R2/Spark Проходження ТО на різних СТО

Tov.Che

Участник
Сообщения
30
Город
м.Кропивницький
Авто
R2
В моєму обл.центрі (Кропивницький) три автосалони з Равонами. При кожному є СТО.

Чи можу я проходити ТО-0 в будь-якому?

Проконсультуйте будь ласка)
 
Если они официальные представители, диллеры, в любом
 
в Харькове есть автосалон (соплиплюс) давно в нулевых там работал 1 толковый мастер, который срыгнул на вольные хлеба!
вывод сто-стом а слесари разными бывают!
 
А я, після ТО-0 буду ставити ГБО, але не у офіціалів, тому питання обслуговування у дилерів відпадає :D
Буду обслуговуватися по місцю у знайомого на приватному СТО, де мої попередні автомобілі "стояли на обліку" :)
Щось мене не втішає думка платити подвійну вартість обслуговування виключно через штамп у сервісній книжці.
Підтримаю попередній допис, офіціал офіціалом, а слюсарі різні є. Де гарантія, що саме у офіціала слюсар не рукожоп?
Купити мастило і фільтра для ТО можна набагато дешевше та можливо якісніше ніж у дилера який не дає вибору - робимо так і ніяк більше і тільки ось по такій ціні.

Десять років тому ми з Кумом його новий Лачетті у офіціала ставили на ТО. Коли забирали, через три години, то тримали в руках список виконаних робіт. Одним з пунктів був "корекція похибки спідометра - 36 грн". Коли ми спитали, якою та похибка була, майстер відповів, що вже забув... :?

Якось так...
 
На Ланосі був у офіціалов 10 тищ км. Потім пішов по часниках...
Є плюси (грн) є мінуси..
На Р2 думаю потриматись офіціалів (рік-два точно(
 
подскажите СТО для ТО на р2, в т.ч. частичная замена масла в коробке г. Киев.
Сырецкую не предлагать.
Не каждый сервис готов лезть в коробку.
 
Мені на СТО, де я робив ходовку, сказали, що не треба до регламенту взагалі лізти в коробку, якщо воно нормально працює.
 
мне там делали частичную, вроде не нафакапили :D
На прошлой неделе делал замену масла и фильтра на Сырецкой. Попросил проверить уровень в коробке. Открутили мерную пробку - побежало струей. Сразу же закрутил. Говорю: "Не-не, пусть бежит". Закрутил, когда побежало струйкой (а нужно, когда начнет капать). Слилось 100-150 гр. Проверяли на работающем двигателе. Так что вывод: личное присутствие при работах желательно :meowth:, но не обязательно :D.
 
Назад
Вверх Снизу