R2/Spark Марка масла в АКПП Р2 для замены.

Пробіг 21т. км. Думаю зробити часткову заміну масла в АКПП. Думаю яке купити:
1. GM (530 грн.)
2. MOTUL (350 грн.)
3. Texaco Havoline Full Synthetic Multi-Vehicle ATF Dexron VI (270)гр.
Останнє використовував digital. Думаю купити теж Texaco 4 л. з розрахунку замінити зараз 2л. Якщо зіллється чорне, то ще раз змінити через 500-1000 км. А якщо вигляд буде в нормі після першої заміни, то залишу для заміни до 35-40 т. пробігу.
Тобто на 1000 грн. можна зробити 2 часткові заміни. (Ціни +-).
Заміну буде робити (можливо) дружина, авто ж її :give-rose: , :D. Якщо не полінуюсь, можливо і я :(, :D. А якщо обох ліньки "хватять", то поміняємо десь (сто). :kolobok-confused:.
Що скаже digital по Техасо? :).
 
Що скаже @digital по Техасо? :).
хорошее масло, у меня к нему претензий нет, коробка работает на нём почти идеально
тыщ через 10 буду делать полную замену с фильтром, буду использовать это же масло.
 
Замовляти будеш теж в Альтех по 270грн? Бо зустрічались по ціні й дешевше :maybe:.
 
Последнее редактирование:
хорошее масло, у меня к нему претензий нет, коробка работает на нём почти идеально
тыщ через 10 буду делать полную замену с фильтром, буду использовать это же масло.
смешно звучит- почти идеально.

у меня идеально работает. Как это почти идеально?
 
Змінив частково мастило в АКПП на 22 000 км. Було темне з просвітом переспівшої вишні :maybe:. А запах - пахощі солодкуватого киселя :meowth:. Нове - з запахом мастила :kolobok-confused:.
Купував в Альтех зразу 4 літри. 2 літри використаю десь на 35 т.км.
Змін в роботі АКПП не замітив - це вже добре. :vo:
 
Назад
Вверх Снизу