R4/Cobalt Ravon R4 Сірко 2017

Пробіг 56к
Схоже що загудів підшипник, з якої сторони не зрозуміло, на підйомнику нічого не гудить. Тільки на швидкості від 30км/годину чутно.
Перевзувся в Городищі на літну гуму за 420 грн. Відбалансували погано (схоже що літня гума(ще рідна) безтолкова. На швидкості 120км/г вібрація.) Думаю якось нашкрябати купити хоча б пару на передок, бо балансується гума дуже погано (Ще в Києві декілька раз балансував, дешевше вже резину нову купити), зимова на цих же дисках проблем не мала.
Саме головне всі рідні живі, залізо відремонтується.
Може заново відбалансувати?
Самі ж пишете, що погано...
А можливо вже шишки пішли по резині. Було таке.

Для підшипників - рано 56к.
 
Виявився підшипник на передньому лівому колесі
Ціна питання 2800 з роботою в Києві.
Ще треба розвал зробити...
 
Виявився підшипник на передньому лівому колесі
Ціна питання 2800 з роботою в Києві.
Ще треба розвал зробити...
Рано очень. Или пробег скручен или ямы были серьёзные . Цена тоже завышена как по мне.
 
Рано очень. Или пробег скручен или ямы были серьёзные . Цена тоже завышена как по мне.
Ну міг зекономити, купити дешевше гривень на 500 підшипник, втратити часу десь тиждень. Тут в один присіст зробили та катайся в усі боки.
250 діагностика
850 зняття/встановлення
1700 сам підшипник
 
Рано очень. Или пробег скручен или ямы были серьёзные . Цена тоже завышена как по мне.
Не факт, что скручен. У нас на Хонде Аккорд (новая, с салона) загудел подшипник на одном из задник колес буквально на 10 тыс. Официалы тоже песню начали петь про ямы (чего не было), но в итоге поменяли по гарантии. Потом с машиной до продажи через 9 лет на 240 тыс. пробега ничего подобного не было. Исключительно ТО и по подвеске. Рулевая рейка восстановление и что-то со стартером, больше не помню.
 
Или пробег скручен или ямы были серьёзные .
На кацапських форумах знаходив багато постів з проблемами підшипників на пробігах 55-85-100 так що рахую як слабке місце равона... не масово але постів досить багато
 
IMG_20220604_105601.jpgIMG_20220605_180805.jpg
Київ - Городище по БК 4.5 вийшло
Київ - Городище - Київ вже 4.8,
але в Городище їхав пустий без кондиціонера, назад був забитий речами під стелю з дружиною, по факту сказати важко бо під пробку зараз не дають заправитись, а каністр в мене не має...
 
Для механики вполне хороший результат. Кстати в канистры уже не везде заливают.
 
59200
почала торохтіти вихлопна, я так розумію проблема з резинками що тримають вихлопну, вже замовив.
По трохи збираю витратні матеріали для ТО 60...
 
60682
Трохи переїхав.
Заміна фільтр повітря.
Заміна масла + фільтр масляний двигуна. Motul 5w30
Заміна мастила КПП Motul 75w85 як по книжці (увійшло 2.6 літра до рівня)
Заміна гальмівної рідини. Хадо DOT 4.
Заміна резинок, що тримають глушник, скільки нервів продавці вимотали, плюнув взяв від ланоса, підійшли без проблем. 25км поїздка показала що проблема зникла.
комплект за 100грн, ще на раз поміняти є)
Робив у знайомих дядьків у Вишгороді, за що їм дуже вдячний.
Обійшлося матеріали 3669 грн + 600грн за роботу... Ще треба було б поміняти рідину гідропідсилювача (по регламенту взагалі міняти не треба
censored
, маразм...), через місяць два поміняю, як розберуся вже зі своїм здоров'ям та здоров'ям дружини...
 
а были звуки вибрации если при холодном движке слега ударять по телевизору?
Резинки можно самом ж поменять?
Один фіг треба було під машину лізти знімати захист... Я по телевізору не бив, проблема гулу зникла після заміни резинок.
 
60682
Трохи переїхав.
Заміна фільтр повітря.
Заміна масла + фільтр масляний двигуна. Motul 5w30
Заміна мастила КПП Motul 75w85 як по книжці (увійшло 2.6 літра до рівня)
Заміна гальмівної рідини. Хадо DOT 4.
Заміна резинок, що тримають глушник, скільки нервів продавці вимотали, плюнув взяв від ланоса, підійшли без проблем. 25км поїздка показала що проблема зникла.
комплект за 100грн, ще на раз поміняти є)
Робив у знайомих дядьків у Вишгороді, за що їм дуже вдячний.
Обійшлося матеріали 3669 грн + 600грн за роботу... Ще треба було б поміняти рідину гідропідсилювача (по регламенту взагалі міняти не треба
censored
, маразм...), через місяць два поміняю, як розберуся вже зі своїм здоров'ям та здоров'ям дружини...
У підсилювачі іде синтетика, на весь строк. Ну або до капіталки...але то вже за 250-300к, або пвзніше.
 
У підсилювачі іде синтетика, на весь строк. Ну або до капіталки...але то вже за 250-300к, або пвзніше.
Про коробки тоже так пишут... но нужно разделять требования экологии и требования механизмов, так что, тут все зависит с какой позиции смотреть на этот вопрос.
 
Про коробки тоже так пишут... но нужно разделять требования экологии и требования механизмов, так что, тут все зависит с какой позиции смотреть на этот вопрос.
Коробка сильно навантажена.
Недарма в ній масло ще через теплообмінник проходить, а в інших машинах ще й через радіатор коробки.
ГУРи не так навантажені , тому набагато довший регламент.
Доречі, в 90х працював після армії на СТО, і дійсно міняли масло ГУР. Але тоді була мінералка, і визначали необхідність заміни за наявності поганого запаху, як тухлі яйця.
 
70180
Заміна мастила + фільтр на Технокарі (420грн), мастило знов взяв Shell 5w30 на ньому двигун тихіше працює, потрапив на підробку мотюля чи що...
Заміна фільтру салону Wix wp9356
Мастило + фільтр + фільтр салону + мастило для ГУР Mannol Dexron VI 1л вийшло 2200
мастило для ГУР забанив майстер на СТО... сказав треба ATF 3 щоб не було проблем з ГУРом і сильного гудіння від роботи ГУР. На поточний час стан матила в ГУР прийнятний можна поїздити до наступного ТО.
 
на ньому двигун тихіше працює, потрапив на підробку мотюля чи що...
Скорее всего эффект плацебо: водитель думает, что от свежего масла движку лучше и кажется, что работает тише :D

мастило для ГУР Mannol Dexron
мастило для ГУР забанив майстер на СТО... сказав треба ATF 3 щоб не було проблем з ГУРом
Ответил в соседней теме:
Я бы рекомендовал сменить СТО или мастера. Открою секрет: Dexron VI - это и есть ATF со спецификацией (требованиями), которые GM называет "Dexron VI"
Но мое личное мнение - ГСМ Маннол я бы не брал - качество чаще всего "не очень". Ну или сложно у нас найти не подделку. От слесарей СТО и знакомых водителей ни разу не слышал лестных отзывов про масла Маннол.
 
Но мое личное мнение - ГСМ Маннол я бы не брал - качество чаще всего "не очень". Ну или сложно у нас найти не подделку. От слесарей СТО и знакомых водителей ни разу не слышал лестных отзывов про масла Маннол.
Удивительное дело, кто ж его тогда сюда возит и зачем? Откровенное г... давно брать перестали бы и дилеры с дистрибьюторами обанкротились, бы. Прилавки одако ж завалены автохимией данного бренда. В мотор себе не лью, хотя... вспомнил. В десятку сразу после покупки залил, для обкатки. Ничего, продал через 9 лет и 100 тыщ,, масло не брала ни грамма. В МКПП уже 1300 км плещется, пока негатива не чувствую.
 
Удивительное дело, кто ж его тогда сюда возит и зачем? Откровенное г... давно брать перестали бы
Я написал выше, что это было исключительно мое мнение, на истину не претендую. Манол дешевле других брендов и поэтому его естественно будут брать. Ни в коем случае не считаю его откровенным г.., скорее "середнячок" или "чуть ниже".
А те же фильтра Маноловские или незамерзайки брал и скорее всего буду брать дальше. но только не масло и не тормозуху.
Пусть это будет моим набором тараканов в башке :D
 
Я написал выше, что это было исключительно мое мнение, на истину не претендую. Манол дешевле других брендов и поэтому его естественно будут брать. Ни в коем случае не считаю его откровенным г.., скорее "середнячок" или "чуть ниже".
А те же фильтра Маноловские или незамерзайки брал и скорее всего буду брать дальше. но только не масло и не тормозуху.
Пусть это будет моим набором тараканов в башке :D
Мнение, кстати, весьма распространенное. Сам всегда считал его лоу-костом, однако он присутствует и в недешевом сегменте. Значит кто-то таки его покупает и там. Удивляет народная молва, вернее однозначно негативная его направленность при отсутствии доступных фактов, подтверждающих этот самый негатив. Видимо низкая цена таким причудливым образом формирует мнение. По мне так лучше взять дешевое, понимая последствия, чем паленку в дорогой упаковке.
 
Назад
Вверх Снизу