R2/Spark RTwo logbook | Мій бортовий журнал

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
giphy.gif
 
Последнее редактирование:
"По савєту друзєй" придбав відео регістратор Xiaomi 70mai smart dash cam
Простий, компактний, інтуїтивно зрозуміле ПО.
Звісно, 4К не пише. Та й FPS лише 30 кадрів/сек. Але за 1300 грн свою справу робить добре.
xiaomi-70mai-smart-wifi-car-dvr-500x500.jpg
 
"По савєту друзєй" придбав відео регістратор Xiaomi 70mai smart dash cam
Простий, компактний, інтуїтивно зрозуміле ПО.
Звісно, 4К не пише. Та й FPS лише 30 кадрів/сек. Але за 1300 грн свою справу робить добре.
Посмотреть вложение 4539
где брал? наверно надо себе поставить
 
Я не заморачувався. Поїхав у магазин Xiaomi (на Петрівці) і купив. У сусідньому Comfy купив карту пам'яті, яку мені продали зі знижкою 10%, бо консультант вручив мені якусь картку на знижки! Тепер у мене картка Comfy lol
 
Последнее редактирование:
Я не заморачувався. Поїхав у магазин Xiaomi (на Петрівці) і купив.
Ну ты малахольный!! Ну кто так делает? Это способ для слабаков!!!
Нормальные люди заказывают китайскую подделку китайской поделки на АлиЭкспрессе, потом ждут.. ждут... ждут..получают, ставят и матерятся на форумам про китай-:disgust:!!!
 
Це у мене Кум :D
Він усе з Аліекспрес купує.
Так і з регіком. Купив цей Сяомі у Китаї за 1000 грн. Прийшов за 12 днів. Міжнародна версія але окрім англійської не має більше зрозумілої мови.
У мене наче та сама міжнародна версія але вже регік балакає російською. І додаток теж російською. Начебто нічого такого але все ж таки. Ну і плюс офіційна гарантія на всяк випадок.
 
Ну ты малахольный!! Ну кто так делает? Это способ для слабаков!!!
Нормальные люди заказывают китайскую подделку китайской поделки на АлиЭкспрессе, потом ждут.. ждут... ждут..получают, ставят и матерятся на форумам про китай-:disgust:!!!
Оооо прям про меня написано
Я 2 регистратора с Али экспресс заказывала. Себе и папе,мой проработал 4 месяца и когда завёла движок, тот задымел (до этого день на солнце провисел, солнце защиту не прилепила) у папы проработал больше года, я его регистратор поставила себе на провод (лень его разматывать) от своего и он тоже здох
Знакомый сказал что в китайском зарядном нет каких-то диодов и полетела микро схема, что спалило регистратор.. а снимали довольно таки нормально.

"По савєту друзєй" придбав відео регістратор Xiaomi 70mai smart dash cam
Простий, компактний, інтуїтивно зрозуміле ПО.
Звісно, 4К не пише. Та й FPS лише 30 кадрів/сек. Але за 1300 грн свою справу робить добре.
Посмотреть вложение 4539
Напишете як якісь відео потім, теж до нього приглядалась
 
Карпати.jpg

Перед поїздкою мене запитували, а чи не боюся я їхати Равоном у Карпати? Це ж далеко і дороги там не для таких автомобілів.
Хм. Дивно. Адже, як виявилося, для Равона навіть бездоріжжя не перепона. Я спокійно своїм RTwo запхався до спортивної бази "Заросляк", що передує сходженню на Говерлу.
Заїхав у найвіддаленіше високогірне село Дземброня, де дорога зруйнована зсувами ґрунту. Їздив на риболовлю на гору Ягідна. І усе це десятки кілометрів гірсько-лісових доріг де їздять тільки джипами.
Так, інколи було боляче чути як по захисту картера (добре, що він у нас є) шкреготять валуни, але то більше страшно звучить а ніж від того якесь горе.

В цілому Карпати то гарні дороги та Вау-ефектні краєвиди. До виїзду з міста Ворохта асфальт у рази кращий ніж у Києві. Та й у селах до середини Карпат та сама ситуація.
Звісно, якщо рухатися далі, то дороги перетворюються на напрямки. Але туди часто просто не має чого їхати.

В загальному заліку маю семи денну подорож по горам.
1966 км загального пробігу. 200 літрів спаленого газу. БК показую AVG 6.7L/100km, але в реальності то було в районі 9 літрів. І ці 9 літрів в основному згорало в горах на крутих підйомах, та по трасі Київ-Чоп, коли я топив 110-120 км на годину.
З апетитом могло б бути менше, аби не чемодан на даху. Він трохи порушує аеродинаміку, що відображується на витратах пального. Але то не суттєво. Враховуючи скільки усього я привіз із собою в гори.
 
Перед поїздкою мене запитували, а чи не боюся я їхати Равоном у Карпати? Це ж далеко і дороги там не для таких автомобілів.

Переконався сам і теж хотів би додати, що для машини немає проблеми з великими пробігами за один раз. Керувати цілком комфортно, по бездоріжжю теж равон показав себе добре. Проблема лише в психологічній прохідності так як авто нове)
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Назад
Вверх Снизу