Ваш Равон обзывают китайцем?

garikafterwork сказал(а):
Суб'єктивно, мордашка Равона симпатичніша ніж Шевроле...
Чи то я вже так люблю Р2? lol
Кроме того что своя рубашка ближе к телу.
Полностью с Вами согласен, коллега, Равон куда симпотичней и не только мордашкой :D
Кста микро история, собераюсь вчера к теще ехать, кручусь возле Равончика, протираю стекла, пока он греется, ухаживаю в общем за ним...
Прохожящий мимо мужчина, подходит ко мне и говрит:
- Вы довольны своей машиной ?
Я с блеском в глазах:
- Безумно...
На что он говорит:
- Ваша машина нас с женой вдохновила, так что мы с салона ждем что бы забрать точно такую же и в таком же цвете

PS блин, друзья чертовски приятно:)
PPS теперь на Трое будет в двух соседних дома, два братца и оба молочные братья :)
 
Petr_S сказал(а):
дамс.. мне по фиг кто что говрит. скажу больше, когда говоришь узбек тоже косятся... я обычно ржу с этого..:)
и более того большинство так называемых "ржущих", как правило с голой жопой, ездящие на общественном транспорте, рассказывающие про старых немцев и тп
Так. Погоджуюсь.
Пару разів мені радили "краще купив би нормального литовця..."
Пф...
 
garikafterwork сказал(а):
Petr_S сказал(а):
дамс.. мне по фиг кто что говрит. скажу больше, когда говоришь узбек тоже косятся... я обычно ржу с этого..:)
и более того большинство так называемых "ржущих", как правило с голой жопой, ездящие на общественном транспорте, рассказывающие про старых немцев и тп
Так. Погоджуюсь.
Пару разів мені радили "краще купив би нормального литовця..."
Пф...
Нормального Литовца?? А такие есть?
Скептически отношусь к таким авто, а особенно к водителям этих "Евробляшанок"
 
RavonAdmin сказал(а):
garikafterwork сказал(а):
Petr_S сказал(а):
дамс.. мне по фиг кто что говрит. скажу больше, когда говоришь узбек тоже косятся... я обычно ржу с этого..:)
и более того большинство так называемых "ржущих", как правило с голой жопой, ездящие на общественном транспорте, рассказывающие про старых немцев и тп
Так. Погоджуюсь.
Пару разів мені радили "краще купив би нормального литовця..."
Пф...
Нормального Литовца?? А такие есть?
Скептически отношусь к таким авто, а особенно к водителям этих "Евробляшанок"
ценник авто+ безнаказанность провоцируют чудить на дороге.
рассекал на редком москвиче (сатурн) 69г ,взял по цене лома, зарядил пихло и лётал:D редко кто мог сделать со старта до 60 :D
НО отменили доверки! реально берёшь таз ,делаешь страховку на левака, БАЦ, вышел и пешкарусом ;)
 
Добре, якщо просто БАЦ. А якщо БАЦ, трупи... А воно вийшло, сіло у маршрутку і поїхало.
Я теж проти "литовців". Виключно через безкарність їх водіїв, які у 95% випадків говнюки, м'яко кажучи.
 
с литовцами не только проблема в том, что их сложно потом привлечь... Тут еще проблема в самих водителях. Это ж определенный типаж, такой "мелкий уголовник", который во всем пытается нажучить систему. Он точно также ведет себя и на дороге. По его определению все, кто систему не жучат, - просто лохи.Вот и как чувствовать себя в безопасности в потоке рядом с человеком, который считает тебя лохом?
По-моему, в средних цифрах, что литовец, что мажор. Среди мажоров тоже попадаются нормальные люди. Но вообще навороченная мощная тачка с малолеткой за рулем - всегда повод удвоить внимательность и держаться подальше. Так же и номера LT, PL и пр.
И они и правда чаще всего убитые те машины. те, кто берет себе пятилеток в норм состоянии за 15К, например, - это исключение. Чаще всего берут что-то за 2-3К. А никакая машина за такие деньги не может быть нормальной, пусть даже по автобанам она ездили и качественным бензином заправлялась.
 
Вопрос о том , что это за Равон всегда дополняют предположением - китаец?)
 
orange сказал(а):
с литовцами не только проблема в том, что их сложно потом привлечь... Тут еще проблема в самих водителях. Это ж определенный типаж, такой "мелкий уголовник", который во всем пытается нажучить систему. Он точно также ведет себя и на дороге. По его определению все, кто систему не жучат, - просто лохи.Вот и как чувствовать себя в безопасности в потоке рядом с человеком, который считает тебя лохом?
По-моему, в средних цифрах, что литовец, что мажор. Среди мажоров тоже попадаются нормальные люди. Но вообще навороченная мощная тачка с малолеткой за рулем - всегда повод удвоить внимательность и держаться подальше. Так же и номера LT, PL и пр.
И они и правда чаще всего убитые те машины. те, кто берет себе пятилеток в норм состоянии за 15К, например, - это исключение. Чаще всего берут что-то за 2-3К. А никакая машина за такие деньги не может быть нормальной, пусть даже по автобанам она ездили и качественным бензином заправлялась.

:D
Про "литовцев" тоже правильно.
 
"Шо ви панімаєтє?! Тока лохі пакупают новиє машини!"
Якось я мав нагоду спілкуватися з людиною, яка мені намагалась довести, що тільки людина що не дружить з головою купує новий автомобіль!
"Євробляхі ето будущєє!"
Я ще жодного разу не бачив нормального "європейця". Вірю, вони є. Але мені вони не попадалися.
Десь тиждень тому на Троєщині, перед світлофором, мене обігнав "прокачаний" БМВ 325, з наліпкою "M series" :)
Купа реву та диму! Він стояв у третій смузі, я в другій. Чую газує, викликає на "двобій".
Та коли загорівся зелений... він заглох. Я собі спокійно поїхав, так і не дочекавшись його на наступному світлофорі :D
 
Да, М3 против Р2 - это еще нужно набраться наглости "викликати на двобій", сразу же очевидно, что до этого он ездил на древнем тазе, в лучшем случае - на таком же древнем сенсе.
 
Где-то читал статью, как американцы в Шевроле Спарк впихнули турбо двигло на 180 л.с, разшерители арок, широченные колеса, да и КПП должна быть другой. Вот тот Спарк потягалсяб с М3 :)
 
Вадик сказал(а):
Где-то читал статью, как американцы в Шевроле Спарк впихнули турбо двигло на 180 л.с, разшерители арок, широченные колеса, да и КПП должна быть другой. Вот тот Спарк потягалсяб с М3 :)
та там всю подвеску нужно менять :) от спарка только фары :D :D :D
 
Я до того, що той "євробляха М3" був убитий в кизяк. Коли він під'їхав збоку, спочатку здалося, що поряд трактор стоїть - торохтить, димить.
Машина "прокачана" - пошкрябана з усіх боків, з тріснутим бампером. Тобто, така собі машина за 500 доларів для троєщинського "пасанчіка".
Звісно і в думках не було ганятися, бо такі люди викликають сумну посмішку. Мені їх просто жаль.
Важко жити з комплексами які невдало маскуються дешевими понтами.
 
Тоже долго думал взять евробляху какую-то, но потом рассмотрел все с юр.стороны , потом с экономической и понял, что мало того что не ясно кому она в итоге принадлежит, так еще и плати не понятно кому или штраф или перезаезд. Кроме того надеятся, что я не буду проводить выходные с ней на сто не приходилось и я взял Р4 о чем ни капли не жалею.
 
garikafterwork сказал(а):
Добре, якщо просто БАЦ. А якщо БАЦ, трупи... А воно вийшло, сіло у маршрутку і поїхало.
Я теж проти "литовців". Виключно через безкарність їх водіїв, які у 95% випадків говнюки, м'яко кажучи.
Погоджуюсь, тим паче що в останній час вони всі як на підбор, і більшість з них створюють аварійні обстановки, приходиться їх попереджати чи сигналом.. чи іншими діями, а ле реально інші більш обережно чомусь їздять...
 
Что-бы понятно было
Отвечайте Chevrolet Spark или....
По-поводу ЛОГО
На експортные авто ставят логотип равон.
Авто концерна GM .
Если интересуются люди-то подходите сзадиlol
А потом уже пускай спрашивают,а чё за значок,чё не шеврик?
 
Теж частенько питають, що то за автомобіль такий, китаєць? Кажу що з Узбекистану завод GM на базі шевроле спарк!!! Дивляться на мене з подивом!!! На рахунок євроблях - я проти щоб цей хлам їздив по нашим дорогам!!! Звісно є авто в ідеальному стані, але вони і в Європі коштують хороших грошей!!! Європейці раді що бозбуваються металобрухту за який їм потрібно платити додаткові податки, а ми в силу своєї фінансової безграмотності ведемося на це!!!
 
Теж частенько питають, що то за автомобіль такий, китаєць? Кажу що з Узбекистану завод GM на базі шевроле спарк!!! Дивляться на мене з подивом!!! На рахунок євроблях - я проти щоб цей хлам їздив по нашим дорогам!!! Звісно є авто в ідеальному стані, але вони і в Європі коштують хороших грошей!!! Європейці раді що бозбуваються металобрухту за який їм потрібно платити додаткові податки, а ми в силу своєї фінансової безграмотності ведемося на це!!!
Європейцям немає до нас діла.
Їм всерівно,куди подінуться їхні автівки.
Поїдуть до поляка,чи в Румунію чи в Литву.чи запчастинами до нас чи в доменні піч китайцям.
Я не маю знань в сфері оподаткування.
Я -споживач.
Ваз 2101 79року випуску коштує 500$
Трішки краща ваз 2106 86р.в. 1000$
Зайдіть на сайт Mobile.de
Та й подивіться -на рівень життя.
Ви знали,що авто після 10 років експлуатації ,не має матеріальної цінності.
Економічно не доцільно утримувати авто віком понад 10 років.
Чому автівки в Європі такі дешеві?
Чому в нас авто ,йому 30 років,а коштує ????
У нас e39 скільки коштує?
Як він експлуатувався,і який за рахунком там мотор,і скільки власників там було(один власник на кожен рік)
В Європі e39 нічого не коштує(доказом тому є автівки які стоять на Schrott Platz(по нашему на черметіlol бо ремонт в 500 $ автомобіля якому вже 15років-це дуже велика розкіш вкладати 500$ в авто яке коштує 500$ і яке після поточного ремонту знову поламається,???? Це ще й як мінімум не розумно)....
Жартую-ціна символічна.
Подивіться
Доречі,існує рейтинг по дороговизні автівок.так от Україна серед країн Європи (Там і Росія ) займає перше місце.
Конкуренція відсутня
Живемо за "железным занавесом"
 
Последнее редактирование:
Назад
Вверх Снизу