Гоу ту Карпати

По крайней мере у тебя будет шанс выжить и отлежаться в травматологии, а не на кладбище :D
Факт...
Но потом все равно трындец! Она закончила геолого-географический факультет. Так что найдет в любой точке Земли и из под неё же достанет! А потом качественно зароет обратно:D
 
Хто мені порадив їхати через Стрий? І чому мене тудою повів той клятий Waze??? :kolobok-evil:
Стрий - Дрогобич - Самбір дорога просто якийсь жах!
Назад їхав Самбір - Львів, топив не менше 90. Зекономив годину часу!
Тож, якщо вам потрібно на Закарпаття через прикордонну зону, то їдьте через Самбір. Дорога просто ідеальна.
 
А взагалі, не зважаючи місцями на погану дорогу, я задоволений подорожжю.
Особливо сподобалось Закарпаття, де дороги, що проходять по горах, а не розщілинам, відкривають оку такі шикарні краєвиди, які не побачиш їдучи до Буковелю :D

Карпати.jpg
 
Хто мені порадив їхати через Стрий?

Вот эти люди :)

Через Самбор дорогу не знаю. Через Стрий дорога очень хорошая, т.е. от Львова до Стрия и в сторону Мукачева.
через Самбор жуткая дорога, даже в новостях их показывали в прошлом году :) может, правда, какой депутат подсуетился под выборы - и полатали
 
Шо шо?) Ответ был дан на вопрос как ехать на Красию, через Самбор или Стрий. Конечно же через Стрий.

Стрий - Дрогобич - Самбір дорога просто якийсь жах!
Ну вот, теперь мы знаем что там дороги нету... Ну я же говорил ехать через Стрий от Львова в сторону Мукачева как было показано вот тут:
 
Та ладно. Я ж не зі злом.
Але, дійсно, якщо обирати шлях на Закарпаття, але не Ужгород, то тільки через Самбір і далі в чагарник.
Але, якщо треба на Ужгород, то, гадаю, треба їхати через Мукачево, бо в горах з початком Закарпатської області немає асфальту. Яма на ямі. Їхати можна, але повільно. Дорога від прикордонної зони до Ужгорода може зайняти до трьох годин.
Проте, якщо хочеться краєвидів, то варто не поспішати. Там просто неймовірна краса!

Ну вот, теперь мы знаем что там дороги нету... Ну я же говорил ехать через Стрий от Львова в сторону Мукачева как было показано вот тут:
https://ravon-club.com.ua/attachments/1583074504232-png.6570/
Таким маршрутом, думаю, ще гірше їхати.
Якщо треба район гори Красія, то Львів - Самбір - Красія.
 
Я не совсем понял. А туда ехал через через Львов? Почему от Львова на Стрий и оттуда занесло вправо на Дрогобич и Самбор? По прямой в сторону Мукачева было б быстрей чем с заворотом на Самбор.
 
Так нова ідеальна дорога. Таке враження було, що їхав Європою.

1583074520674-png.6571
 
До речі, паливо.
Заправився газом в Києві. Потів аж на кордоні Львівської області.
Дві заправки (60л газу) і я на місці.

Середня витрата газу 7.5/100км
 
Назад
Вверх Снизу