R2/Spark RTwo logbook | Мій бортовий журнал

Kodringer

Известный участник
Город
Киев
Авто
R2
та не. там норм ) просто знаки препинания чуть перепутаны.

"То не искривления, а портал в будущее [точка]
Ты смотришь через него в будущее, т.е. где будет авто через мгновение"

Heretic

Активный участник
Город
Кривий Ріг
Авто
RAVON R2

Cobox

Штырлиц
Город
Ирпень
Авто
R2 + Lacetti
Последнее редактирование:

orange

Известный участник
Город
Киев
Авто
Lancer IX, R2

garikafterwork

Designer
Команда форума
Город
Бровари/Княжичі
Авто
RAVON RTwo
Сьогодні пройшов ТО-2 по ГБО. ODO: 21208 км
Поїхав раніше ніж наїздив чергову 10-ку, бо з настанням холодних ночей почав відчувати запах газу в салоні. І з'явилася пляма антифрізу на підлозі в гаражі.
Виявилося, що пляма та від незажатих хомутів. А запах газу, як пояснили майстри, може бути від неякісного палива, яке задувають у бак.
Ну то таке. Усе позакручували. Замінили фільтри. Вони були "чисті", що свідчить про нормальну якість газу АЗС на яких я заправляюсь. Це KLO, Shell та ОККО.
KLO останнім часом мене не дуже задовольняє. Бо вже вдруге я заправляюся і мені не вистачає газу до норми кілометражу у, хоча б, 380 км.
Підключили комп'ютер і в черговий раз він "нічого такого" не показав. Усе норм, за виключенням показника розрідження повітря в циліндрах.
За словами майстрів він має бути на позначці 0.3. А у мене 0.4-0.41.
Як вони мені пояснили це означає, що "щось з клапанами". Можливо треба відрегулювати.
Але ж у нас на Р2 гідрокомпенсатори! І ні про яке регулювання клапанів і мови не може бути.
Тож, я знову задався питанням чи це нормально для Р2. Бо, @Cobox каже, що то є норма. Чи може варто звернутися до якогось моториста? Хоча, що він мені скаже?

Город
Ирпень
Авто
R2 + Lacetti
Лучше не подпускай рукожепов к совему авто - дольше на нем проездишь ;)
И еще, у БРЦ нет памяти режима работы, поэтому, если они не ездили с компом на твоем авто и не смотрели настройки в движении, то ничего они там увидеть просто не могли.

garikafterwork

Designer
Команда форума
Город
Бровари/Княжичі
Авто
RAVON RTwo
Ні. З компом не їздили.
Просто цікаво. Намагаюся згадати які ті цифри були спочатку, як тільки поставив ГБО? Але навряд згадаю.

Dantes

Участник
Город
Киев
Авто
Ravon R2
Сьогодні пройшов ТО-2 по ГБО. ODO: 21208 км
Поїхав раніше ніж наїздив чергову 10-ку, бо з настанням холодних ночей почав відчувати запах газу в салоні. І з'явилася пляма антифрізу на підлозі в гаражі.
Виявилося, що пляма та від незажатих хомутів. А запах газу, як пояснили майстри, може бути від неякісного палива, яке задувають у бак.
Ну то таке. Усе позакручували. Замінили фільтри. Вони були "чисті", що свідчить про нормальну якість газу АЗС на яких я заправляюсь. Це KLO, Shell та ОККО.
KLO останнім часом мене не дуже задовольняє. Бо вже вдруге я заправляюся і мені не вистачає газу до норми кілометражу у, хоча б, 380 км.
Підключили комп'ютер і в черговий раз він "нічого такого" не показав. Усе норм, за виключенням показника розрідження повітря в циліндрах.
За словами майстрів він має бути на позначці 0.3. А у мене 0.4-0.41.
Як вони мені пояснили це означає, що "щось з клапанами". Можливо треба відрегулювати.
Але ж у нас на Р2 гідрокомпенсатори! І ні про яке регулювання клапанів і мови не може бути.
Тож, я знову задався питанням чи це нормально для Р2. Бо, @Cobox каже, що то є норма. Чи може варто звернутися до якогось моториста? Хоча, що він мені скаже?
Так антифріз підтікає?

Вверх Снизу