R2/Spark RTwo logbook | Мій бортовий журнал

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
А есть БЖ про елантру?
В 11-12 году интересовался этой машинкой, но как-то не срослось. И с тех довольно мало их вижу на дорогах.
Не, БЖ нет. Ты наверное что-то путаешь. Elantra MD 11-13 готов очень много на дорогах, гораздо меньше другой модификации - 14-15, она почти ничем не отличается внешне от предыдущего поколения, для тех кто не знает куда смотреть =)
ЗЫ: Я про эту машину знаю буквально все, все ее детские и не очень болезни =)
 
Не, БЖ нет. Ты наверное что-то путаешь. Elantra MD 11-13 готов очень много на дорогах, гораздо меньше другой модификации - 14-15, она почти ничем не отличается внешне от предыдущего поколения, для тех кто не знает куда смотреть =)
ЗЫ: Я про эту машину знаю буквально все, все ее детские и не очень болезни =)
Я на права в конце 2011 года сдавал, тогда же и в автосалон заглянул. Как раз рестайл акцента, елантры, сонаты появились.
В елантре влюбился в задние фонари :) с тех пор в Харькове крайне редко их видел :maybe:
 
Став звертати увагу, що після того як Равончик переночує "на ручніку" праве заднє колесо підклинює. Особливо якщо напередодні була мокра погода. Але якось не критично. Тільки но автомобіль рушає одразу усе приходить до норми. Аж до позавчорашнього дня...
Зранку, наче інваліда з паралічними ногами, довелося витягувати з гаражу. Розклинило колесо тільки коли рушив назад. Від того два дні"ручніком" не користуюсь поки що. Треба лізти дивитися в чому проблема?

((
 
У меня так в матизе было. Заклинивали задние барабары после мокрой погоды. До тех пор, пока не сорвал фрикционы =( Поменял тормозные цилиндры и колодки. Больше не закисало.
 
Так, а в чому може бути проблема?
В том, что тормозам не делал профилактику. Раз в год тормозам нужно профилактическое обслуживание: смена жидкости, чистка, смазка направляющих, тросов, проверка резинок и уплотнений и т.д. и т.п.
Сделай полную ревизию с профилактикой тормозов и будет тебе счастье.
 
Последнее редактирование:
@garikafterwork до речі, в тебе скрип не повернувся? Мені наче на ТО все змастили, скрипіти перестало, а зараз, коли мокро, знову з'явився скрип :(
раз в год тормозуху менять? не 45 тыс, как по регламенту?
 
Ні. Не скрипить. Але оце заклинило ((
Може треба змазати по усій площині колодки, де вона треться по корпусу?
 
@garikafterwork до речі, в тебе скрип не повернувся? Мені наче на ТО все змастили, скрипіти перестало, а зараз, коли мокро, знову з'явився скрип :(

раз в год тормозуху менять? не 45 тыс, как по регламенту?
Тормозная жидкость не изнашивается/вырабатывается, а стареет. Старение тормозной жидкости заключается в ее гигроскопичных свойствах: она, как губка, вбирает в себя всю влагу из воздуха, из-за чего у нее понижается точка кипения. А понижение точки кипения приводит к появлению эффекта ватности тормозов в случае активного торможения. А если сделать много активных торможений подряд, то может вообще привести к пропаданию тормозов вообще.
Иными словами, не важно сколько ты проехал, важно сколько времени прошло от ее заправки, даже если авто не проехало за это время вообще ни одного км.

Ні. Не скрипить. Але оце заклинило ((
Може треба змазати по усій площині колодки, де вона треться по корпусу?
В ряды смертников решил вступить? :D
Смазать и почистить надо механизм привода колодок и тросы.
 
Последнее редактирование модератором:
От чесно, на жодній машині ще не клинило ручні гальма. Навіть і не знаю чому так?
у лансера моего это вообще норм болячка :) несколько раз уже было. Сейчас после дождей вроде снова начало тереть. Понаблюдаю еще, оно ли :D
 
Поставив балон на 34 літра. Теж хотів 43, але менеджер мене наочно переконав, що цього не варто робити - узяв балон на 43 літра і... він просто не став. Тобто, його можна було б засунути, трохи деформувавши задню стінку відсіку запаски, але то було б тупо, як на мене. Ну і по висоті він реально випирає над рівнем підлоги багажника. Ні, я не готовий до таких естетичних збочень. 34 літра, до повного десь 27-29 літрів. Цього має вистачити для моїх потреб.
В остальному це: STAG Q-Box Plus OBD, форсунки Barracuda.
"Кнопку" поставив у відсіку під торпедою де вмикаються обігрівачі сидінь. До мене був вже Равон, то кнопку впихнули біля джойстика регулювання дзеркал. Ні. Це не те місце. Та й нівечити панель... Знизу їйсаме місце. Акуратно та гарно.
На свіжому мастилі та на газу двигун став якимось "зефірним". Працює тихенько і м'яко.
Різниці з бензином не відчув. Топить, що на бензі, що на газу однаково.
БК показує приблизно таку ж миттєву витрату пального як і до цього на бензині.
На все про все 11 803 грн.
Я усім задоволений :D
Треба тільки не забути долити антифріз, бо рівень упав. До речі, який у нас залито антифріз? Що купувати в магазині?

Посмотреть вложение 641
Тобі коли ставили гбо знімали колектор??
 
Хз где он. Я не сильно разбираюсь в узлах авто :)
Но защиту двигателя точно снимали для подтяжки.
Подлезать нужно снизу.
 
Забираю назад свої слова про погану роботу кондиціонера. Сьогодні навіть трохи замерз. Сунувся десь хвилин 20 під деревами, у затінку, і спіймав себе на думці, що якось трохи прохолодно мені в салоні. Аж навіть занадто. А в порівнянні з вулицею, то взагалі північний полюс.
Коротше, треба тонувати машину. Бо, уся проблема в тому, що салон гріє себе сам з середини і кондиціонер не встигає усе то охолоджувати.
 
Забираю назад свої слова про погану роботу кондиціонера. Сьогодні навіть трохи замерз. Сунувся десь хвилин 20 під деревами, у затінку, і спіймав себе на думці, що якось трохи прохолодно мені в салоні. Аж навіть занадто. А в порівнянні з вулицею, то взагалі північний полюс.
Коротше, треба тонувати машину. Бо, уся проблема в тому, що салон гріє себе сам з середини і кондиціонер не встигає усе то охолоджувати.
Я вже звик до тонованого вітрового скла - так, трохи обережніше треба бути. Та то дрібниці в порівнянні з утрішньою прохолодою посеред спекотного дня.
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Назад
Вверх Снизу