Гоу ту Карпати

Друзі. Нід хелп!
Як краще їхати на Красію (с. Вишка, Закарпатська область)?
Через Стрий, як веде Waze чи через Самбір, як веде Google?

Час вираховує однаковий, але де краща дорога?

Ну, і ще питання: ніхто не хоче приєднатися до подорожі?
7-9 березня покататися на лижах по схилах Красії? :)


1583074504232.png

1583074520674.png
 
Ок. Значить буду їхати через Стрий. Довірюся Waze. Минулого разу, як їхав в Карпати, то Google "зрізав" дорогу такими хащами, що капець просто.
 
Ок. Значить буду їхати через Стрий. Довірюся Waze. Минулого разу, як їхав в Карпати, то Google "зрізав" дорогу такими хащами, що капець просто.
Мене гугл в карпатах знаходив посеред поля і вимагав розвернутись всю дорогу.. навіть коли я вже в номері сидів.
 
Сам ехал по гуглу от Тернополя до Стрия напрямую... дороги там ваще нету. Несколько километров одни катакомбы. По грунтовке и то ровней. Теперь гуглу не очень доверяю...
 
через Самбор жуткая дорога, даже в новостях их показывали в прошлом году :) может, правда, какой депутат подсуетился под выборы - и полатали
 
Через Самбор дорогу не знаю. Через Стрий дорога очень хорошая, т.е. от Львова до Стрия и в сторону Мукачева.
В 2018 поехал из Львова в Ужгород,видимо, через Самбор. До Турки дорога была новая,а далее (наверное между областями)километров 15-20 просто ужас,ехал не более 30 км/ч, затем уже более-менее. По-любому лучше ехать по трассе Киев-Чоп.
 
Останнім часом Вейз втирає носа Гуглу. Але Гугл більш детальний та гнучкий.

на самом деле - Вейз тоже Гугл ) они друг друга учат.
+ часть разработчиков Вейза находится в Киеве (инфа 100% - я туда как-то собеседование проходил)

Собственно Вейз куплен гуглем в 2013 году.
 
От аби Вейзовське вміння будувати маршрути та на Гугло карту накласти, ціни не було б цьому навігатору!

@LiNk то ти їдеш в Карпати? @bogdan , а ти?
 
@garikafterwork, ще думаю! Якщо питання вирішиться позитивно, відпишусь чи наберу!
Давай, доки в готелі є вільні номери )
 
Назад
Вверх Снизу