R3/Nexia Ravon R3 АКПП Полтава

Приєднуюся до тих хто теж гробить клапана:D кнопку взяв led-600. Щось мені здається вона влізе там де на торпедо заглушка біля аварійки.
Поздравляю! Очень правильно.
 
20221008_163227.jpg20к на бензине. Присадок, похоже, не жалели. Вот ещё одна причина почему люблю газ-чистота в цилиндрах. Когда не выкрутишь свечи, а они каа новые).
 
Ну что же. Завтра на установку гбо. Интересно куда они придумают редуктор поставить. Кнопку в салоне на торпедо не хочется ставить. Там, где я бы ее ставил накладка неплохая. Дырявить не хочется. Выбрал два варианта. Заглушка кнопки авартйки справа. Или вообще возле ручника напротив кнопки отключения esp.
П. С. Я тут рассуждаю, а у людей в основном равоны р4 и р2).:)
 
Ну что же. Завтра на установку гбо. Интересно куда они придумают редуктор поставить. Кнопку в салоне на торпедо не хочется ставить. Там, где я бы ее ставил накладка неплохая. Дырявить не хочется. Выбрал два варианта. Заглушка кнопки авартйки справа. Или вообще возле ручника напротив кнопки отключения esp.
П. С. Я тут рассуждаю, а у людей в основном равоны р4 и р2).:)
Предупреди установщиков, что в твоем моторе во впускном коллекторе заслонки стоят возле самой головы.
 
Предупреди установщиков, что в твоем моторе во впускном коллекторе заслонки стоят возле самой головы.
А от за це дякую!!! Дуже вчасно

Але щось все рівно всередині напряглось:D. Якби не натупили. Хоча вже ставили гбо на равон Р4. Попередню машину зробили дуже акуратно.

Предупреди установщиков, что в твоем моторе во впускном коллекторе заслонки стоят возле самой головы.
Це ж ми говоримо про "вихревые заслонки"? і за врізку штуцерів?
 
І шо? Я ж забрав машину) з гбо. Мені сподобалося, хлопці два дні робили але аккуратно. Під капотом і дірок не сверлили. Редуктор брав shark 1200 без електроклапану. Раніше такого не зустрічав. Поки автокалібровку зробив та проїхався. З комплекту залишилася кнопка led 400. Треба на олх виставити
20221012_160633.jpg20221012_160739.jpg20221012_160750.jpg20221012_160754.jpg20221012_160758.jpg20221012_160905.jpg20221012_160940.jpg
 
Якщо в бортовик завітає АДВОКАТ, то він може багато чого цікавого розказати про ГБО і пробіги.
Або зайди в його бортовик, почитай.
Сейчас , на пробеге 125 000 , после некоторых проблем с клапанами я вспомнил как пару лет назад Cobox говорил, что во многом зависит от правильности установки и настройки ГБО.

В моем случае криво ставили официалы, редуктор был плохой, настройка тоже.

Это в дальнейшем привело к прогару клапана и замене, также повлияла неправильная регулировка клапанов у официалов.

Теперь , после замены редуктора на хороший, правильной настройки ГБО и правильной регулировки клапанов я вышел на то, что на протяжении 40 000 после регулировки все зазоры в допуске.

Так что газ ставить нужно, но ставить правильно.
 
Якщо пробіги від 10 к в рік є сенс та головне в ГБО щоб не біднило.
 
Якщо пробіги від 10 к в рік є сенс та головне в ГБО щоб не біднило.
Ні, немає зиску.
З 10К інша ситуація, окупність установки.
В 21му установка та реєстрація вийшло під 20К.
З пробігом 10 окупність буде більше 2х років, краще не чіпати нічого
 
З пробігом 10 окупність буде більше 2х років, краще не чіпати нічого
В мене пробіги в рік до війни 18-20к. Зараз вийшло десь 15к. Авто не міняю часто. Зазвичай користуюсь авто 5 років і більше. + мене радують суми в чеках більше ніж коли я до повного заправляю бак бензину. + я оцінив наявність двох баків під час війни. Так, що не в грошах справа. Я вже витратив 21к на гбо. Це я запчастини скупив в інтернеті ті, що хотів, а за роботу заплатив окремо.
 
Шановні, надіслав мені накінець-то продавець зимову гуму та ще й на дисках. А ось тепер потрібно центровочні кільця. Хто скаже який діаметр ступиці у нас? Інтернет каже, що 56.6мм. Чи так це?
20221021_170121.jpg20221021_170140.jpg
 
Якщо цікаво. То 2 місяці тому поставив ще автосигналізацію з автозапуском. Файна штука особливо взимку. Ну і мітка класна штука. Підходиш-авто відкрилося, відходиш-закрилося.
20221104_090203.jpg
 
Давно нічого не писав). З гбо файно все. Працює класно. Пізніше опишу як налаштував. Періодично дивлюся на корекції то в основному 0.78.+- (автоадаптація по obd). До цього наблюдав як ведуть себе корекції на бензині. Так само. Тому авто плавне в будь-якому режимі, без ривків і т. Д. Так, розхід газу 11.6-13л/100 по Полтаві на короткі відстані. Звісно після сігналки з автозапуском десь 12.6-13:). Ну, тут зрозуміло. Розхід вважаю адекватним, бо на ланосі те саме, ну може до 0.5л менше. Screenshot_20221114-184124_StagMobile.pngScreenshot_20221116-184232_StagMobile.pngScreenshot_20221117-172401_StagMobile.png
 
Назад
Вверх Снизу