R4/Cobalt Коричневий кабанчик МКПП

romanckua

Активный участник
Сообщения
413
Город
Cherkasy
Авто
Ravon R4
Придбав в м. Черкаси на механіці 308900 грн. Автосалон поклав килимки в салон.
Обкатка.
По трасі 6 літрів, місто 8.4 (в середньому по 5км) бензин 95 Авіас. Середня витрата палива 7.5-7.8.

Встановлено додатково:
Бризковики узбекпласт 400грн
Килимок в багажник 300грн
Відеореєстратор
Фільтр салону 140 грн
Пружина в багажник дверна 22 грн (спочатку встановив з обох боків щоб відкривався багажник повністю, але прибрав одну щоб відкривався не до кінця, так як боляче дивитися на петлі коли він відкривається і з розгону лупить об резинові депмфери
Секретки McGard 24157SL - 1050 грн
 
Последнее редактирование:
старые машины любые проблемные, время никого не щадит, только тойоты были миллионниками.
современные ренж роверы довольно надежные машины, дорогие в обслуживании да, но глобальных проблем с ними нет. особенно учитывая насколько машины сложные, это не равон-барабан, простой как жигули.
 
1700км витрата стабілізувалася, звичний для мене режим (нікуди не поспішаю) 40/60 траса/місто 6.9л А95 ) це чудово!
 
Последнее редактирование:
3000км, пролив мовіль у пороги, наніс замість суцільних підкрилок, бітумно -полімерну мастику) там де стоять рідні підкрилки не трогав, так як вже захищено пластиком. змішана витрата пального 6.9
Записався на ТО-0. Побачив дефект лкп на дверях, якась недолуга людина притерла на парковці дверима. Замовив молдінги на двері.
 
IMG_20210705_130429.jpg
IMG_20210705_130402.jpg
Якісь молдингів на 3+, якість нанесення скотчу на 3. Молдинг в колір, вартість 900грн. Скотч начебто 3м але нанесли не дуже рівно і видно його хвилями. Думав замінити на чорний, але 3м не знайшов тому клеїв на те що було з заводу:).
 
ТО-0 обійшлося в 1490грн лили масло GM 5w30 з каністри, залишок віддали. Фільтр mannIMG_20210706_093947.jpg
 
ТО-0 обійшлося в 1490грн лили масло GM 5w30 з каністри, залишок віддали. Фільтр mannПосмотреть вложение 8132
Лил такое масло у официалов пока был на гарантии, но потом и они перешли на Мотюль. Отзывы о нем плохие, возможно потому что нет у него официального поставщика в Украине и большая вероятность подделки. За 80 тыс у меня ничего не случилось.
 
Хто зна, але вони офіціали опеля так що не думаю що у них є проблема з маслом жм.
 
Хто зна, але вони офіціали опеля так що не думаю що у них є проблема з маслом жм.
Ващет Опель уже не торт! Он уже Пежоплевский, может назло джиэмам бродягу лить:)
 
Ну таке, молнія не торт, ваг :disgust:, Вольво одноразові мотори, корейці жруть масло виходять до 100тисч, китайці ще не харашо, Америка бита, японці вже давно з французам, а ми то знаємо приказку про царя звірів, єлку та Рено.

Звісно в мене був вибір брати лендкукурузер, чи равон, то ви знаєте що я взяв
 
ТО на Ньютоне делали?в цех пустили смотреть ?
 
Нова машина пішов четвертий місяць і скрипить потєртое седло переднього пасажира :)

поїхав до офф ділера, і воно перестало скрипіти :) я шатав, дилер шатав, не скрипить.
 
Назад
Вверх Снизу