R4/Cobalt Кобальт, вишенька, АКПП, Львів

Kampot

Новичок
Сообщения
16
Город
Львів
Авто
Cobalt
Всім привіт.
Приймете в сім'ю?)

Купив нещодавно вишневого Кобальта у Львівського дилера. Комплектація максимальна (LTZ) + антикор арок і днища від дилера (4 тис ціна). Мені повезло, я ще встиг взяти машину перед тим як піднялась ціна до 366тис.
Це моя друга машина після Деу Нексія 2012 р. (Механіка). Як і Кобальт, Нексія з того самого заводу виробництва, і враховуючи уже наявний досвід їзди на авто GM, їх комфорт, простоту та дешевизну обслуговування, Кобальт мав для мене перевагу перед Рено:)
Наразі пробіг 100 км, не можу натішитися роботі автомата, бо львівські пробки і механіка - діло не для слабонервних) також приємно здивувала машина на львівській бруківці. Вона в рази приємніша ніж той же Рено сандеро 2019 р.в. маю можливість час від часу поїздити на ній.

Надіюсь проблем великих у перші пару років з нею не матиму. Їжджу: 90% місто (дім, робота, справи, дім), 10% траса (на село). Буду записувати її історію тут.

На разі, вже встановив коврики в салон і багажник (ева).
Заказав комплект килимків у ніші для зберігання речей
(https://j-motors.uaprom.net/p708218289-komplekt-kovrikov-instrumentalnoj.html)
Поставив зимові шини Bridgestone Blizzak REVO GZ 195x65 R15 (абажаю ці шини, які стояли також на нексії).
 

Вложения

  • IMG_20220123_133024.jpg
    IMG_20220123_133024.jpg
    135,8 КБ · Просмотры: 41
  • IMG_20220120_203720.jpg
    IMG_20220120_203720.jpg
    152,4 КБ · Просмотры: 40
+76 тыс.грн при неизменном курсе доллара.
Ага, я в полном акуе сам. Смотрю как ползут цены на Кобальт и диву даюсь. Равоны продавались ни шатко-ни валко, а тут разлетаются как пирожки. Народ готов платить за шильдик, получается
 
Потенциальные покупатели из дорогого сегмента переходят в бюджетный, где пока нет дефицита, я это имел ввиду.
 
Потенциальные покупатели из дорогого сегмента переходят в бюджетный, где пока нет дефицита, я это имел ввиду.
Сомневаюсь, что покупатель ауди или майбаха купит равона.
 
Покупают, чтобы хоть на чем-то ездить, пока через год приедет заказанный Майбах!:D
 
Привет!:) Я бы советовал ещё и замовилить полости, пока машина свежая.
Думаю я від цього поки відкажусь)

Поки розбирався з функціоналом "інформаційно-розважальної системи" (магнітола), побачив таку функцію:
"подтв. дист. закрывания". Ця функція відповідає за те, як машина відреагує коли поставити її на сигналізацію.

В ній є можливість вибрати:
- світло/сигнал;
- тільки світло;
- тільки сигнал;
- викл.

Коли поставив світло/сигнал, то заблокувавши машину я почув сигнал і побачив світло. Ця функція в мене спрацювала 2 рази коли ставив на сигналку. На третій раз вже не працює сигнал:)
Світло далі працює)
Дилер казав уточнить в заводу щодо цієї функції )

Скажіть будь ласка в кого ця функція, а іменно сигнал, працює/не працює? Зі світлом проблем немає
пробував скидати до заводських, міняти мови і т.п, вибирати тільки сигнал, але все одно сигнал не працює (
 

Вложения

  • IMG_20220124_203410.jpg
    IMG_20220124_203410.jpg
    91,8 КБ · Просмотры: 15
  • IMG_20220124_203436.jpg
    IMG_20220124_203436.jpg
    82,7 КБ · Просмотры: 15
Хз, товарищ майор, в жизни всякое бывает, дтп, угон и тд:)
Товарищ майор расскажет известную автомобильную историю. На рубеже веков Фольксваген выпустил знаменитый Фаэтон. Это было первое и единственное премиум-авто в линейке с логотипом VW. Продажи с треском провалились.
Через пару лет на этом авто поменяли шильдик и стали производить на заводе Ауди как нью-А8 и машины разлетались как Кобальты из автосалонов сейчас. А всё потому, батенька, что "настоящий уважающий себя бюргер никогда не сядет за руль VW" (С) расхожая фраза тех времен.
Уверен, что аналогия самая прямая. ;)
 
Поки розбирався з функціоналом "інформаційно-розважальної системи" (магнітола), побачив таку функцію:
"подтв. дист. закрывания". Ця функція відповідає за те, як машина відреагує коли поставити її на сигналізацію.

В ній є можливість вибрати:
- світло/сигнал;
- тільки світло;
- тільки сигнал;
- викл.

Коли поставив світло/сигнал, то заблокувавши машину я почув сигнал і побачив світло. Ця функція в мене спрацювала 2 рази коли ставив на сигналку. На третій раз вже не працює сигнал:)
Світло далі працює)
Дилер казав уточнить в заводу щодо цієї функції )

Скажіть будь ласка в кого ця функція, а іменно сигнал, працює/не працює? Зі світлом проблем немає
пробував скидати до заводських, міняти мови і т.п, вибирати тільки сигнал, але все одно сигнал не працює (
сигнал ніразу не працював при постановці на охрану, працює тільки коли в режимі охрани відкрити двері ,капот багажник.
 
сигнал ніразу не працював при постановці на охрану, працює тільки коли в режимі охрани відкрити двері ,капот багажник.
то саме, коли відкриваю двері/багажник (капот не пробував) на сигналізації, то машина пищить )
 
Лучше не отказываться и пролить полости. Диллер делает ерунду.
И покрасить!:)

Сейчас даже за 366 тыс. ничего нового,нету этом бюджете кроме Фиат Типо. Если рассматривать с автоматом и 1.5 мотором.
 
кроме Фиат Типо
Очень неплохая машина, кстати. Сам юзал, 1,6 на автомате - просто самолет. Удобный, комфортный, да и дизайн точно посовременней и симпатичней РавоноКобальта, как ни крути.
с автоматом и 1.5 мотором.
У Типо нет моторов 1,5 только 1,4 или 1,6.
 
Назад
Вверх Снизу