R4/Cobalt Кнопка открытия багажника

на равонах розібрати двері і подивитися на кнопки ,вони механічні в усіх комлпектаціях. прошивка від кобальта і равона відрізняється, було би цікаво подвитися як саме знайшли потрібні коди на очисник скла в т.д. бо я коли мав час то просто перебором напряму по кан шині до блока керування комфортом звертався: 241 у відповідь 641 отримував що або команда виконана або не існує. але той же багажник двері і т.д в ефірі не було тільки по 641 що якась команда виконана, а посилки по шині 241 не було бо саме цей блок і виконував дію без транляції чогось у мережу кан.
 
Я не відправляв нічого.
Просто слухач КАН шини.
Визначав методом виключення: 20- 30с прослуховування і запис фону команд.
потім режим активного прослуховування, роблю маніпуляції, а програма порівнює команди з 'фоновими' так і визначаю команди: склоочисники, підігрів седінь иа інше.
 
  • Like
Reactions: MAV
є команди постановки під охорону та зняття?
 
Зробив.
Кину лінк.


Кратко
-Розібрав реле.
-Вивів 2 проводи, див. Схему та фото.
На торпедо поставив кнопку, обережно пластик не прощає помарок. Місце обрали хлопці що газ ставили ,,,
- зєднав реле і кнопку через роз'єм.
 
Чому саме туди хлопці вибрали місце? Як на мене більшість ставить на лючок щоб якщо що, просто замінити лючок за 300 грн і слідів немає
 
Зробив.
Кину лінк.


Кратко
-Розібрав реле.
-Вивів 2 проводи, див. Схему та фото.
На торпедо поставив кнопку, обережно пластик не прощає помарок. Місце обрали хлопці що газ ставили ,,,
- зєднав реле і кнопку через роз'єм.
А що то за підрульовик такий?
 
Назад
Вверх Снизу