R2/Spark R2 Динамики (размер и замена)

Самое интересное, что Р2 не надо огромного саба с устлителями. Достаточно маленького активного подсидельного сабика (который вообще не занимает место в багажнике, так как ставится под переднее сиденье) чтобы звук кардинально преобразился, да так, что менять штатные динамики желания точно уже не будет.
поставил 25гдн- 3-4 в пятилитровые ящики и засунул под сиденья. подключил вместо задних динамиков через кроссоверы.
звук вполне достойный. цена вопроса 300 гривен
 
поставил 25гдн- 3-4 в пятилитровые ящики и засунул под сиденья. подключил вместо задних динамиков через кроссоверы.
звук вполне достойный. цена вопроса 300 гривен
Подсидельники всегда звучат на порядок лучше.
 
Без задніх динаміків не можу :kolobok-cry:- подобається їздити на задніх сидіннях, коли дружина за кермом :smoke: . Сьогодні закінчую бюджетно покращення звуку задніх динаміків :maybe:.
 
поставил 25гдн- 3-4 в пятилитровые ящики и засунул под сиденья. подключил вместо задних динамиков через кроссоверы.
звук вполне достойный. цена вопроса 300 гривен
Фото/відео в студію
 
Ну що, передні динаміки трішки "розігрілись" - стало чуть-чуть краще. А ось задні - оновлені!:meowth:
Значить, лежали в мене років з 8 компонентні JBL на 13см (після заміни на Фокал 16см.). Продать? Да якось "жаба душить" за 500-600грн на олх. І купити 10х16 JBL (не думаю що звук буде кращий)? Ну й дочекалися свого часу. Вирізав проставочні кільця з фанери, прикрутив, а твітери на 2-х сторонній скоч зверху на решітку динаміка. Як не крутив я їх - і на заднє скло, і один на проти іншого... Виставив в сторону салона між підголівниками. Звук кардинально змінився в салоні (про глибокий бас і сцену мови не ведемо). При таких задніх, передні - так собі. :maybe:Але коли грають всі 4 штуки, то це вже зовсім інший звук.
Рідна магнітола ще й не погано грає при нормальній акустиці. Міняти не думаю - подобається "класика" на кнопочках :vo:.
Р.С. 1. Можна було б врізати в перед і 13 см, але не хотів "кромсати" торпеду .:meowth:
2. Зустрів на ютубі простіший варіант - врізка 13 см в передні решітки. :D

 
Назад
Вверх Снизу