R4/Cobalt Ravon R4 Сірко 2017

xxobelix

Участник
Сообщения
28
Город
Киев
Авто
Ravon R4
Всім доброго дня!
Придбав машинку з місяць назад, з пробігом 45 тис. механіка, 2017 рік. Схоже на те, що максимальна комплектація.
До цього була Renault Clio 3 Grandtour (типу універсал). Після Реношки Равон як здоровезний сарай, хоча в Кліо салон досить просторий.
Цікаво, що Реноха в мене була досить нафарширована, в Равоні не має ні датчику дощу ні світла, ні панорманого даху. Але якось відчуття повного контролю над автомобілем дуже і дуже тішать.
Датчик дощу та ще фігня особоливо в сніг на Рено.
Коротше кажучи катаюсь поки що та пізнаю автомобіль. У порівнянні з Рено виглядає як дуже не дооцінена машина (якщо порівняти продажі).
Із планів, зимова резина, газ, камера заднього огляду для паркування, може бути, але наврядчи буду міняти штатну магнітолу на щось цікавіше (поки великого сенсу не бачу).
 
Искренние поздравления! У нас из 4 Равонов в семье 3 (кроме первого Р4, жены, что на аватарке у меня) на вторичке приобретались. С пробегами 40 , 42 и 20 тыс. Сейчас у всех Равонов пробег под 80 тыс., разница между новым-не новым стерлась (типа на 3-х сэкономили, но тогда поставок не было, на самом деле), все машины радуют. Успешной эксплуатации!
 
Вітаємо в Ravonівській сім'ї, хай приносить тільки задоволення від експлуатації:)
 
З'їздив на Закарпаття. Ох яка там природа! Який там відпочинок! Навіть дощі щоденні нічого не зіпсували!
Київ-Рівно витрата палива вийшла 6.3л/100
Рівно - Закарпаття область з покатушками - перед Рівно заправка вийшло 6.0л/100 під кришку. До Києва доїхав не заправляв.
Бортовий комп'ютер звездить аж гай шумить по витраті пального.
Причому якщо порівнювати з тим, що пише торк то витрата 1 в 1 з ним.
Дороги по Закарпаттю в основному чудові, окрім основної траси. Поки я дивився на дорогу дружина насолоджувалася горами.
Від Рівно до Києва вже добре продавлена права смуга. За поїздку ям не бачив щоб можна було відірвати колесу і це дуже тішить.

Після поїздки треба робити ТО
Зараз вже куплено мастило Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 4л. Підбираю інші витратні матеріали.
 

Вложения

  • MVIMG_20210824_170732.jpg
    MVIMG_20210824_170732.jpg
    357,5 КБ · Просмотры: 35
Трошки обновок
Дефлектори Cobra:
https://www.avtoradosti.com.ua/p/134725.html
Вже приклеїв, тримаються добре.
Щітки брав за 190 грн.:
https://www.avtoradosti.com.ua/p/95557.html
Поки що труть просто шикардос.
Ще взяв сітку:
https://www.avtoradosti.com.ua/p/141095.html
сітка коротка та безпонтова, замовив на аліексперсі довші.

49800 Пройдено ТО
Заміна масла Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30
Масляний фільтр MANN W6021
Повітряний фільтр MANN C24028, поки руки не доходять поміняти, то дощь, то часу не має.
Замінені свічки на Denso XU22TT
Куплена запасна пробка зливу мастила.
Все про все вийшло 2604грн.
Наступне ТО треба міняти тормозуху та інше...
 
Последнее редактирование:
Сітка з авторадощів ваще фігня? Можна посилання на сітку?
 
Сітка з авторадощів ваще фігня? Можна посилання на сітку?
из подобных вещей в авторадостях нормальные только такие
 
Ті що замовив?
aliexpress
Замовив найдовші по посиаланню, в мене барахла багато в багажнику треба його якось кріпити...
відредагував посилання

А где покупалась пробка для слива масла?
знайомий купував біля своєї роботи в магазині, точніше сказати не можу
 
Последнее редактирование:
Всім доброго дня!
Придбав машинку з місяць назад, з пробігом 45 тис. механіка, 2017 рік. Схоже на те, що максимальна комплектація.
До цього була Renault Clio 3 Grandtour (типу універсал). Після Реношки Равон як здоровезний сарай, хоча в Кліо салон досить просторий.
Цікаво, що Реноха в мене була досить нафарширована, в Равоні не має ні датчику дощу ні світла, ні панорманого даху. Але якось відчуття повного контролю над автомобілем дуже і дуже тішать.
Датчик дощу та ще фігня особоливо в сніг на Рено.
Коротше кажучи катаюсь поки що та пізнаю автомобіль. У порівнянні з Рено виглядає як дуже не дооцінена машина (якщо порівняти продажі).
Із планів, зимова резина, газ, камера заднього огляду для паркування, може бути, але наврядчи буду міняти штатну магнітолу на щось цікавіше (поки великого сенсу не бачу).
А можно Вас попросить вывернуть передние колеса и сделать фото заднего сайлет-блока переднего рычага?
Мне интересно на всех машинах 2017г. он стоит "не тем боком" к колесу или только мне так повезло.
 
А можно Вас попросить вывернуть передние колеса и сделать фото заднего сайлет-блока переднего рычага?
Мне интересно на всех машинах 2017г. он стоит "не тем боком" к колесу или только мне так повезло.
Все забуваю зробити фото...

Їздив на дальняк, підключав ноут до магнітоли, щоб звук через блутус йшов, то таке враження, що на процесорі в магнітолі не вистачає охолодження. Дружина дивилась кіно з ноута, перші хвилин з 20-30 все було супер, потім звук почав заїкатись.
Взагалі прикольно з ноута дивитись кіно зі звуком через магнітолу, наче в кінотеатрі на колесах був, але хз що робити з заїканням
 
що робити з заїканням
Как вариант решения:

Только на али есть подешевле и с лучшими характеристиками. Мне она за все обошлась в 11500грн
 
Только на али есть подешевле и с лучшими характеристиками.
Подтверждаю. Я год назад купил на на JAC очень похожую внешне магнитолу. Только моя круче: 10" с 8-ядерным SC9853I-IA 4/64 памяти, CAN-модуль и всё-всё-всё что только бывает (USB, GSM, GPS, видео вход/выход и т.д.), обошлась около $220. Недавно один из Жаководов искал - есть около $260 такая же как моя. 4-ядерные 2/16 или 2/32 дешевле $200. Все - с доставкой. Для разных авто отличаются только рамками для установки в бороду/торпеду.
Нормальный Андроид, на который можно накатить любые любимые приложения.
 
Магнітолу поки міняти не планую.
50666км
куплена резина Debica Frigo HP2 195/65/15
за 5200грн. + шиномонтаж 530 (як я "люблю" Київ з його цінами)
По акустичному комфорту краща ніж літня континенталь.
Приїхали сітки в багажник, схоже що з довжиною промахнувся, треба було брати на 60см., 80см в принципі норм, але не сильно натягнуті. Може дружину попрошу на 10см вкоротити.
 
Пробіг 56к
Схоже що загудів підшипник, з якої сторони не зрозуміло, на підйомнику нічого не гудить. Тільки на швидкості від 30км/годину чутно.
Перевзувся в Городищі на літну гуму за 420 грн. Відбалансували погано (схоже що літня гума(ще рідна) безтолкова. На швидкості 120км/г вібрація.) Думаю якось нашкрябати купити хоча б пару на передок, бо балансується гума дуже погано (Ще в Києві декілька раз балансував, дешевше вже резину нову купити), зимова на цих же дисках проблем не мала.
Саме головне всі рідні живі, залізо відремонтується.
 
Которая континенталь? На 56к пробега и с резиной 2017 года это вполне возможно. Я думаю уже пора менять родную. Откатала она уже свое.
Так саме вона)
Нарушать не хорошо :)
На обгін коли йду то на обмеження швидкості вибачте не дивлюсь, головне по швидше маневр закінчити. На Кліо з дизельком то простіше було, у равончика двигун у порівнянні то слабенький, за те дивлюсь що їсть будь-яке паливо без нарікань.
 
Схоже що загудів підшипник, з якої сторони не зрозуміло, на підйомнику нічого не гудить. Тільки на швидкості від 30км/годину чутно.
Достаточно странно, если речь о подшипниках ступицы. Обычно их слышно на подъемнике. Это я к тому, что может быть подшипник в коробке, ШРУС и т.д.
В идеале, если есть возможность, заехать на стенд с вращающимися валами (они же "трясучка"), набрать по спидометру 40 км/ч и послушать.
Хуже, но тоже можно как вариант - на подъемнике включить передачу и "проехаться" с вывешенными вращающимися колесами,
 
Назад
Вверх Снизу