R2/Spark RTwo logbook | Мій бортовий журнал

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Права нога у мене німіла, колола, набрякала, відмирала і ще багато чого з нею траплялося під час перегонів по 300 км.
Але норм. Я людина посидюча, то ж мені не звикати :)
Звісно, круїз-контроль полегшив би життя :)
 
У него авто с одной педалью...:kolobok-confused:.
Добавить по "быстрячку" легкий, эконом-вариант "круиз-контроля" :kolobok-confused:- вставить монтировку между педалью газа и сидушкой :D.
Звісно, круїз-контроль полегшив би життя
Вот и добавили круиз-контроль :maybe:. Всего то делов :D.
Права нога у мене німіла, колола, набрякала, відмирала і ще багато чого з нею траплялося під час перегонів
Что бы чем то занять пассажира (после установки круиза) - "передать" ей освободившуюся правую ногу для релакса :maybe:. Не-е :no , или да :D?
 
ТО-4
ODO: 31245 км

Моторна олива та фільтри (1559 грн) + заміна гуми на літню + робота (400 грн) = 1959 грн


5516

***

На диво фільтр салону виявився аж занадто брудним.

5512

Повітряний фільтр на відміну від попереднього ТО, навпаки - чистішим.

5513

Трохи пофоткав арки. З осені нічого не змінилось :)

5514

5515
 
ТО-4
ODO: 31245 км

Моторна олива та фільтри (1559 грн) + заміна гуми на літню + робота (400 грн) = 1959 грн


Посмотреть вложение 5516

***

На диво фільтр салону виявився аж занадто брудним.

Посмотреть вложение 5512

Повітряний фільтр на відміну від попереднього ТО, навпаки - чистішим.

Посмотреть вложение 5513

Трохи пофоткав арки. З осені нічого не змінилось :)

Посмотреть вложение 5514

Посмотреть вложение 5515
Краска взаді на арках не злітає??
 
Зима закінчилась, позаду холодна волога погода і одразу з'явився неприємний писк при відпусканні педалі гальма.
Перша думка була - пищить сама педаль. Але, ніт. Пищало щось у середині барабану.


Знявши задній гальмівний барабан стало ясно, що писк йде від колодки, що треться по пожуху барабану.
Купив якусь пасту для гальмівних супортів ХАДО (33 грн). З переляку купив ТРИ пакетика!
Помазав і все пройшло. :)
Ще помазав обмежувачі дверей, щоб не скрипіли. І ще залишилось в одному пакетику. Щоб його ще помазати? :)

На усе про все з перекуром - 10-15 хв. і обидва колеса готові.

5565

5566

5567
 
Ще помазав обмежувачі дверей, щоб не скрипіли.
а вот это ты зря, пооткрывай позакрывай двери, проверь, будут ли работать ограничители. Чаще всего после их смазки они перестают работать правильно
 
странноваты колодки задние, такое впечатление, что феродо съехало при приклейке, или короткое приклеили.
понятно, что там где его нет, практически не рабочая часть, так как при торможении внутренняя колодка идет вниз, а наружная вверх... но смыл экономии такого кусочка?
на фоне "опасности" трения металла колодки о барабан, когда колодка износится основательно.
 
Півтора роки автомобілю, а я тільки допетрав, що кнопка Info, в режимі радіо, відображує інформацію про радіостанцію та музикальний трек який зараз лунає в ефірі.
"Вік жужи (на Равоні) вік учись!" :D

giphy.gif
 
Олег, надеюсь, что про прощальный свет ты в курсе :)
 
Омг, я тоже незнал, попробую в Элантре, может тоже работает :D А то с шазамом треки ловлю)
 
Омг, я тоже незнал, попробую в Элантре, может тоже работает :D А то с шазамом треки ловлю)
А есть БЖ про елантру?
В 11-12 году интересовался этой машинкой, но как-то не срослось. И с тех довольно мало их вижу на дорогах.
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Назад
Вверх Снизу