R4/Cobalt Стук у колесах

ev.demid

Активный участник
Сообщения
412
Город
Дніпро
Авто
R4
Цікава ситуація.
Після заміни колес на зимовий комплект, через місяць, появився стук у задній ступиці зліва.
Стукіт рідко, на малих швидкостях і ямках у дворі. На ходу, лежачіх поліцейських, нічого...
Заїхав на шиномонтаж. Відкручене кріплення барабана...
Прикрутили, стукіт не уйшов....
 
Стукіт рідко, на малих швидкостях і ямках у дворі.
Аналогічний рідкісний стукіт спереду праворуч, коли підвіска провалюється в ямку. Причину поки що не знайшов. Спрацьовує з незрозумілих причин, саме на малій швидкості і приблизно в 20-25% випадків проїзду одним і тим же маршрутом.
 
Аналогічний рідкісний стукіт спереду праворуч, коли підвіска провалюється в ямку. Причину поки що не знайшов. Спрацьовує з незрозумілих причин, саме на малій швидкості і приблизно в 20-25% випадків проїзду одним і тим же маршрутом.
Стойка и трос ручника... Уже не раз писали о причинах загадочного стука у Р4. Погугли по сообщениям Железяки, он расписывал.
 
Ручник з переду?

А ззаду, в мене, зняли барабан, однією моєю рукою, все норм 35к.
Перевірили пружини, колодки, фвксатори - все в порядку.
Тільки 100 грн. За діагностику взяли. В моєй присутності, все норм, я після арміїї сам під машинами лазив на сто. Поки в ьанк не влаштувався.
Є ідея... Спробую розкажу.
Будуть інщі - чекаю.
 
+1 передняя правая стока как может пересекаться с ручником? Или речь про стойку кузова?
Я в общем ответил, о возможных стуках у Р4.

А ззаду, в мене, зняли барабан, однією моєю рукою, все норм 35к.
Трос ручника стучит, не в барабане и не в колесе, а в кузове, точнее по кузову в месте захода в салон. Тут на форуме есть описание и лечение этой проблемы с фото.
 
Трос ручника стучит, не в барабане и не в колесе, а в кузове, точнее по кузову в месте захода в салон
Если сразу при покупке задували днище антигравийкой, то стучать не будет
 
Трос ручника стучит, не в барабане и не в колесе, а в кузове, точнее по кузову в месте захода в салон. Тут на форуме есть описание и лечение этой проблемы с фото.
Случайно не этот пост и ниже ответ Железяки?
Больше ничего похожего поиск предложить не смог

Upd. из лички с Железякой, таки я нашел правильную ссылку:
Не помню, что бы что то фантазировал с тросиком. Был стук в районе правого заднего колеса, сматывал стяжками между собой шланг подачи топлива и тормозные трубки.
Но! Самое "вкусное" в последней фразе:
Все стуки закончились с заменой задних стоек)
:D
 
А на передке странные стуки обычно вызваны износом направляющих в суппортах или отсутствием смазки. На некоторое время помогает набивка смазки на направляшки.
 
износом направляющих в суппортах
Износ направляющих будет сопровождаться биением в педаль при торможении и неравномерным износом на диске. По крайней мере, на Р2 у меня год назад так было. Диски новые были, очень заметно. По звукам на кочках не помню, точнее "медведь на ухо" по большинству звуков подвески.
 
Питання вирішилось.
Диски сталеві для зими.
Посадка дуже щільна.
На дачі зберігались, і в місці посадки була іржа. Але цього було лосить , щоб диски не щільно притиснялись гайками. Зазор був невеликий, але іщ за цього був люфт.

Рішення.
Побрискав посадочні місця сіліконовою змазкою.
Поїздив пів дня , і почався стук майже на всіх колесах!!!
Підтягнув гайки кріплення, зоча попередньо були досить сильно затягнуті

За тиждень - жодного стуку!
 
  • Like
Reactions: MAV
Побрискав посадочні місця сіліконовою змазкою.
Тоже вариант.
А помазать преобразователем ржавчины (отофосфорная кислота) не лучше бы было? Я бы именно так и сделал.
 
А из-за силикона гайки не раскрутятся?...
Змазував місце посадки диска, не гайки.
Диск щільніше сів, а гайки просто дотягнув 1-1.5 обороти!
Фарбувати немає сенсу, досить щільна посадка. Всерівно краску зніме при встановленні.
 
Назад
Вверх Снизу