R4/Cobalt Втулки стабілізатора

furGoill

Участник
Сообщения
97
Город
Бердянськ (впо Сміла, Черкаська область)
Авто
Ravon R4
Доброго дня.
Вирішив свою проблему з рулем - був трішки зміщений підрамник.
Побачили що одна втулка стабілізатора розлізлася, інша ще більш менш. Ніяких проблем у їзді я не помічав.
Що скажете, чи потрібно їх міняти терміново, чи можна ще поїздити так. Пробіг 23000 км 50/50 траса/бездоріжжя.
На що це впливає? Я не механік зовсім.
 
Побачили що одна втулка стабілізатора розлізлася, інша ще більш менш. Ніяких проблем у їзді я не помічав.
Що скажете, чи потрібно їх міняти терміново, чи можна ще поїздити так.
Вирішувати тобі. Я поміняв би, обов'язково. Причому, якщо міняти - обов'язково обидві.
 
Міняти, і судячи з пробігу, мастера ТО теж поміняти.
Бо огляд машини - це оьовязково.
 
Міняти, і судячи з пробігу, мастера ТО теж поміняти.
Бо огляд машини - це оьовязково.
ТО робив на цьому ж сервісі, майстер правда був інших цього разу.

Вирішувати тобі. Я поміняв би, обов'язково. Причому, якщо міняти - обов'язково обидві.
Дякую за детальну відповідь. Заміню втулки при першій нагоді. І на стійки зверну увагу.
 
І на стійки зверну увагу.
Ссылку я давал не для акцента внимания на стойках, а как общее описание для чего нужен стабилизатор.
Это 2 первые статьи, которые выдал гугл и в которых было написано как работает стабилизатор
 
Нарешті з'явилась можливість замінити втулки, але офіційний сервіс повідомив що їх нема у наявності, під замовлення ціна 1500 за шт і ще чекати довгенько. Порадили знайти самому.
Тож порадьте що і де купити, щоб було по якості на відмінно. Що краще оригінал чи краще якийсь аналог? Чув є фірма лімфердер хороша.
 
втулки стаба 1500?!
это бред какой-то, они по 150 грн за шт +/-... ну если оригинал, то может по 200... но там оригинал вообще нафиг не нужен.
да и не надо паники, втулки стаба как и стойки, реально влияют только на стук при езде..
когда загроміхают конкретно, тогда уж точно пора менять.
или они меняются как сопутствующее при разборке ходовой, если уже имеют не значительній люфт/стук.
 
да и не надо паники, втулки стаба как и стойки, реально влияют только на стук при езде..
:oh
Из недавнего, из одного из бортжурналов: https://ravon-club.com.ua/threads/schodennik-sinogo-ravonchika.1753/post-66833
Вангую, что там именно стабилизатор или стойки причиной. Могу (естественно) ошибаться, но результат если узнаем - то читать в той теме.
+ Гуглопоиск поможет по контексту а-ля "на что влияют втулки стабилизатора"
 
втулки стаба 1500?!
это бред какой-то, они по 150 грн за шт +/-... ну если оригинал, то может по 200... но там оригинал вообще нафиг не нужен.
да и не надо паники, втулки стаба как и стойки, реально влияют только на стук при езде..
когда загроміхают конкретно, тогда уж точно пора менять.
или они меняются как сопутствующее при разборке ходовой, если уже имеют не значительній люфт/стук.
Ну я по 1500 і не збираюсь міняти, тому тут і питаю хто що порадить. Стук якийсь є коли машина перевалюється через кочки, але в дуже рідких ситуаціях. Закономірність поки не виявив. Одна втулка порвана, от і думав замінити і тоді вже слухати чи то причина чи щось іще.
 
да и не надо паники, втулки стаба как и стойки, реально влияют только на стук при езде..
когда загроміхают конкретно, тогда уж точно пора менять.
:oh
Не пиши такої дурні й не збивай людей розказуючи про те про що не знаєш.
 
По номеру 94733258 экзист выдает такое:

Может есть смысл уточнить? Цена 1335 грн. и ожидаются менее чем через 3 недели, оригинал.
Знаходив і за 750. Та це дофіга, якби машина стояла то вже платив би скільки просять, а так їздить собі і хай поки їздить. Я зараз переселився на хорошу дорогу, ями рідко бачу, тож терпить.
Доводиться рахувати гроші в нинішній ситуації.
 
:oh
Не пиши такої дурні й не збивай людей розказуючи про те про що не знаєш.
я пока не буду говорить, кем и сколько, где я проработал.
просто поведай мне, какие тяжелейшие последствия могут быть, если у тебя КРАЙНЕ редко и СЛЕГКА (как у автора), подстукивают стойки и/или втулки стаба? да даже если они громыхают как старая телега...

или я обломал тебе продажу втулок стаба за 1500 косаря с 300-400% наваром? ;) что ты так закипятился lol
 
просто поведай мне, какие тяжелейшие последствия могут быть, если у тебя КРАЙНЕ редко и СЛЕГКА (как у автора), подстукивают стойки и/или втулки стаба? да даже если они громыхают как старая телега...
Я своими глазами неоднократно видел как жопа или морда какого-нибудь древнего корча с убитыми амортизаторами прыгает на ухабах так, что колеса отрываются от земли. На большой скорости это запросто приводит к тому, что машину тупо начинает переставлять по дороге. На повороте - элементарно машина вылетает на обочину.
Не далее как сегодня помогал соседу по гаражу забрать его "основную" машину с СТО. Туда ехали на его убитой десятке, назад я гнал эту десятку обратно. Она как раз используется для подобных поездок и если надо привезти какой-то хлам. Там подвеска убита полностью, включая стойки. При скоростях около 60 км/ч удержать машину даже на относительно ровной дороге - это уже не тривиальная задача.
 
Вже з'явився на горизонті 1 варіант виготовлення на замовлення. 1000 грн за 2 шт із поліуретану. Що скажете за цей матеріал? Можливо іще комусь треба? Оптом вийде дешевше мабуть. Поки що пошуки продовжуються.
 
я пока не буду говорить, кем и сколько, где я проработал.
просто поведай мне, какие тяжелейшие последствия могут быть, если у тебя КРАЙНЕ редко и СЛЕГКА (как у автора), подстукивают стойки и/или втулки стаба? да даже если они громыхают как старая телега...

или я обломал тебе продажу втулок стаба за 1500 косаря с 300-400% наваром? ;) что ты так закипятился lol
Лише один коментар: :oh
 
із поліуретану. Що скажете за цей матеріал?
Очень часто используется для неоригинальных втулок. Многие хвалят, я не пробовал. Он плотнее резины и более износостойкий.
 
Назад
Вверх Снизу