Ключі гайкові

furGoill

Участник
Сообщения
97
Город
Бердянськ (впо Сміла, Черкаська область)
Авто
Ravon R4
Добрий день. Потрібно прикупити ключики для хазяйства. Хочеться не дорого і усі розміри, на всі випадки життя.
Наприклад такий набір:
Набір комбінованих ключів Haisser Холодний Штамп в чохлі 15 шт.
Згодиться для домашнього використання? Хтось пише Індія виробник, хтось що Китай. Кому вірити не знаю.
Може якісь інші варіанти порадите?
Знайшов іще такий варіант
Набір ключів ріжкових ВІЗ 12 шт в сумці
Пишуть Україна виробник. Вірити чи ні? Не хочу брати китайців що продають під брендом України.
 
Последнее редактирование:
А для какой цели нужны ключи? Если на пару раз или чтобы было - самые простые и дешевые.
 
А для какой цели нужны ключи? Если на пару раз или чтобы было - самые простые и дешевые.
Саме так, на пару раз інколи потрібно. Але тримав у руках набори за 250-300 грн і вони криві. Все ж таки хочу щоб якість була більш менш і не підвела у той єдиний раз, коли знадобиться.
 
Все ж таки хочу щоб якість була більш менш і не підвела у той єдиний раз, коли знадобиться.
Тогда я бы посоветовал на рынок и искать "у дедушек" советские рожковые ключи. Каким бы ни было отношение к "совку", но инструмент тогда делали классный.
По современным производителям не подскажу, т.к. сам пользую именно "с тех времен". Некоторые из моих куплены во времена ранней независимости, но суть дела это не меняет.
 
Тогда я бы посоветовал на рынок и искать "у дедушек" советские рожковые ключи. Каким бы ни было отношение к "совку", но инструмент тогда делали классный.
По современным производителям не подскажу, т.к. сам пользую именно "с тех времен". Некоторые из моих куплены во времена ранней независимости, но суть дела это не меняет.
Та у мене самого хромванадіум, маде юсср залишились вдома, нормальні ключі.
Але шукати по блошиних ринках усі розміри та ще й в гарному стані то таке. Часу немає, і ціна буде близькою до нового, із того що я знайшов.
 
Последнее редактирование:
і ціна буде близькою до нового,
Несомненно. Возможно - даже выше чем у новых "середнячков".
Вот только не получится ли у нового губки разойдутся при первом-втором раскручивании?
Я пару месяцев назад купил обычную штыковую лопату для дачи. Отечествнная, куча штампов ДСТУ, каленая сталь высшего качества и тп. Внешне - все прекрасно, при постукивании возле лезвия - звенела, хорошо заточенная и тп.
После первого серьезного корня при вскапывании появился достаточно большой скол на штыке. Ну ладно, подумал, типа перекалили, лезвие получилось хрупковатое. Но через полчаса обнаружил, что лопата у черенка согнулась. Т.е. лезвие хрупкое, а остальная часть штыка - мягкая как жесть. Теперь придется искать другую, задумываюсь как раз о визите на рынок к "дедушкам".
 
Несомненно. Возможно - даже выше чем у новых "середнячков".
Вот только не получится ли у нового губки разойдутся при первом-втором раскручивании?
Не знаю, тому і питаю тут поради.
Колись на ютубі бачив тести ключів, так радянські ключі показали себе на рівні середніх китайців - краще за саме дно, але нічого видатного. Сучасні якісні інструменти були краще. Тому я впевнений що то міф про "якісне радянське" (будь що).
Поки що вичитав що force начебто непоганий виробник. Але ціна вже 1500, мабуть забагато для домашнього використання "на свята".
 
Не знаю, тому і питаю тут поради.
Колись на ютубі бачив тести ключів, так радянські ключі показали себе на рівні середніх китайців - краще за саме дно, але нічого видатного. Сучасні якісні інструменти були краще. Тому я впевнений що то міф про "якісне радянське" (будь що).
Поки що вичитав що force начебто непоганий виробник. Але ціна вже 1500, мабуть забагато для домашнього використання "на свята".
Головне не забувайте якщо зірвати кріплення чи зламається ключ це вийде дорожче.
 
Головне не забувайте якщо зірвати кріплення чи зламається ключ це вийде дорожче.
То треба ключ руками крутити, а не трубою:) Тоді сил не вистачить нормальний ключ порвати.
 
Сучасні якісні інструменти були краще.
Вне всякого сомнения. Вопрос лишь цены. Качественный инструмент известных производителей стоит космос. Даже не все профессионалы могут его себе позволить. А среди малоизвестных получается лотерея угадал/не угадал.

Колись на ютубі бачив тести ключів, так радянські ключі показали себе на рівні середніх китайців - краще за саме дно, але нічого видатного.... Тому я впевнений що то міф про "якісне радянське" (будь що).
Каждый остается при своем мнении. Своего не навязываю, но насчет "средних китайцев" - не согласен. И основная проблема как раз в том, чтобы среди моря китайцев найти хотя бы тот самый "середняк", а не нарваться на полный шлак.
То, что китайцы умеют делать качественное - нисколько не сомневаюсь.
 
Вне всякого сомнения. Вопрос лишь цены. Качественный инструмент известных производителей стоит космос. Даже не все профессионалы могут его себе позволить. А среди малоизвестных получается лотерея угадал/не угадал.


Каждый остается при своем мнении. Своего не навязываю, но насчет "средних китайцев" - не согласен. И основная проблема как раз в том, чтобы среди моря китайцев найти хотя бы тот самый "середняк", а не нарваться на полный шлак.
То, что китайцы умеют делать качественное - нисколько не сомневаюсь.
Погоджуюсь із кожним словом. Не потрібно мені було конкретизувати про китайців. Правильніше "середніх сучасних інструментів".

видно навіть неозброєним оком - в епіцентрі подивився на самі дешеві набори, я б таке і безкоштовно не брав. А от як неповний шлак відрізнити від середняка - оце задача.
 
Я користуюся force та toptool деякі викрутки є і інтертул. Якщо пару раз користуватися то можна і інтертул брати. Майже всі свої ключі купував в Черкасах на авторинку.
 
Якщо пару раз користуватися то можна і інтертул брати.
Согласен полностью. У меня немало "неходового" инструмента Интертул. Но у автора темы было условие:
Не хочу брати китайців що продають під брендом України.
Интертул - это даже не "середнячок" среди китайцев, а чуть получше "полного шлака" и не ломается в день покупки. Но само-собой, - это один из самых популярных наших брендов.
Из "середнячков" - китайцев под национальными брендами смело можно брать https://dnipro-m.ua/ Dnipro-M. Не дешев, но качество именно "китайцы-середняк", на лейбле - "мейд ин Днепр". Электроинструмент ходит значительно дольше Интертула. Ключи в понимании бытового потребителя - неубиваемые.
Сам регулярно пользую дисковые пилы для ручной циркулярки Dnipro-M. ИМХО - лучшее соотношение цена/качество.
 
Назад
Вверх Снизу