Автокресло или бустер

Nasty2017

Участник
Сообщения
50
Город
Запорожье
Авто
Ravon r2
По поводу проголосованного законопроекта 1150, про штрафы за перевозку детей без автокресла назрел вопрос, кто-то возит деток старше 4-х лет без кресла, просто пристегнутыми ремнями? Просто закон написал черти как...непонятно, надо кресло, бустер или просто ремней хватит?? И в нашем Равончике разъём под любое кресло или бустер?!
 
По поводу проголосованного законопроекта 1150, про штрафы за перевозку детей без автокресла назрел вопрос, кто-то возит деток старше 4-х лет без кресла, просто пристегнутыми ремнями? Просто закон написал черти как...непонятно, надо кресло, бустер или просто ремней хватит?? И в нашем Равончике разъём под любое кресло или бустер?!
Старше 12 лет или выше 145 см, бустер по закону допускается, но я бы не стала на бустере возить, тестов по ним полноценных нет, а отзывы неоднозначные. При серьезном ДТП он может просто вылететь из-под ребенка.
В равоне можно крепить на изофикс или штатным ремнем. Бустеры чаще всего вообще не крепятся. Это как подушка под попу, которая приподнимает ребенка, ис направляющими для ремня.
 
Використовую Graco Nautilus 65. Кріплю посередині за isofix-и. Так що по боках можна щось покласти або сісти двом дорослим невеликих розмірів :)

Крісло "росте" з дитиною. Трансформується і розкладається з ростом дитини і до бустера.
 
А якорь как цепляете?
У нам есть петли под якорное крепление. Если у кресла есть такой крепеж, то без проблем. Но не все кресла им оборудованы. Старшей группы вообще не встречала таких.
 
А якорь как цепляете?
Як написав, orange, в Равоні є металеві петлі. Кріселко має паски з металевими гачками, які кріпляться до цих петель. Ззаду, в багажнику, є по одній петлі справа і зліва для кріплення "якоря" - ще одного паска.
 
Да, я знаю. Хотел уточнить - при центральном расположении сиденья ремень будет на перекос?
 
Да, я знаю. Хотел уточнить - при центральном расположении сиденья ремень будет на перекос?
Так, йде від центру вліво або вправо до петлі в багажнику. Я пропихаю пасок під центральний підголовник і тоді до петлі. Також у мому випадку приходиться відчепити задню поличку багажника щоб пропхати кріплення "якоря" і тоді знову кріплю поличку на місце.

На перший погляд може звучати проблемно, але це раз вчепив і їздиш. Якщо потрібно часто переставляти кріселко, тоді приходиться робити ось ці зайві рухи.
 
было оформление ДТП
Вопрос к копам, конечно же. Не было нормального ограждения и информационных табличек, наверняка. Плюс привлекать для помощи водителя с детьми - вообще на грани. Ей нужно было отказаться, написать письменный аргументированный отказ. Пусть бы в суд шел. У нас летом на Богатырской даже не фура, а бус рено трафик, снес стоящую у обочины шкоду. Остановки на трассе - это всегда опасно, даже "на пару минут".
Но вот, конечно, вопрос насчет бустера... по-моему, только кресло + я выбираю по тестам ADAC. И, конечно, по возможности, и изофикс, и якорное крепление, и упор в пол.
 
ПДР 21:21.11 (б):
Забороняється перевозити дітей, зріст яких менше ніж 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, — у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу;

Жодного слова про дитячі автокрісла.
 
Жодного слова про дитячі автокрісла.
Я так розумію, що тут йде мова про пристрої, що сертифіковані, як спеціальні засоби. І напевно в цю категорії по факту потрапляють лише автокрісла та бустери. Є ще цей "скрєпний" утримуючий засіб ФЕСТ, і в РФ він, здається, навіть сертифікований, проте в нас навряд. В розвинених країнах їх взагалі не використовують.
 
Назад
Вверх Снизу