R2/Spark RTwo logbook | Мій бортовий журнал

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Дубль у свій бортовий журнал

Вперше викатав повний бак "від лампочки до лампочки".
Вийшло, повний бак = 443.5 км. (+/- 5 км)
Середня витрата пального 7.7л/100км — це і місто з пробками і траса.

Заливаю A92 (АЗС Shell). Цього разу від "лампочки" до повного вмістилося 32.6 л. Хоча минулого разу "на ламочці" довше їхав до АЗС і до повного влізло лише 30л. :(


БК показує запас ходу на повному баці 435км. Гадаю, аби по-прямій то бак легко можна розтягнути на 500 км.
А в режимі економ, при 90 км/год, навіть на всі 600!!! :D
У меня на R2 расход газа по городу - 440-460 км на 38 л газа.
 
Я вже два рази робив часткову заміну! Думаю десь через 5-7 к зробити повну, і не на дилері (бо ті відмовляються це робити, напевне хочуть гарантійний термін відбути, а там гребіться як хочете)!
 
А с паранитом проблемы - хоть сам вырубывай.
В мене з пароніту не вийшло зробити, тому що пароніт неякісний продали. Та і знайти лист товщиною в 2мм та ще проблема виявилось (ну як мінімум в Києві) А також в мене все рівно сумніви чи підійде він. Я б все ж пошукав (замовив би прокладок).
 
Нарешті зазирнув до мануалу :)
60 000 км — повна заміна масла в АКПП.
Тобто, можна як раз робити часткову заміну.

1568970459983.png
 
Как по мне ,так многовато, если еще по городу в основном ездить,лучше пару частичных,а третью полную,моё мнение.
 
Как по мне ,так многовато, если еще по городу в основном ездить,лучше пару частичных,а третью полную,моё мнение.
конечно многовато, я кидал реальный отзыв механика с российского матизклуба, что происходит с фильтром после 60к пробега без частичных замен.
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Назад
Вверх Снизу