Навигаторное

Скільки користуюсь Gooogle та Waze навігаторами, ніяк не міг обрати для себе чим саме краще користуватись? Waze прикольний. Задумка соціальної мережі на базі навігатора, веселий інтерфейс, переписка з юзерами, дорожня обстановка... Усе це круто, але якесь усе таке наче його робили і недоробили. Інтерфейс, як на мене, не дуже інтуїтивний.
Пошук потрібного місця не самий легкий процес, навіть якщо ви знаєте місце розташування на мапі чи координати.
Ієрархія повідомлень взагалі не зрозуміла.
А відсутність офлайн мапи наносить нищівного удару (((
Інше діло Google мапи, які містять в собі усе що завгодно! Знайти потрібне місце допоможе Гугл пошук. Хочеш пиши координати, хочеш тицяй "точку" на мапі і вперед! Одразу підвантажуються фото та панорами потрібного місця або найближчих околиць, що полегшує орієнтацію у не знайомому місці. Декілька шарів відображення мапи + мапи громадського транспорту та заторів. Меню збережених місць, хронологія, свої мапи з маршрутами...
Можна ділитися своїм місцезнаходженням в реальному часі будь з ким. Наприклад: автопробіг, їдеш і бачиш інших учасників в колоні, яка може розтягнутись на декілька кілометрів :D
Офлайн мапи це взагалі козир. Ну і веде Гугл просто не перевершено.
Єдине чого не вистачає навігатору, то це спідометра, але то вирішується встановленням стороннього додатку.

Поюзавши обидва навігатора протягом дня зробив для себе висновок, що краще Google може бути тільки оновлений Google! :D

S80206-214222.jpg
S80206-214248.jpg
S80206-214544.jpg
S80206-214523.jpg
 
справедливости ради в пользу Вейза )
А відсутність офлайн мапи наносить нищівного удару (((
при построении маршрута - кеширует ) то есть частично есть.
хочеш тицяй "точку" на мапі і вперед!
тоже умеет )
 
Зато в вейзе мы с мужем соревнуемся, кто больше баллов за неделю набил :D
А курсор у меня в виде залененькой машинки, и Марічка приятным голосом рассказывает про маршрут :)
В общем, по-моему, тут не обязательно выбирать, можно поставить оба и пользоваться по ситуации )

А кто знает, вот навигационные системы, которые встроенные, их нельзя как-то на тот же вейз или гугл мэп подвязать?
То есть,вывести, к примеру вейз на монитор медиасистемы, которая поддерживает навигацию?

Это, конечно, немного, оффтоп, но мне для копилки знаний :)
 
Можно. Но для этого медиасистема должна поддерживать технологию Miracast.
 
2gis используя для города.
В 99% случаев правильно рисует как подъехать к дому.
Но сцуко в 1% случаев бывает такое выдаст, что на голову не натянешь.
Гугл в этом плане очень плох. На въезде в квартал останавливается и говорит: "Приехали". И внутриквартальные лабиринты самому нужно разгребать.
Но по межгород, между странами гугл самый самый!

Вазе как то пробовал, но даже не разобрался как маршрут из точки А в точку Б построить. Глючный и сырой он был 1.5 года назад, больше пробовать не хочу.
 

Користувався раніше Waze але зараз знову перейшов на Google адже проблема в тому, що Wazе не знаходить локації або ж локації для прибуття і це жахливо дратує коли кудись потрібно якомога скоріше доїхати. І знову ж таки з останнім оновленням забороняється вводити адреси та взагалі користуватись навігатором, а поки натикаєш щоб працював так можна і в аварію потрапити. Я розумію що безпека і все таке але деколи краще мати маршрут аніж шукати місце для парковки та хороший зв'язок щоб його побудувати.


Але і в захист Waze можу сказати що Google не зажди знає правила дорожнього руху та веде під знаки або ж просить розвернутись де неможна.
 
з останнім оновленням забороняється вводити адреси та взагалі користуватись навігатором
во время движения - да. но нажимаешь, что "пассажир" - и ок.

Wazе не знаходить локації або ж локації для прибуття
пока не сталкивался с такой проблемой.
у него особенность есть, что сначала надо вводить номер дома, а потом улицу - и находит.
если что-то не находит - дык написать редакторам и добавят отсутствующий адрес. группа в фейсбуке есть (первый пост этой темы).
 
во время движения - да. но нажимаешь, что "пассажир" - и ок.
Лишній раз відволікатись під час руху це вже мінус.

А на рахунок не знаходить локації малося на увазі що йому завжди потрібний стабільний та хороший сигнал, якщо щось не так у нього одразу відвалюється пошук.
 
Линій раз відволікатись під час руху це вже мінус.
ну. ) минус - вообще отвлекаться во время движения. по крайней мере он предупреждает.
а поки натикаєш щоб працював так можна і в аварію потрапити.
вопрос привычки, как мне кажется. сам обычно только во время остановки пользуюсь (того же светофора хватает зачастую)
йому завжди потрібний стабільний та хороший сигнал
как и любому онлайновому навигатору.)
 
ну. ) минус - вообще отвлекаться во время движения. по крайней мере он предупреждает.

вопрос привычки, как мне кажется. сам обычно только во время остановки пользуюсь (того же светофора хватает зачастую)

как и любому онлайновому навигатору.)
Була ситуація коли я відвозив людину до аеропорту і вона забула речі в авто. Так склалося що я вже доволі далеко відїхав, і щоб повернутись потрібно було скористатись навігатором. Зупинитись не було можливості адже всюди було заборонено. На одному з світлофорів воював з waze який вперто казав що адреси не існує/ууупс проблеми і щось в тому роді. Прийшлося скористатись Google (який я теж терпіти не можу :D) але він одразу все знайшов та проклав дорогу як годиться на тому ж місці.

Така ж ситуація і біля дому (там доволі погано ловить звязок) для яндекса та waze зазвичай потрібно проїхати трішки далі, а потім тикати маршрут. А Google навіть в таких умовах складе маршрут, правда який це вже під питанням, але все ж.

минус - вообще отвлекаться во время движения.
Мінус - це в найважливіший момент пропустити поворот, особливо в Києві, особливо на розв'язках Набережної :)
 
Ну, тоді просто не варто користуватися навігатором під час руху )
По місту вейз краще, як на мене, розраховує час та альтернативні маршрути, в тому числі, перебудовує вчасно під час руху.
Мене вже кілька разів в останній момент обводив повз затор :)
 
Последнее редактирование:
Ну, тоді просто не варто користуватися навігатором під час руху )
По місту вейз краще, як наме, розраховує час та альтернативні маршрути, в тому числі, перебудовує вчасно під час руху.
Мене вже кілька разів в останній момент обводив повз затор :)
Поки найкраща альтернатива Яндексу в плані знань правил та роботи з заторами, але в нього стараються "запихнути" якомога більше функцій в тому числі соціальну складову, яка перенавантажує трафік який потрібний для того щоб прокласти маршрут. Еххх а якби ще потрібні полоси для руху позначав.... взагалі б ціни не було)
 
Еххх а якби ще потрібні полоси для руху позначав
О, це взагалі в Києві дуже необхідно. І щоб можна було відмічати полосу, коли виставляєш аварія, затор, перешкода...

А то доводиться писати в коментарях, що незручно і небезпечно. І читати їз також незручно.
 
О, це взагалі в Києві дуже необхідно. І щоб можна було відмічати полосу, коли виставляєш аварія, затор, перешкода...
Памятаю як ставив репорт про аварію довго шукав де встановити полосу :D Зручно коли є пасажир який цим займається.
 
Вот например статистика по Вейзу за последние 2 месяца по Киеву. От 47! пользователей до 1845!!!.

city13_2m.png
за 3 года кол-во пользователей хорошо так выросло :)

1583175538788.png
 
Мне Waze нравится только тем, что там реально отмечены засады полиции, как в Украине так и заграницей. И это выручает. Все остальное пока Гугл рулит.
 
Назад
Вверх Снизу