Взято тут https://avolt.ua/ua-all-news/shcho-...GDxXL2vhAVHH1KhahFWSHOPjMI59xkFs4QqQE43gfn05pЩе є Cun-bus обманки, тільки треба для LED-ламп та з можливістю повернення продавцю, якщо не підійде. Бажано, уточняти в продавця чи тестувались вони з вашою лампою.
Мне непонятно при чем тут CAN? Тривиальное надувательство покупателей. Придуман очередной "жаргонизм".Найчастіше Canbus (обманка) являє собою резистор опору. Багато виробників світлодіодних ламп вибудовують їх безпосередньо під час монтажу і такі лампи містять у назві абревіатуру Canbus. Але іноді цього буває недостатньо, а дуже розумні комп'ютери ще й відключають від живлення "дефектні" ділянки, просто гасять новенькі лампочки за кілька секунд.
Особливо примхливими в частині контролю роботи електроніки є автомобілі концерну Volkswagen Aktiengesellschaft Gmbh, їх навіть вивели в окрему VAG-групу автомобілів, під яку виробники автосвітла розробляють і виробляють особливі двоконтурні блоки Canceller, що включають не тільки резистор опору, але і конденсатори при зворотній перевірці, і взагалі мають досить складну структуру. І саме тому, коли ви живите ту чи іншу лампу, продавці часто уточнюють модель машини та рік випуску.
Это просто "умный" контроллер, который отслеживает импульсы от ЭБУ в цени лампы и в зависимости от него подключает нужное активное или реактивное сопротивление, пытаясь "обмануть" ЭБУ.
Для наших машин нет смысла тратить деньги на подобную "умную" электронику. Обычный резистор намного дешевле. Единственное преимущество "умной" обманки - она экономит электроэнергию, но эта экономия вряд ли окупится стоимостью топлива в обозримом будущем.
Последнее редактирование: