноманітних машин, як сонце серед хмар :) з'явився R4 з чоловіком за кермом, який багатозначно підняв руку, водночас дякуючи та вітаючись. То була коротка мить, та приємна, наче зустрілися двоє земляків на чужині lol ;)
Равон Равону брат! :D

"Клацнув" свого "малюка" сьогодні, і за те що він такий "няшний" купив йому на зиму нові "галоші" — Hankook 175/65 R14
На фото ще поки рідні літні "сандалі" теж Hankook.

IMG_7793.jpg
 
Последнее редактирование:
Поздравляю с покупкой!
тоже хотел ярко красный, но жена выбрала бордовый.
 
Дякую! ;) ;) ;)
У нас з дружиною курйоз був :D Першу ніч після придбання вона взагалі не спала через думки, а чи вірно обрали колір?
Вранці прокидаюся, а вона з красними очима і замученим виглядом, тремтячий голосом каже:
— А якщо тобі хтось скаже, що колір "бабський"? Я не хочу, щоб ти відчував себе не комфортно у машині такого кольору!

Але я ні грама не жалкую про яскраво-червоний! Колір класний.
Та у Равона усі кольори класні! Дизайнери вдало підібрали кольорову гаму!
 
Была похожая история и у нас с женой:D но я тоже абсолютно нормально себя чувствую в ярко красной:) а она после заказа цвета всё спрашивала - может другой, может тебе не нравится, но мне и самому он очень понравился:)
 
Їдемо перевзуватися :D
Розкладаючи задні сидіння зіткнувся з проблемкою та ледь не вибив собі око.
Сидіння нормально не розкладеш доки не знімеш підголовники. Два знялося легко, а от правий ні як не хотів вилазити.
Тягнув доки той не вискочив і не дав мені в око :x
Чи щось "зажувало" в середині чи кнопочка погано працює?
Але розклавши сидіння я отримав досить гарний об'єм. Три колеса легко лягло. Четверте зверху.

P71024-101333.jpg
 
Последнее редактирование:
garikafterwork сказал(а):
Два знялося легко, а от правий ні як не хотів вилазити.
Тягнув доки той не вискочив і не дав мені в око :x
Понимаю что не смешно, но пхахах :lol:
 
у меня все задние подголовники вытягиваются с неимоверными усилиями
 
Постійно нагадую собі "ну, робиш, щось небезпечне то хоч обличчя відставляй"! Так ні. Зазираю наче сорока в кістку. Потім око болить lol
 
Перевзувся.
Доки машина висіла на підйомнику трохи полазив знизу.
Усе просто та акуратно.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
 
Последнее редактирование:
З гвинтиками та сама історія, що і у всіх :D
Одного не має.
Глушник, складається враження, що довго не витримає - прогорить. Але можливо я помиляюся.

4.jpg
5.jpg
 
Последнее редактирование:
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Назад
Вверх Снизу