R4/Cobalt Спиртовой бензин

Дают, но от наличия или отсутсвия ГБО это не зависит, а вот с ГБО денег на них больше остается.
 
Дают, но от наличия или отсутсвия ГБО это не зависит, а вот с ГБО денег на них больше остается.
Походу так думали и евробляхеры, но, теперь или растаможка, либо вобще на своих двух)..

А спиртовым лучше не увлекаться. Заправляли Матиз около года, были проблемы (хотя этот автомобиль никогда не ломался и не выходил из строя, если не считать аккумулятор, который нужно было заменить по сроку)
 
В свете сложившейся ситуации данный вопрос стал более актуальным:
допускает ли движок р4 работу на "эко" бензине?
 
Враховуючи що у нас чугуній, то я би не додавав би спирт у пальне. В алюміній лив, нічого не трапилося, але сюди остерігаюся. В нас є допуск 92 тому заливаю 92 по ціні досить норм, 95 авіас був 37, а 92 - 33.1грн.
 
Значит ставим машину до лучших времён (появления не спиртового бенза) :( . Зато те кто с ГБО сейчас могут ездить, хоть и дорого, но могут ;).
 
Я не сказав що не можна, це я так не хочу робити, можливо і можна.
 
Еще мнения или более точные данные у кого-то есть?
 
Значит ставим машину до лучших времён (появления не спиртового бенза) :( . Зато те кто с ГБО сейчас могут ездить, хоть и дорого, но могут ;).
Ага не дешево. В понедельник на КЛО около м.Дарница заправил 20л (больше не отпускают) по 33.59 (( Зато без очереди. На ОККО только больше по своему маршруту видел газ, машин 20 очередь. На гривны полторы дешевле, но постоять нужно часик. За бензином еще та охота...
 
Значит ставим машину до лучших времён (появления не спиртового бенза) :( . Зато те кто с ГБО сейчас могут ездить, хоть и дорого, но могут ;).
Такий бенз буде тільки 98, ВР закон прийняла за яким у бензинах має бути 10% спирту

Ага не дешево. В понедельник на КЛО около м.Дарница заправил 20л (больше не отпускают) по 33.59 (( Зато без очереди. На ОККО только больше по своему маршруту видел газ, машин 20 очередь. На гривны полторы дешевле, но постоять нужно часик. За бензином еще та охота...
Що це за АЗК така? Всі КЛО, які попадались був тільки вентус, останній раз заливав його по 36,80. Зараз КЛО всі пусті, що я бачив, 20 л дає тільки АНП, Авіас, ціна, до речі 36,10 за 92 і 36,60 за 95, решта АЗК по 10 л. Скрізь довжелезні черги.
 
Та нічого в короткостроковому періоді не буде, в довгостроковому може бути проблема що спирт викликає корозію, а блок у нас чугуній, хоча суміш туди потрапляє і відразу вибухає тому немає впевненості що воно буде якось впливати, але невпевненість мене і відвертає від того щоб використовувати спиртовий бензин, а ще може погано впливати на паливну магістраль, типу корозія трубочок та іншого. Витрата палива більше ніж чистий бензин, тому не варте воно того, але якщо немає вибору то нічого страшного не буде.
 
Що це за АЗК така?
Цена на газ. Комментировал пост выше, что "те кто с ГБО сейчас могут ездить, хоть и дорого, но могут". В первый ковид-карантин по 8 грн заправлялся. Более чем в 4 раза разница. Но как-то ездить нужно.
 
питання - спиртвий - це той що по нормам ЕС 10% або той що більше?
 
Назад
Вверх Снизу