R2/Spark Работа кондиционера

И ещё поумничаю :meowth: : раньше в литературе читал, что если есть муфта включения кондиционера, то заводить автомобиль с включенным кондиционером не рекомендуется, вроде изнашивается компрессор :kolobok-confused:
Это ты что-то не то читал ;)
 
На дворі вже справжнє літо. Почав вмикати кондиціонер. Але щось він "ніякий" (((
Не можу ніяк охололити салон. За 20 хвилин поїздки в салоні всерівно якось спекотно. Без кондєя звісно спекотніше у рази. Але він якось в'яло поацює. В Лачетті у знайомого, наприклад, у салоні мерзнеш коли кондиціонер працює. А тут якось типу бриз від сільського озера.
У кого як працює? Чи це нормально?
 
Дуже навіть добре охолоджує:DА так звісно треба до офів... звернутися!!!
 
garikafterwork, orange так у вас і ще й машини тоновані здається, взагалі повинен бути холодильник!
 
Зателефонував до "офів"на Бальзака (там де купував), стосовно обслуговування кондиціонера. Ну, власне, так вони і кажуть, що напевно не дозаправлена система. Треба заправити. Але то не є гарантійний випадок тож буде це коштувати грошей. Скільки? Сказати не зміг, бо людини яка займається сервісом сьогодні не має.
Тайтаке...
 
Зателефонував до "офів"на Бальзака (там де купував), стосовно обслуговування кондиціонера. Ну, власне, так вони і кажуть, що напевно не дозаправлена система. Треба заправити. Але то не є гарантійний випадок тож буде це коштувати грошей. Скільки? Сказати не зміг, бо людини яка займається сервісом сьогодні не має.
Тайтаке...
Если дозаправлять за деньги, то думаю, можно на любом сто. Наверняка у официалов это будет дороже.
 
На моём Р2, тоже, кстати, не очень эффективен кондей. Наверное ,это всеобщая проблема на Р2.( недозаправка на заводе)
 
заехал, дозаправили по гарантии, гарантия 1 год или 10 тыщ.
нехватало 300грамм, всего в системе было около 150
 
Последнее редактирование модератором:
Хм, а я разницы практически не заметил. Может на 5% улучшилось, но не более.
 
Зателефонував до "офів"на Бальзака (там де купував), стосовно обслуговування кондиціонера. Ну, власне, так вони і кажуть, що напевно не дозаправлена система. Треба заправити. Але то не є гарантійний випадок тож буде це коштувати грошей. Скільки? Сказати не зміг, бо людини яка займається сервісом сьогодні не має.
Тайтаке...

Цікаво, що в Харкові випадок визнали гарантійним, а тут ні. Можливо варто звернутись до інших сервісів?
 
Назад
Вверх Снизу