R4/Cobalt Щоденник синього Равончика

Перша поломка на моєму равончику (((
Скоріш за все накрився насос склоомивача. Не бризкає, не гуде, за пів дня витікає весь склоомивач з бачка.
Підкажіть чи є тут де теми про склоомивач, бо я щось не знайшов. Якщо можна з посиланням. І де там той насос і як його дістать і перевірить, куди з цим усим бігти і де краще взяти новий (скоріш за все знадобиться). Зарання всим дякую за підказки і рекомендації!
 
Мабуть у вас замерзла омивачка і тріснув бачок. А не гуде бо більш всього спробували побризкати, коли замерзло. Якщо повезло, то згорів запобіжник N25 під капотом. Щоб точні було гляньте на кришці коробки запобіжників. Якщо знімати бачок, то треба скинути ліве переднє колесо, пеоедню частину підкрилка, розєднати розєм, зняти шлангочки, викрути 3 гвинта на бачку.
Чим зміг.
 
Мабуть у вас замерзла омивачка і тріснув бачок.
Поддерживаю, причина вытекания "за полдня" именно в бачке, а не в насосе.
Выводы насчет насоса - тоже вполне логичны и наиболее вероятны.
Начинать надо со снятия бачка, проверки и самого бачка и насоса вне бачка.
 
Бачок під крилом.
Треба зняти колесо і зняти підкрилок.
Там шестиграники.

Бачок можна запаяти.
Моторчик може з ланоса/авео підійти.
Зазвичай кріпиться на резинку.
 
Треба зняти колесо і зняти підкрилок.
Очень осторожно с кромкой крыла, за неё заход подкрылок и можно ломануть. Подкрылок с двух частей. Я снимал целиком сразу две части. После снятия бачок буден виден вотвсей красе
 
Моторчик може з ланоса/авео підійти.
Моторчик подойдет любой, у которого подойдут крепление и размер выходного штуцера - это на случай "принести в магазин/на рынок и показать: надо такой". Может оказаться, что в наличии будет от другой машины (условно - Таврической, Вазовский или Фордовский) и можно использовать любой из них.
 
Всим дуже дякую за інфу. Слава Богу не знадобилося. Таки просто замерзла була склоомивайка хоч на ній і було до -5 а на дворі було десь -3. Я залив зимову під горлишко і поїхав по місту. Приїхав открив капот - омивайки не видно і не бризкало - але як виявилось просто стара дест підтаяла поки їхав і нова стекла вниз. Але мабуть тоді сам моторчик ще не розмерзся бо так і не працював і я думав що все просто витикло. Бо не видно і не бризка. Але потім якось потеплішало, їхав по трасі скло заляпало і я спробував і... УРА!!... Все знову запрацювало!!! Долив ще зимової і насолоджуюсь!!!
Отакий я автомобіліст із постійним стажем з 2008 року lol
 
то який сенс в літній. Може я чогось не розумію.
Зимняя со спиртом, чтобы не замерзало. Спирты при положительных температурах активнее испаряются, поэтому уровень должен значительно падать.
Летняя- с добавлением моющих присадок в обычную воду. Летом если нужно я просто доливаю воду. Желательно дистиллированную, но на практике и водопроводная прекрасно себя показывает, проверено даже не годами, а десятилетиями :D
 
В літку заливаю воду з водоматів + ложка миючого для посуду в бачок.
 
Нова дрібна незадача в моєму равончику. Вилазив з машини заципився ногою за якийсь блочок чи то з релєшкою чи ще з чимось. Тепер не можу зрозуміти чи відламав чи там воно якось має вставлятися. Експерти, підкажіть як вернуть все назад, або скиньте фотки хто ще не відламав - як воно має бути з заводу ) Бо в мене зараз отак ((

IMG_20240313_162349.jpg IMG_20240313_162436.jpg IMG_20240313_162340.jpg

І підкажіть що це взагалі таке?
 
Там кришка та роз'єм для підключення до шини. У мене бувало що кришка спадала як зачіпав, а у вас реально виломався той розєм

Чи можливо що він якось випав з кріплення

Для початку варто кришку зняти і буде видно
 
Я купил машину б/у и у меня нет ни самой крышки, которая на фото руках, ни пластиковой "кишки", которая идет из квадратного отверстия сверху. само-собой, всё работает, включая сам диагностический разъем в центре
 
Роз'єм надівається знизу вверх і фіксується об буртики, які ви вирвали. Посадіть роз'єм на маделін.
 
Последнее редактирование:
Роз'єм надівається знизу вверх і фіксується об буртики, які ви вирвали. Посадіть роз'єм на маделін.
Одів, прикріпив, стоїть тримається, добре що тільки защолочки трохи здерло, а пластік ніде не відломило. Всим Дякую за інформацію і підказки! )
 
Назад
Вверх Снизу