R2/Spark RTwo logbook | Мій бортовий журнал

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
придбав нові безкаркасні щітки :)
600 мм — 75 грн; 400мм — 65 грн.
Ничего не хочу сказать, но в прошлом году для замены штатных (на которые два года уже плевался) осенью купил похожие по похожей цене... Ну что сказать, они очень быстро развалились и... Пришлось поставить назад родные:D
 
Кому скільки масла влазить під час заміни? Мені залили 3.3л і рівень на щупі показує трохи вище верхньої цятки.
Це вже вдруге таке.
 
Кому скільки масла влазить під час заміни? Мені залили 3.3л і рівень на щупі показує трохи вище верхньої цятки.
Це вже вдруге таке.
Если сливать с поддона и вытягивать вакуумом со щупа - то может влезть близко к норме 3,8 литра. 3.3 литра маловато... Но если менять раз 8000 (максимум) и каждый раз лить одну марку масла, то ничего смертельного...
Выше нормы не желательно (так в умных книжках пишут).
 
Фото щупа і двигуна не Р2, хоча і із інструкції по авто. Якщо пам'ять мені не зраджує, різниця між мін. і макс. мінімальна і незручна. Та ще й колір металу щупа незрозумілий, зливається з кольором мастила .
 
Фото щупа і двигуна не Р2, хоча і із інструкції по авто. Якщо пам'ять мені не зраджує, різниця між мін. і макс. мінімальна і незручна. Та ще й колір металу щупа незрозумілий, зливається з кольором мастила .
Это да. Крайне неудобно смотреть. Там есть выемки-капельки в щупе, если в верхней выемке масло, значит уровень MAX. Я так понимаю...
 
Дубль у свій бортовий журнал

Вперше викатав повний бак "від лампочки до лампочки".
Вийшло, повний бак = 443.5 км. (+/- 5 км)
Середня витрата пального 7.7л/100км — це і місто з пробками і траса.

Заливаю A92 (АЗС Shell). Цього разу від "лампочки" до повного вмістилося 32.6 л. Хоча минулого разу "на ламочці" довше їхав до АЗС і до повного влізло лише 30л. :(


БК показує запас ходу на повному баці 435км. Гадаю, аби по-прямій то бак легко можна розтягнути на 500 км.
А в режимі економ, при 90 км/год, навіть на всі 600!!! :D
Повний бак з Києва до Львова літом залишається ще 6 поділок /равон R2
 
Дубль в бортовий журнал.

Заправка газом в порожній балон = 27 л газу.
Вистачило на 372км.
(27/372)*100=7,25л/100км газу в змішаному циклі.
7,25 л * 15,5 грн/л = 112,37/100 = 1,12грн/1км.
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Назад
Вверх Снизу