Гоу ту Карпати

Вчора зганяли в Буковель. Погода, траси - супер! Людей дуже мало. Просто ідеальне катання.

Сьогодні, на жаль, закрили...
 
Вчора зганяли в Буковель
Карантин? Не, не слышал!
Сегодня пишут, что на вторую неделю общегосударственного карантина додумались закрыть Буковель и запретить поездки туристов за границу..... В этом месте - смачный фейспалм
 
Ага. Якраз чекав подібної реакції :)

Проводити час на свіжому повітрі? Ні, не чув. Краще сходити в АТБ чи в Епіцентр в масці, яка не захищає, і обробляти руки антисептиком, який не деактивує вірус... Двічі фейспалм.
 
Ага. Якраз чекав подібної реакції :)

Проводити час на свіжому повітрі?
То то самым ярким распространителем вирусама Австрии стал именно... (тадададам) -горнолыжный курорт! А что, свежий воздух и все такое:D
 
То то самым ярким распространителем вирусама Австрии стал именно... (тадададам) -горнолыжный курорт! А что, свежий воздух и все такое:D
Точніше причиною були масові тусовки в барах після катання. Так що знову мимо.
 
Точніше причиною були масові тусовки в барах після катання. Так що знову мимо.
Ииии? В Буковель все трезвенники-язвенники, употребляющие кислородные коктейли в одиночестве каждый на своей говерле??
 
Саме так. Водаклуб закритий, ресторани теж. На вершинах деякі кафешки були відкриті і то, з тих що бачив, продавали напої і сендвічі суто через віконечко. Навіть стояли вказівники укр і англ мовами щоб дотримуватись 1,5м дистанції у черзі. Тому типових для Буковелю скупчень народу не було. А на деяких трасах взагалі було безлюдно - катав сам.
 
Какие же вы скучные :)
Смотайся в Закарпатье покупаться в горячей минералочке и покушать мадьярских ухи и бограча-зимой это саме то! От Полтавы,правда,далековато.но оно того стоит.
 
З'їздив в Карпати. І знову піддався спокусі дослухатися навігатор (Waze) та поїхати за його маршрутом.
Туди їхав Київ - Львів - Івано-Франківськ - Яблуниця. Дорога всюди чудова.
Назад Waze хотів їхати через Вінницю, але я посунув на Львів. Та біля Франика він збив мене з пантелику й повів знову "городами". Але не тими де більш-менш нормальна, а тими де її взагалі немає.
В результаті: дві ями до удару в ходовку. Жахлива дорога та розуміння того, що не треба було звертати, а їхати на Львів.

Їхав "жовтим" шляхом. А треба було б "синім" (яким я вже їздив і там дорога нормальна).
Ніколи не їдьте напрямком "Івано-Франківськ - Рогатин - Тернопіль"! Загубите колеса.
Краще вже "Івано-Франківськ - Бучач - Тернопіль", там дорога набагато краща.

А взагалі, краще сунути через Львів — гарантія цілих нервів. Хоч і трохи далі.

Дорога 2.jpg

Проте, Карпати то є Карпати!
Раджу спа-готель "Ґоргани" — чудовий сервіс та смачна кухня. Сауни, басейни, чани! :)

2021-01-24-11.03.jpg

2021-01-21-15.15.jpg

Ну, й власне саме віровідступництво :D

IMG_20210125_082832-(2).jpg
 
Последнее редактирование:
В результаті: дві ями до удару в ходовку. Жахлива дорога та розуміння того, що не треба було звертати
Это была месть за неправильный значёк на решетке радиатора и руле!!!
 
Последнее редактирование:
Ніколи не їдьте напрямком "Івано-Франківськ - Рогатин - Тернопіль"! Загубите колеса.

А как ещё ехать со Львова в Ивано-Франковск? О_о
Полюбому через Рогатин.
Или проблема между Рогатин и Тернополем?
lviv-frank.jpg
 
між Рогатином та Тернопілем
Я как-то этой дорогой ехал по гуглу с Тернополя на Стрый... это жесть. То был первый и единственный раз когда ею ехал, назад со Стрыя уже через Львов и по H02
 
Ну, й власне саме віровідступництво :D

Делись впечатлением о Рифтере. В первую очередь, как пассажирам на втором ряду? А то тут пошло мол, как на табуретке, далеко не уедешь и т.п.
 
На другому ряді нормально. Ніхто не жалівся. Хоча, нахилу спинок не вистачає. Але куму сподобався третій ряд. Просторо та є великий підлокітник, зарядка, підстаканник та інше.
Мені Ріфтер зайшов. Звісно, є мінівени кращі, але він "харош". Достатньо потужний та водночас економний. Стильний та виразний.
Як би я міг, то не роздумуючи купив би. Чесно.
 
Последнее редактирование:
Назад
Вверх Снизу