Общее Замовлення запчастин з-за кордону

furGoill

Участник
Сообщения
97
Город
Бердянськ (впо Сміла, Черкаська область)
Авто
Ravon R4
Так і не зміг знайти втулки ніде. Колись чув можна було замовляти з Узбекистану різні товари для равона через інстаграм чи що. Хтось знає як? Можливо вам теж потрібні якісь деталі і разом замовити буде дешевше?
 
Колись чув можна було замовляти з Узбекистану різні товари для равона через інстаграм чи що.
Были где-то в темах контакты человека, который покупает и отправляет. Но есть подозрение, что стоимость доставки 2-х втулок из Узбекистана обойдется в те же деньги как у официалов или около того.
Заказ имеет смысл или для дефицитных деталей, которых больше нигде не найти и цена доставки не очень важна, или дорогих, у которых цена доставки компенсируется разницей в цене тут и там.
 
Были где-то в темах контакты человека, который покупает и отправляет. Но есть подозрение, что стоимость доставки 2-х втулок из Узбекистана обойдется в те же деньги как у официалов или около того.
Заказ имеет смысл или для дефицитных деталей, которых больше нигде не найти и цена доставки не очень важна, или дорогих, у которых цена доставки компенсируется разницей в цене тут и там.
Це зрозуміло, тому я і створив тему. Можливо люди захочуть об'єднатись і розділити доставку.
 
Так і не зміг знайти втулки ніде. Колись чув можна було замовляти з Узбекистану різні товари для равона через інстаграм чи що. Хтось знає як? Можливо вам теж потрібні якісь деталі і разом замовити буде дешевше?
Сейчас уже не получится по двум проблемам: перевести бабки нереально сложно и дорого, и вторая - доставка будет идти очень долго и дорого.
Я перед войной заказал три бензонасоса, прокладки и много чего еще, человек отправил, а посылка до сих пор еще не пришла. Лежит в рашке.
 
Сейчас уже не получится по двум проблемам: перевести бабки нереально сложно и дорого и вторая доставка будет идти очень долго и дорого.
Я перед войнойзаказал три бензонасоса, прокладки и много чего еще, человек отправил, а посылка до сих пор еще не пришла. Лежит в рашке.
Тоді доведеться чекати поки офіціали знайдуть нові шляхи постачання і знизять ціни до адекватних. А стосовно втулок то є фірми у нас що виготовляють. Правда на равона там немає у списку, але можливо зроблять таки, якщо запити з'являться?
 
Чому не подивитись на втулки авео т300 ? Невже вони не підійдуть?в Черкасах є фірма що робить втулки та сайлентблоки з поліуретану. Дам координати в особисті повідомлення
 
Чому не подивитись на втулки авео т300 ? Невже вони не підійдуть?в Черкасах є фірма що робить втулки та сайлентблоки з поліуретану. Дам координати в особисті повідомлення
Я не знаю чи підходять чи ні з авео. Чомусь номер деталі різний.
А стосовно виготовлення - буду вдячний за контакти. Я вже кільком фірмам написав, але поки що не відповіли, після вихідних можливо буде якась реакція.

Поглянув на втулку з авео, по вигляду інша
 
Назад
Вверх Снизу