Фото ФА-ФА

Фафа,Харьков от старой прожарки до поворотов на Грековскую,частенько ездим с тётей на работу,на моё фа не реагирует:D
 

Вложения

  • 20191104_074132.jpg
    20191104_074132.jpg
    274,6 КБ · Просмотры: 24
Я вже й не фа-факаю... Ніхто не звертає уваги взагалі.
Якщо поміркувати, то скільки нас клубних машин, які могли б бібікати одне одному? 10 максимум :)
Ех...
 
Я вже й не фа-факаю... Ніхто не звертає уваги взагалі.
Якщо поміркувати, то скільки нас клубних машин, які могли б бібікати одне одному? 10 максимум :)
Ех...
Та ні Олеже, ти неправий, більшість таки йдуть на контакт... дивляться з зацікавленням в салон, в відповідь посміхаються. Але хтось стидається, а хтось банально не розуміє ТЄМИ - ФА-ФА...
 
ХЗ. Може, то на лівому березі так все "туго"? Бо, Равони є навіть в Княжичах, де я живу. На сусідній вулиці синій Р2. Біля школи білий Р4. В Броварах теж купа Равонів. Але скільки бібікав ніхто не звертає уваги. Дивляться, як на придурка якогось... Лівобережжя воно таке. Взагалі інше, а ніж правий берег.
 
ХЗ. Може, то на лівому березі так все "туго"? Бо, Равони є навіть в Княжичах, де я живу. На сусідній вулиці синій Р2. Біля школи білий Р4. В Броварах теж купа Равонів. Але скільки бібікав ніхто не звертає уваги. Дивляться, як на придурка якогось... Лівобережжя воно таке. Взагалі інше, а ніж правий берег.
lol це ти розказуєш людині, яка на Троєщіні живе ?
Що ж... хай так буде... Але на Троещіні досить привітних Равоноводів і більшість з них саме на R2-их ;-)
 
Але на Троещіні досить привітних Равоноводів і більшість з них саме на R2-их ;-)
Як не крути на R2 більш молодша аудиторія яка і проявляє активність. На Р4 серйозні люди їздять їм не до привітань :)
 
на R2 більш молодша аудиторія
я більше на р2 бачу переляканих дівчат, вони тих привітань навіть не помічають :D на р4 здебільшого солідні дядьки, і вони намагаються не помічати молодшого "родича" :D
 
lol це ти розказуєш людині, яка на Троєщіні живе ?
Що ж... хай так буде... Але на Троещіні досить привітних Равоноводів і більшість з них саме на R2-их ;-)
Як раз на Троєщині й не вітаються взагалі. (((
 
Як раз на Троєщині й не вітаються взагалі. (((
Зазря ти так.. Мало того що вітаються, та ще часто в зв'язках їздимо з абсолютно незнайомими равоноводами ;-)

То можливо тобі "залетные" равоноводи втраплялися :)
 
Я сейчас в Хмельницком, равоны ездят но не густо. Еще ни на одном не видел клубной наклейки. Походу я тут один такой "клубный". :)
 
фа-фа коллегам :):swerve:
 

Вложения

  • 603.jpg
    603.jpg
    381,3 КБ · Просмотры: 18
Это в начале декабря разок,через 2 дня растаяло()
 

Вложения

  • 20191203_073946.jpg
    20191203_073946.jpg
    115,7 КБ · Просмотры: 14
Назад
Вверх Снизу