Електро тяга

garikafterwork

Designer
Команда форума
Сообщения
1.619
Город
Бровари/Княжичі
Авто
Peugeot 508
kona-os-ev-highlights-kv-pc.jpg

Вітаю, друзі Равоноводи!
Не зважаючи на те, що автомобілі Ravon міцно закріпилися в наших серцях, все ж таки колись їх доведеться міняти на щось інше, або додавати ще одного коня в гараж. Чи, як для власників R2, купувати більше авто.
Ось і я вже певний період замислююсь над іншим автомобілем, хоча мій R2 мене більш ніж влаштовує.
Але, риба шукає де глибше, а людина де краще :)
Тож, не Равоном єдиним.
Ну, і глядячи на те, що ми живемо у 21 столітті, де інновації та технології можна зустріти на кожному кроці, вибір авто (суб'єктивно мій вибір) падає на електричні автомобілі.
Звісно, хотілося б кермувати Cyber Tack або Model X, чи хоча б Audi e-Tron, та реалії такі, що ходиш та поглядаєш на Hyundai, KIA та JAC :D

Тож, обміркуймо питання вибору сімейного електрокара в доступному сегменті.

Я ось, наприклад, пригледів Hyundai RONA Electric, який можна придбати в кредит та який має дуже гарну комплектацію усіляких "солодощів".
Гадаю, тема цікава та дуже корисна для обговорення.
 
Якщо розглядати електричку як другий автомобіль та для міста, і якщо ти живеш в приватному будинку, то чому б і ні:D Мені наприклад подобається BMW I3
 
подобається BMW I3
Але вона дорожча і не вирішує проблеми "збільшення". Задній ряд дуже не зручний як на мнне )
Але по динаміці та керованності дасть прикурити всім оппонентам :)
 
Доки не винайдуть акумулятори здатні заряджатись до 100% хоча б за 20 хв електромобілі не варті того щоб про них навіть задумуватись, якщо ти не таксист звичайно =)
 
якщо ти не таксист звичайно =)
ага... у тебя хороший жирный заказ, а ты стоишь на зарядке и куришь еще часов пять... или жирный заказ на дальняк, а у тебя батареки столько не хватит или если хватит, то в фиг ее зарядешь там куда клиент едет. Таксистам время тоже дорого.
 
Так йому ж не треба взриватись обов'язково.
даже если есть хоть малая вероятность, а её не может не быть

нужен атомный расщепитель, как в назад в будущее, закинул туда шлаков и мусора и поехал
 
танунах, я бы не хотел ездить в авто, где возле меня будет маленькая атомная бомба
Ты еще попробуй ее взорви. Многие ученые умы бились не один десяток лет, чтобы научиться запустить цепную реакцию, а ты тут так хочешь нашарка все сделать :D
 
Так тебе и так будет крышка, через десятки лет, если конечно будешь следить за здоровьем и соблюдать ПДД. :D
А в что такое десятки лет в маштабах вселенной - это миг. :D
 
У немцев фуры по трассе гоняют с рогами как у трамвая,легеовушкам тоже приделать рога и гонять по проводам)
 
Ок глуши флудеров и тех с ядерным реактором тоже:jaza:
 
Але вона дорожча і не вирішує проблеми "збільшення". Задній ряд дуже не зручний як на мнне )
Але по динаміці та керованності дасть прикурити всім оппонентам :)
Так ця теж мало що вирішує по збільшенню:) Якщо мають значення розміри, тоді треба мінівенчик або течик 5 хоча б! Електромобіль це додаткова цяцька на даний час, поки немає нормальної інфраструктури і запасу ходу хоча б від 1000 км в їхню сторону і дивитись не має чого! Ну тільки якщо будуть умови які я описав вище плюс щотчик день ніч:) а ще краще сонячна електростанція!
 
Назад
Вверх Снизу