R2/Spark RTwo logbook | Мій бортовий журнал

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
блин, красненький р2 и коврик в багажнике как у меня, подумал, что вообщем мои фотки:D
 
Учора довелося поїздити лісом. Більше туди не поїду. Втрамбоване бездоріжжя не для кліренсу R2.

Fores.jpg
 
Последнее редактирование:
без потерь?
я уже губу нижнюю на одной коварной бровке потерла :D
 
Та нормально усе. Але постійне "клювання" носом не давало змоги прискорюватись. Цей відрізок шляху подолав за удвічі більший час ніж на попередніх своїх автомобілях. І цей стукіт у правій стійці, це капець :x :x :x
 
orange сказал(а):
без потерь?
я уже губу нижнюю на одной коварной бровке потерла :D
Я тоже её уже хорошенько приложил, глубокие царапины до пластика снизу, когда в лужу с ямой влетел при выезде с промзоны, с обоих сторон губы снизу :D Благо что пластик, гнить не будет.
Очень расстроился по началу, но уже попустило :D
 
digital сказал(а):
orange сказал(а):
Очень расстроился по началу, но уже попустило :D
я с первой машиной помню страшно переживала, отдельно потому, что во дворе местные соседи-водители будут говорить "блондинко" :D :D сразу все ездила красила, рихтовала, чтоб все было красиво, и на мойку каждую неделю :oops:
но уже с лансером, после того как мне пару раз подряд на парковке бампер помяли, меня попустило :D
ненаездишься на малярку
муж скотчем заклеил строительным - и пофиг :)
пластик - то фигня, собственно бампер для того и нужен :)
 
garikafterwork сказал(а):
Та нормально усе. Але постійне "клювання" носом не давало змоги прискорюватись. Цей відрізок шляху подолав за удвічі більший час ніж на попередніх своїх автомобілях. І цей стукіт у правій стійці, це капець :x :x :x
а резина размерностью какая?
мне на 175/70/14 значительно лучше стало ездить
 
Проблема скоріше не у кліренсі, а утому, що він губою постійно намагається зачерпнути землю.
 
ТО-0 - done. (ODO: 2570 км)
Був присутній при виконанні робіт.
Усе що було зроблено: замінено мастило та фільтр.
Мастило KIXX 5W-30 dexos. Так написано в сервісній книжці і так сказав Анатолій (майстер) коли прийшов з "черпаком" мастила до автомобіля.
Питаю, бо бачу, що мастило налите з діжки у підсобці:
- Що заливати будете?
Він узяв у руки бумажку-рознарядку, та прочитав:
- 5W-30 Kixx.
Гадаю, це мастило ллється в усі автомобілі, що заїжджають на СТО.
Вцілому, усе досить швидко. Приємні люди. Спілкуються та відповідають на запитання. Подарували наліпку:D
Зустрів orange, яка теж приїхала на перше ТО.
Цікаво, як усе пройшло у неї?

P71123-094519.jpg

ОфТоп: З'явились нові Равончики, для автопрокату (6 грн/хв), в білому кольорі. Прикольні lol Білий колір пасує!

P71123-091357.jpg
 
Последнее редактирование:
До речі, про стукіт у правій задній частині кузова, який після першої тисячі кілометрів став дотошно -діставучим. Я думав що стукає амортизатор. Бо, звук був саме такий і з'являвся на глибоких вибоїнах і під час "зкручування" кузова (при заїжджанні на бордюр, тощо).
Учора, під час ТО-0, розповів про нього менеджеру Сергію. Він одразу запевнив мене, що це не може бути стійка. "Скоріше за все це заднє сидіння" - сказав він мені. І, в рамках експерименту , намотав ізоленту на вуха замків задніх сидінь.... Фсьо... Нічого не стукає.
А я вже грішив на стійку та заводський дефект.
:oops:
Ізолента наше фсьо lol

Сьогодні ставлю ГБО :geek:
 
garikafterwork сказал(а):
До речі, про стукіт у правій задній частині кузова, який після першої тисячі кілометрів став дотошно -діставучим. Я думав що стукає амортизатор. Бо, звук був саме такий і з'являвся на глибоких вибоїнах і під час "зкручування" кузова (при заїжджанні на бордюр, тощо).
Учора, під час ТО-0, розповів про нього менеджеру Сергію. Він одразу запевнив мене, що це не може бути стійка. "Скоріше за все це заднє сидіння" - сказав він мені. І, в рамках експерименту , намотав ізоленту на вуха замків задніх сидінь.... Фсьо... Нічого не стукає.
А я вже грішив на стійку та заводський дефект.
:oops:
Ізолента наше фсьо lol

Сьогодні ставлю ГБО :geek:
у меня сильно скрепит правая часть сидухи задней на замке.
я проверя иначе, отстегивал их и слегка откидывал, стучит один хрен.
 
garikafterwork сказал(а):
Він одразу запевнив мене, що це не може бути стійка. "Скоріше за все це заднє сидіння" - сказав він мені.
о, нам про сидіння ваше розповідав :D
garikafterwork сказал(а):
Сьогодні ставлю ГБО :geek:
чекаємо на звіт :) який вирішили ставити балон? літраж?
 
Просто интересно, многие писали,что ставили 43 л, а garikafterwork установщики сказали, что 43 не влезет. Любопытно, к какому решению он в итоге пришел :)
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Назад
Вверх Снизу