Львівські равчики доброго дня :)

Віктор

Участник
Сообщения
205
Город
Львів
Авто
Равон р2
Всім привіт! Власники львівських равонів, як вам ідея згуртуватися??? Можливо б зустрітися? Хоча б дізнатися скільки нас єlol можна створити групу у вайбері наприклад,,, чекаю Ваших ідей
 
Навіщо у Вайбері? Пишіть тут. З Києва часто "наші" їздять до Львову. Може хтось потрапить на зустріч? Ось наприклад @Kodringer був цими вихідними у Львові і з радістю побував би на зустрічі аби вона була :)
Я планую скоро у Львів...
 
Навіщо у Вайбері? Пишіть тут. З Києва часто "наші" їздять до Львову. Може хтось потрапить на зустріч? Ось наприклад @Kodringer був цими вихідними у Львові і з радістю побував би на зустрічі аби вона була :)
Я планую скоро у Львів...
Супер, попередньо пишіть, зустрінемося
 
Спільна зустріч київського та львівського равонклуба :) фото равончиків на фоні історичних місць Львова + професійний фотограф :) Офіційному імпортеру можна буде одразу рекламний буклет оформляти :)
 
Було б не погано, аби офіційний імпортер оплатив проживання та паливо lol
Або хоча б паливо. Думаю, можна було б суперовий автопробіг організувати!
 
Було б не погано, аби офіційний імпортер оплатив проживання та паливо lol
Або хоча б паливо. Думаю, можна було б суперовий автопробіг організувати!
Вони нас тут читають можливо, якщо так, то ті що поїдуть, могли б їм паливо сфінансувати

Ми були б єдині хто такі пробіги і зустрічи робить!!! Серед всіх марок авто!!!!
 
Колір чорний.
Не пам'ятаю точно вроді 250 за комплектуючі і 200 робота.
Робив у Львові на Городоцькій Львів Авто, там де і купував авто.
Оооо Ви на 700-річчя стоїте??? Живете там????lol я вишневий на Грінченко живу, зиму ваш р2 стояв, не їздив?

Колір чорний.
Не пам'ятаю точно вроді 250 за комплектуючі і 200 робота.
Робив у Львові на Городоцькій Львів Авто, там де і купував авто.
Може б зібрати львівських р2? Як ідея, я знаю власника р2 темно сірого,,, десь би на заправці кави попили? Як ідея?
 
Оооо Ви на 700-річчя стоїте??? Живете там????lol я вишневий на Грінченко живу, зиму ваш р2 стояв, не їздив?

Ні в районі Південного.
Їздить кожен день.

Може б зібрати львівських р2? Як ідея, я знаю власника р2 темно сірого,,, десь би на заправці кави попили? Як ідея?

Визначіться з датою та часом, тоді зможу відповісти.
 
Назад
Вверх Снизу