R4/Cobalt Равон Р4 черный автомат

А как они закрепляються?
Просто насаживаются, сзади побокам резинка. Резинку родную с педали тормоза нужно снять, а педаль газа нет, но саму накладка нужно немного согнуть по педали.
 
Сегодня на пробеге 60 000 км поменял:

Ремень генератора
Ремень ГУРа
Свечи
Все в оригинале с работой 2000 грн.
+ремонт задней ручки двери 350 и 200 за повторную чистку кондера.
Делал на новом сто Асия , которые переехали со Столбовой на Л.дорогу 114 в бывший Богдан.
 
не... просто словосочетание "дилер АИС", зная как они рукажопничают, например, саморезами зафигачить номер к крышке багажника - уже смешно звучит. :D
 
не... просто словосочетание "дилер АИС", зная как они рукажопничают, например, саморезами зафигачить номер к крышке багажника - уже смешно звучит. :D
як дилери вони ніби норм, продали машину не погано, і з оформленням допомогли, і резину допомогли знайти... але як СТО то це ппц... вандали кляті... руки би їм за такі прикрутки номерних рамок повідривати :kolobok-twisted:
 
ну, звісно ж не безкоштовно... на це потратились мої гроші, але заощадились дорогоцінні години і нерви
Будь який салон може оформити авто без тебе, тут вже питання в ціні)
 
вже питання в ціні
яка у більшості більш-менш однакова :D ще не бачила автосалону, який не пропонує послуги по реєстрації авто, причому завжди за притомні гроші :)
думаю, може у преміумі за це деруть більше :) чи навпаки безкоштовно роблять :D
 
Будь який салон може оформити авто без тебе, тут вже питання в ціні)
угу... але до прикдалу за пошук зимової резини і перезувку грошей не взяли... самі шукали, далі відправили смс з назвою і т.д. щоб я погуглив чи мені такі будуть норм, я підтвердив, потім заплатив лише по чеку з магазину де бралась резина і довольний як слон виїхав з стоянки автосалону
 
угу... але до прикдалу за пошук зимової резини і перезувку грошей не взяли... самі шукали, далі відправили смс з назвою і т.д. щоб я погуглив чи мені такі будуть норм, я підтвердив, потім заплатив лише по чеку з магазину де бралась резина і довольний як слон виїхав з стоянки автосалону
Это вообще не трут погуглить 30 секунд, тут накосячить сложно :D
 
Это вообще не трут погуглить 30 секунд, тут накосячить сложно :D
мені погуглити чи підійде марка резини - то не довго...
а вони обзвонили деякі точки продажу резини в пошуках, розпитуючи про наявність і потім ще з іншого кінця міста привезли ту резину і перезули колеса, і далі вже я з роботи відпросився лише на пару хвилин щоб приїхати попідписувати все і забрати махіну
 
Назад
Вверх Снизу