R2/Spark Регулювання фар Р2

Витёёк

Известный участник
Сообщения
1.350
Город
Україна
Авто
MatiZ + R2
Більше 3-х років були придбані з піднебесної 2-а комплекти (+1 шт. про запас) лампочок "літачки" :).
Один комплект встановлений на Матіз - без проблем вже 4-й рік. Нічого регулювати не прийшлося:vo:.
Вчора вирішив встановити другий коплект на Равон.
Якщо ліва світить більш -менш нормально, то права - упс... :noСвітить вправо. Права сторона, на зломі "галочки", світло яскраве - світить на узбіччя дороги. Зліва на зломі - практично без світла. Дальнє світить на обочину вправо.
Читав, що підкладають прокладочку товщиною 2мм. Нам не підходить. Лампочка по площині торкається тільки 3-а вушками. Якщо підняти нижнє вушко (з сторони мотору) на 2 мм - то ближній світить нормально (світлотіньовий кордон в нормі).
На фарі є регулювання вверх-вниз. Вліво-вправо -незнайшов, або його зовсім нема.
Якщо не вирішу зі світлом - залишу старі лампочки.
Ваші поради усунення проблеми встановлення лампочки :morning1:.
 
Більше 3-х років були придбані з піднебесної 2-а комплекти (+1 шт. про запас) лампочок "літачки" :).
Один комплект встановлений на Матіз - без проблем вже 4-й рік. Нічого регулювати не прийшлося:vo:.
Вчора вирішив встановити другий коплект на Равон.
Якщо ліва світить більш -менш нормально, то права - упс... :noСвітить вправо. Права сторона, на зломі "галочки", світло яскраве - світить на узбіччя дороги. Зліва на зломі - практично без світла. Дальнє світить на обочину вправо.
Читав, що підкладають прокладочку товщиною 2мм. Нам не підходить. Лампочка по площині торкається тільки 3-а вушками. Якщо підняти нижнє вушко (з сторони мотору) на 2 мм - то ближній світить нормально (світлотіньовий кордон в нормі).
На фарі є регулювання вверх-вниз. Вліво-вправо -незнайшов, або його зовсім нема.
Якщо не вирішу зі світлом - залишу старі лампочки.
Ваші поради усунення проблеми встановлення лампочки :morning1:.
Ну из написанного я понял, что лампа не садится полноценно в свое посадочное место, может у нее дефект есть в геометрии или форме посадочного гнезда?
Пробовал менять лампы местами? Может в другую фару станет нормально.
 
Сьогодні замінив на запасну. Все нормально. На старій можливо дефект геометрії. Підігнути вушко не є можливим - сплав алюмінія не мягкий, хрупкий, зламається.
 
Сьогодні замінив на запасну. Все нормально. На старій можливо дефект геометрії. Підігнути вушко не є можливим - сплав алюмінія не мягкий, хрупкий, зламається.
А надфилем попробовать подточить?
 
А надфилем попробовать подточить?
Ні, там навпаки, на вушко потрібно зробити напайку 1-2мм. Ну поки цим займатись не буду. Добре що купував одну лампочку на запас.
 
Ні, там навпаки, на вушко потрібно зробити напайку 1-2мм. Ну поки цим займатись не буду. Добре що купував одну лампочку на запас.
Наш человек всегда найдет способы и методы, как исправить рукожопие китайца.
Хотя, если там материал типа силумина или порошковая прессовка, то вряд ли там припой будет держаться, но как запасной вариант, можно эпоксидной с алюминиевой пудрой налепить, а потом лишнее сточить.
В общем исправить можно при наличии желания, времени и смекалки :)
 
Будемо й далі їздити сліпити зустрічних і казати, що всьо ок.:oh
 
Колега мав на увазі наявність СТМ і світло на рівні до 2люкс над лінією СТМ.
Якщо ці умови виконуються тоді гарної дороги, якщо ні, то колега прав...
 
Колега мав на увазі наявність СТМ і світло на рівні до 2люкс над лінією СТМ.
Якщо ці умови виконуються тоді гарної дороги, якщо ні, то колега прав...
... Если бы этих правил еще и придерживались все владельцы всех машин...
Ни в коем разе не пытаюсь оправдать колхозтюнинг от китайцев, но как мне кажется, на дорогах гораздо больше Жигулей и Таврий (для Таврий - это практически "маст хев"), у которых фары светят на луну и слепят сильнее, чем "сварщики" с плохим ксеноном или LED.
Я себе тоже "сколхозил" LEDы и даже объяснял как проверял их светимость. За 2 года без малого не видел "морганий" в свою сторону. Но готов лично скрестить пальчики на шее каждого владельца Таврии, кторый 10 лет не ездил на регулировку фар, закинул 5 мешков в багажник и прицепил "Степок" с грузом на полтонны.
 
Будемо й далі їздити сліпити зустрічних і казати, що всьо ок.:oh
Переходжу вже на вечірньо-нічну їзду зі світлом (день зменшується, ніч збільшується).Ну, не знаю :kolobok-confused:. Можливо щось у мене з зором . Їхали на вихідних з Корсуня пізно ввечері, то мабуть у процентів 70 було світло не 4300. І зустрічні на ближньому трохи сліпили, хоч при зустрічі з ними видко, що стоять рідні лампочки від 6000 .... Мабуть - старію :meowth:.
Наш человек всегда найдет способы и методы, как исправить рукожопие китайца.
Хотя, если там материал типа силумина или порошковая прессовка, то вряд ли там припой будет держаться, но как запасной вариант, можно эпоксидной с алюминиевой пудрой налепить, а потом лишнее сточить.
При розбірці, коли добавляв термопасту, видно, що половинки пофарбовані "алюмінієм". На виробництві складались свіжопокрашені, бо пристали до колодки контактів. Коли роз"єднав, на колодці місцями залишилась фарба. Між ребрами охолодження, де не попала фарба, проглядається "різнокольоровий" :D відтінок алюмінія. На декількох відео зустрічав, коли не влазила в фару (була довша), кончик зпилювали :tss: напильником, болгаркою, полотном по металу lol,то на спилюваному місці колір був капронової кришки від банки. Можливо то й був силумін (не знаю, що це :vinovat:, а може й знаю, но не знаю, що це силумін :D).
До речі, коли ставив на Матіз, теж невставались :( - були трошки довші від галогенки (впирались в ковпачок в фарі). Добре, що ковпачок держиться на одному кріпленні - пальцем трошки підігнув його вперед (ковпачок).
В цілому варіант з епоксідкою підходящий :vo:. Але в моєму випадку, легше переставити "внутрянку" лампочки.:smoke::maybe:
 
силумін (не знаю, що це

Хрень, которая применяется (особенно китайцами) где угодно и когда угодно - от вентилей и смесителей до корпусов аппаратуры. Дешевый, легкий в изготовлении, но весьма непрочный и хрупкий. Подвержен истиранию ( в тех же вентилях или смесителях) или лопается от несильных ударов (в корпусах).
 
Колега ev.demid повністю відповів, те, що я хотів сказати.
Ну так ты, ничего не зная про эти лампы, начал утверждать, что они слепят.
Хотя эти лампы имеют четкую СТГ даже без фары, т.е. если их просто подключить двумя проводами в руках к АКБ.
 
Ну так ты, ничего не зная про эти лампы, начал утверждать, что они слепят.
Хотя эти лампы имеют четкую СТГ даже без фары, т.е. если их просто подключить двумя проводами в руках к АКБ.
У цих літачках, розмір чіпів більший розміру спіралі галогенки, я їх вже достатньо бачив, як вони світять. Тому, я вважаю, що лампи гімно, ви вважаєте - що ні. На цьому і розходимось.
 
СТМ формується і на лампі.
Ось той конус.
Питання про СТМ є знятим, а ось 2люкси треба міряти. В телефоні датчик освітлення і відповідна програма допоможе заміряти і закрити питання колег.

Я так зі своїми філіпс зробив.
 
В телефоні датчик освітлення і відповідна програма
Хороший совет, с одним "но" - нужен эталонный источник, по которому можно откалибровать датчик. Иначе - это просто показометр больше/меньше. Пробовал сам - совершенно разные показания на разных аппаратах.
 
Назад
Вверх Снизу