Електро тяга

1576851506186.jpg

Ще цікава модель доступного електрокара JAC IEV7S — 602 000 грн. ($24 000)
Планую записатися на тест-драйв цього китайця. Цікаво, що воно таке? Бо сидіти в ньому досить приємно.
Приємний та досить просторий інтер'єр. Правда, коли сідав та вилазив, то вдарився головою об дверну арку. Хоча, то скоріше діло звички.

Кричати, "ой, то ж китаєць", напевно, не треба, бо хто як не ми, власники Равонів, знаємо, що "встречают по одежке, провожают по уму!"

Нумо організуймо клубний набіг на тест-драйв! :D


99960-Jac-4.jpg

Інтер'єр мені до вподоби.

photo_2019-12-16_09-38-11.jpg

photo_2019-12-16_09-41-15 (2).jpg

Я легко вміщаюся позаду себе на задньому сидінні.

photo_2019-12-20_16-26-01.jpg

А також є JAC з оновленим інтер'єром! І він набагато "жирніший"!!!

1576852461484.png
 
Последнее редактирование:
Посмотреть вложение 6290

Ще цікава модель доступного електрокара JAC IEV7S — 602 000 грн. ($24 000)
Планую записатися на тест-драйв цього китайця. Цікаво, що воно таке? Бо сидіти в ньому досить приємно.
Приємний та досить просторий інтер'єр. Правда, коли сідав та вилазив, то вдарився головою об дверну арку. Хоча, то скоріше діло звички.

Кричати, "ой, то ж китаєць", напевно, не треба, бо хто як не ми, власники Равонів, знаємо, що "встречают по одежке, провожают по уму!"

Нумо організуймо клубний набіг на тест-драйв! :D


Посмотреть вложение 6288

Інтер'єр мені до вподоби.

Посмотреть вложение 6292

Посмотреть вложение 6293

Я легко вміщаюся позаду себе на задньому сидінні.

Посмотреть вложение 6291
Да это еще тот овощ с весом полторы тонны на 115 лошадей мощности.
Мне с такими характеристиками он вообще не интересен - нет ни запаса хода, ни мощности, ничего интересного в нем нет, даже цена не айс.
 
Ціна "не айс" геть у кожного електрокара.
За 20К зелених папірців можна "кучерявий" ДВС придбати. Але ж, як-не-як, 21 століття. Майбутнє :D
 
Даёшь Ravon R2 EV за 10к$!
Надо узбекам петицию написать: пускай налаживают производство электроСпарков.. на работу ездить - лучше табуретки не надо. И мощно и экономно.
 
Ціна "не айс" геть у кожного електрокара.
За 20К зелених папірців можна "кучерявий" ДВС придбати. Але ж, як-не-як, 21 століття. Майбутнє :D
Ты знаешь, я лучше пока подожду, когда это будущее станет настоящим. А на данный момент не вижу ни одного плюса в покупке нового электрокара.

Даёшь Ravon R2 EV за 10к$!
Надо узбекам петицию написать: пускай налаживают производство электроСпарков.. на работу ездить - лучше табуретки не надо. И мощно и экономно.
Так в этом прайсе уже есть готовое решение - болт или лиф.
 
Ненене! Речь идёт о новой электричке!

Лиф по сравнению со СпаркомEV - овощ...
 
На Петрівці в "electrocars" мені пропонували Bolt (дуже дивно звучить, але правдиво) за 26 кіло доларів. До речі, там працює менеджер Олександр, який два роки тому на Бальзака мені продав мого Равона. Він же мені і проводив екскурсію по автосалону електромобілів.
Тож, вибір електрокарів такий собі. $26000 за Bolt з Америки, або новий електро китаєць. Або ще стільки ж додати до Hyundai Kona чи БУ Tesla.
Ех... Мрії такі мрії ....
 
Последнее редактирование:
Гм... Може сильно битий?
Інфокар тестив теж америкоса з невеликим пробігом, 38 кілобаксів...

менеджер Олександр, який два роки тому на Бальзака мені продав мені мого Равона
І мені :D
То ти там пропонуєш тексти джака?
Точно треба ) попри всю недовіру до продаванців, про Олександра спогади лише хороші :)
 
Для мене електричка, як шанс розірвати коло сьогодення. Щось таке, що робить крок у майбутнє. Напевно, колись так само коней міняли на перші автомобілі з ДВС?
 
Гм... Може сильно битий?
Інфокар тестив теж америкоса з невеликим пробігом, 38 кілобаксів...


І мені :D
То ти там пропонуєш тексти джака?
Точно треба ) попри всю недовіру до продаванців, про Олександра спогади лише хороші :)
Олександр, напевно, перший менеджер якого я щоразу слухаю від початку до кінця. Професіонал своєї справи! Респект!
 
То давайте якось скооперуємось та запишемось всі на певний час щоб по черзі покататися.
Гарна ідея :vo:. А про здоров"я менеджера Ви подумали - що з ним може статись від такого напливу клієнтів :D.
 
Гарна ідея :vo:. А про здоров"я менеджера Ви подумали - що з ним може статись від такого напливу клієнтів :D.
Нічого з ним не буде:D

То давайте якось скооперуємось та запишемось всі на певний час щоб по черзі покататися.
Я не проти, вибираємо день та час!
 
Последнее редактирование модератором:
Так, ми юму нерви портити не будемо!
 
Назад
Вверх Снизу