R4/Cobalt Кобальт, вишенька, АКПП, Львів

Пройшов рік володіння машиною. Пробіг вже майже 13 тисяч.

На ямах вона м’ягка. На трасі не кидає при 90-100. Взимку прогрівається і розпотівають вікна швидко. У дощову погоду можна їздити без кондиціонера, влючивши нормально обдув. Влітку, кондиціонер працює без проблем. Музика класна. Фари світять добре. АБС в зимку спрацьовує і машину не носить.

За той час що пройшов, то:
  • Минулої зими поміняли опори задніх амортизаторів, бо стукали при морозі;
  • Літом поміняли паливний бак по КАСКО. Умудрився на ямах його пробити ☹
  • Нещодавно поставив захист днища двигуна від Кольчуги;
  • Нещодавно поміняв стандатні склоочисники на BOSCH AeroTwin безкаркасні.
Машина пройшла два ТО (0 і 1), масло GM 5w30 dexos1, і якісь там фільтра стандартні недорогі.

Доставив літом салонний фільтр, так як виявилось, що він був відсутній з самого початку.

Розхід палива в середньому: найменше засікав 5.1 л. Це коли їдеш по трасі, збиваєш вимірювач і засікаєш середню тільки по трасі. По місту Львову і його пробках, то вона бере десь 11-12 літрів. Траса по області стабільно 6,2-6,7 л. Комбіновано – траса/місто десь 9-10 л середній.

В загальному, то дуже задоволений машиною. Не жалію що купив її.

Єдине що стук сидіння правого пасажирського на ямах/бруківці деколи появляється і бісить. Після підсування крісла туда/сюда, звук щезає.
 

Вложения

  • photo_1_2023-01-21_21-01-37.jpg
    photo_1_2023-01-21_21-01-37.jpg
    191,4 КБ · Просмотры: 32
  • photo_2_2023-01-21_21-01-37.jpg
    photo_2_2023-01-21_21-01-37.jpg
    348,5 КБ · Просмотры: 27
  • photo_3_2023-01-21_21-01-37.jpg
    photo_3_2023-01-21_21-01-37.jpg
    174,9 КБ · Просмотры: 37
  • photo_4_2023-01-21_21-01-37.jpg
    photo_4_2023-01-21_21-01-37.jpg
    147,4 КБ · Просмотры: 36
  • photo_5_2023-01-21_21-01-37.jpg
    photo_5_2023-01-21_21-01-37.jpg
    199,2 КБ · Просмотры: 37
Скоро буде два роки володіння кобальтом. Пробіг 24500 +-. По буднях їжджу по місту, на вихідних часто в село. Середній розхід 8.9 що для львівських пробок є прекрасним розходом.

За той час тільки 1 інцедент на дорозі. 14 лютого мене фура цьомнула в "сраку". Привітала .ля. Фото додаю :) По каско виправили багажник швидко.

Я раніше писав що був стук в районі сидіння правого пасажира: "Єдине що стук сидіння правого пасажирського на ямах/бруківці деколи появляється і бісить. Після підсування крісла туда/сюда, звук щезає."
Пробував його пофіксити з офіціалами, думали що то штекер від підігріву барахлить. Але дійшли до висновку що то самий ролик тарахкотить на кріпленні сидіння. Вихід - міняти крісло :(
Но це не варіант для мене. Я взяв ВДшку, запшикав ролики правого сидіння, вже десь більше півроку все зашибісь і до нині проблем немає :) Почне стукати, знову запшикаю :)

На бруківці відчувається підстукування пластика в районі правого бардачка, можливо десь знову болтики відійшли, бо вже один докручував. Тре якось буде туда знову залізти.

Але взагалом машиною задоволений. Скоро нове ТО, тре міняти свічки і хочу поміняти масло в коробоці передач. Ну і стандартно, масло та фільтра.

Маю питання: хто який фільтр салону ставить в кобальт? нажаль я не маю оригінального номера чи нормального замінника, тому якщо хтось може підказати хороший салонний фільтр то буду дуже вдячний :)
 

Вложения

  • фото1.jpg
    фото1.jpg
    326,1 КБ · Просмотры: 15
  • фото 2.jpg
    фото 2.jpg
    368,2 КБ · Просмотры: 15
  • фото 3.png
    фото 3.png
    1,1 МБ · Просмотры: 15
Я последний раз ставил такой фильтр салона. Угольный. Но я б не сказал, что он дешевый.
 

Вложения

  • Screenshot_20231112_184156_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231112_184156_Samsung Internet.jpg
    139,4 КБ · Просмотры: 9
У меня стоял и обычный и угольный. По качеству воздуха разница не ощутима. Правда тут еще где ездить, сколько там пыли и подобное
 
Последнее редактирование:
Особливо -НІ.
Пил фільтрують усі, і добре. В салоні, на торпедо, чисто.
Вугільний повинен впитувати (абсорбувати) запахи. Но, особисто моя думка, не варто переплачувати.
 
Особливо -НІ.
Пил фільтрують усі, і добре. В салоні, на торпедо, чисто.
Вугільний повинен впитувати (абсорбувати) запахи. Но, особисто моя думка, не варто переплачувати.
Дякую за інформацію

У меня стоял и обычеый и угольный. По качеству воздуха разница не ощутима. Правда тут еще где ездить, сколько там пыли и подобное
враховуючи що в місті в основному немає піщаної чи гравійної дороги як в селах то тут звичайного фільтру мало б хватити з головою)
 
Вугільний повинен впитувати (абсорбувати) запахи.
По факту такого не будет
С улицы идут все запахи...
Единственное где он как бы мог помочь это заезды в дым от костров
 
Назад
Вверх Снизу