R2/Spark Сверчок слева в торпедо или в стойке, где искать?)

Olia

Участник
Сообщения
41
Город
Киев
Авто
Равон р2
Пробег 4400 км
Появился хруст слева в торпедо или в стойке. Шумит периодически на хорошей и плохой дороге. В дверной карте ничего не вожу. Не могу найти причину)
Может, у кого-то такое было? Как решили?
 
Так само, зліва в торпеді або стойці, трошки звик, але хочу також вирішити це, є варіант що криворукі аіса щось в стойці зробили коли сигналізацію ставили
 
В мене зліва відламалась одна кліпса пластикової коробки - та що закриває місце настройки дзеркала (якщо без електроприводу.) Докупив у Львові на автобазарі і замінив кліпсу. Все тримається.

Я до чого веду: можливо у вас якась кліпса обламалась і тому вібрує і шумить пластик.
 
В мене зліва відламалась одна кліпса пластикової коробки - та що закриває місце настройки дзеркала (якщо без електроприводу.) Докупив у Львові на автобазарі і замінив кліпсу. Все тримається.

Я до чого веду: можливо у вас якась кліпса обламалась і тому вібрує і шумить пластик.
Спасибо!)
У нас электро зеркала, звук периодически пропадает совсем. Когда включаем кондиционер, и салон охладился, звук появляется всегда. Похоже, что шумит левая часть торпеды.
 
Пробег 4400 км
Появился хруст слева в торпедо или в стойке. Шумит периодически на хорошей и плохой дороге. В дверной карте ничего не вожу. Не могу найти причину)
Может, у кого-то такое было? Как решили?
Я свій сверчок виявив!!!! Був датчик сигналізації це! Всередині нього металивий шарік який постійно иарахкотів
 
Я свій сверчок виявив!!!! Був датчик сигналізації це! Всередині нього металивий шарік який постійно иарахкотів

А у нас, если прижать рукой пластмаску под рулем, то звук слева исчезает. Скорее всего, это не сигнализация.

Спасибо за комментарий:)
 
А у нас, если прижать рукой пластмаску под рулем, то звук слева исчезает. Скорее всего, это не сигнализация.

Спасибо за комментарий:)
Якщо ви маєте на увазі пласмасу під рултом де відкривається капот, то це може бути сигналізація-датчик, тому що саме на неї він був приклеєний, і я також рукою прижимав а потім аж зрозумів що це датчик, аж вібрацію відчував
 
У кого то есть такое, левое водительское окно которое на скорости 60-80 км, издает мелкий звук как будто бы открыто окно. Но окно закрыто а звук есть. Зззззззз
 
Назад
Вверх Снизу