Фото ФА-ФА

пральна! нужно не разговаривать, а фоткать lol

В останній момент зрозумів, що номер забуду, а він якийсь крайнє знайомий. І за кермом не дівчина (Не сексизм, а спостережння! Дівчата в R2 крайнє не привітні :()
 
Дівчата в R2 крайнє не привітні
ну, мені здалося, що дівчата в р2 здебільшого водії-новачки. Вони просто нічого і нікого не бачать lol
А ось р4 також найчастіше непривітні, хоча там чоловіки і візуально не жовторотики :D Але прояви симпатії від водіїв р2 вони показово ігнорують, не визнають рідства :D
 
дівчата в р2 здебільшого водії-новачки.
В тому й справа в більшості випадків.

А ось р4 також найчастіше непривітні
Про них окрема тема, там в більшості таксисти їздять, я на них вже і увагу перестав звертати (у великих містах). Але одного разу чоловік на р4 мене ловив на заправці познайомитись і розпитати за р2 =)

Взагалі тепер коли сильно збільшилась кількість равонів зявився стереотип, що:

R2: Лише новачки які тільки отримали права.
R4: Таксисти, або люди які в інтернет заходять лише через дітей/внуків.

P.S. Все гостріше постає питання клубних опізнавальних знаків, тому що часто буваю в інших містах і хотілося б передати привіт людям які зрозуміють до чого це)
 
Последнее редактирование:
Харьков,Южный вокзал,частенько стоит.
 

Вложения

  • IMG_20180627_073629.jpg
    IMG_20180627_073629.jpg
    370,4 КБ · Просмотры: 22
Фафа мысленно красному р2 79 номер начинается оперный оеатр стоял на парковке и ещё один проезжал вниз ео Сумчкой и ещё один р4 стоял возле конфетной фабрики серебро,если бы не прекратились поставки было бы ещё больше равонов:zachot:
 
Последнее редактирование:
Частенько стоит напротив шоколадной фабрики,Харьков.1727 блатные номера на заказlol
 

Вложения

  • IMG_20180629_115401.jpg
    IMG_20180629_115401.jpg
    755,3 КБ · Просмотры: 17
Последнее редактирование модератором:
Фафа р2 номера на 17,Харьков ул Грековская,возле Инструментального завода в 17:05
 
Сегодня видел в Киеве после обеда белый Р4 на Трухановом острове,я там был пешком так что фа-фа не было, да и к фото охоте тоже не готовился...
 
Фа-Фа @Slaffka. Я так розумію, що передавати привіти й надалі безглуздо бо офіс через дорогу :D
 
сегодня 3 равона видел 2 р2 белые,один на стоянке,второй ехал с серьезной девушкой,но всех уделала джентра коричнево-перламутровая на солнце,цвет бомба!!!И в движении красивее чем р2 и р4 в разы!!
 
Фа-фа равон гонка - @serj_khalin , в пол восьмого вечера возле франц бульвара. Я на один светофор от тебя отставал (
 
Назад
Вверх Снизу