R2/Spark RTwo logbook | Мій бортовий журнал

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
"Будем тестить, будем посмотреть" lol
Якщо наберу більше мінусів, то куплю якісь нормальні галогенки.
 
нужно еще подождать, пока digital и Техно встретятся :) я буду ждать :) потом решу, какие все же
 
Блин, у меня тоже радио фонит, но только после установки регистратора ((
 
Та радіо то таке. Я все рівно слухаю з телефону інтернет-радіо або музику з флешки.
Тут аби воно світило нормально :D
 
Як вже казав раніше, приїхали чохли. Дочекався!
Приїхали в поліетиленовому чемоданчику. Усе якісно та за розміром.
Єдине чого не вистачало, то це отворів для середнього підголовника заднього сидіння. Та, "легким рухом леза" вони з'явились :D
Особливо легко та гарно одягнулися чохли заднього сидіння. Напевно через те, що вони менш рельєфні.
Ось трохи гаражних фото.
Ще пожмакані, але виглядають круто. Салон мого Равончика став соліднішим. :ugeek:
Трохи згодом викладу більше детальних та якісніших фото.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
 
Последнее редактирование:
Блин, а мои чехлы так до сих пор и не пришли. Позвони менеджер, и сказал, что у них задержка за синей кожей. Но обещал, что в прошлую пятницу всё будет готово. Соврал. Жду дальше.
Ваши смотрятся, кстати, солидно!
 
Дякую.
Я свої чекав місяць. Дав передплату 200 грн і вони пропали. Вже думав, що "розвод" якийсь. Дзвонив щотижня. Вони мене вже по номеру впізнавали та кожного разу просили потерпіти ще тиждень...
Нарешті вони приїхали.
Треба буде зателефонувати подякувати.
 
Фото ремарка про кріплення телефону. Відмовився від присоски. Зупинився на магнітному тримачі. Дуже зручно.

4.jpg
 
Последнее редактирование:
Я б не сказав, що у мене дуже гріється телефон. Обдув працює або "вікно" або "ноги/вікно". Режим "вліцо" я не використовую. Плюс шторка воздуховода закрита.
Так, трохи "хекає" теплим але не критично.
 
garikafterwork сказал(а):
Як вже казав раніше, приїхали чохли. Дочекався!
Приїхали в поліетиленовому чемоданчику. Усе якісно та за розміром.
Єдине чого не вистачало, то це отворів для середнього підголовника заднього сидіння. Та, "легким рухом леза" вони з'явились :D
Особливо легко та гарно одягнулися чохли заднього сидіння. Напевно через те, що вони менш рельєфні.
Ось трохи гаражних фото.
Ще пожмакані, але виглядають круто. Салон мого Равончика став соліднішим. :ugeek:
Трохи згодом викладу більше детальних та якісніших фото.

Вітаю з оновлення. Салон виглядає дійсно дуже круто. Респект.
То Ви такі відключали клеми аккумулятора, як я зрозумів ? І что довго морочалися з передніми ?
 
garikafterwork сказал(а):
Як вже казав раніше, приїхали чохли. Дочекався!
Це найкращій варіант з тих, що я досі бачила :D
Як на мій смак.
А колір лише такий? Не хотілося вставки у колір кузову зробити?
І скільки вони обійшлися?
Це еко-шкіра?

garikafterwork сказал(а):
Фото ремарка про кріплення телефону. Відмовився від присоски. Зупинився на магнітному тримачі.
:D :D :D
О, а мені саме приїхав з алі тримач-присоска lol
Буду експерементувати, може мені підійде
 
Petr_S, так, мінусову клему зняв з аккумулятора на всякий випадок. Та більше ніяких фішок відключати не довелося.

orange, я замовляв ось тут: https://avtodekor.com.ua/p571242439-avt ... kozha.html
Так. Це еко-шкіра.
Вартість 3200 грн. Комбінації кольорів є різні.
Обійшлися вони мені в 3344=200(завдаток)+3000(остача)+144(доставка "наложкою" Нова Пошта)

Трохи помудохався з передніми сидіннями через те, що мало місця щоб залізти під саме сидіння. Знімати не хотів, тож лазив по салону догори дригом :D
З задніми сидіннями проблем ніяких "опше" :)
Спинки відкидуються, а сидіння взагалі знімаються легким рухом руки. Єдине, це довелося відкрутити кріплення ременя безпеки середнього пасажира, щоб перекинути його через чохол. Та потім я зрозумів, що цього можна було не робити, бо чохол для заднього правого сидіння розстібається "молнією". :oops:

В цілому, нічого складного.
 
Перші і останні 100 км зимово-дощових нічних шляхів на нових LED лампах головного світла...
Завтра знімаю і ставлю назад рідні галогенки.
Мій висновок даним LED лампам, які я купив - лайно собаче.
Ближній - яскравий. Освітлює добре узбіччя та дорогу перед машиною доки не з'явиться зустрічне авто.
Температура 6000К (холодне світло) в дощ ніфіга не видно.
Дальнє світло взагалі не відомо куди світить? На "рідних" галогенках дальнє світло в рази, В РАЗИ(!!!!) краще!
Коротше, я засмучений (((
Якщо кому треба то продаю.
 
garikafterwork сказал(а):
Перші і останні 100 км зимово-дощових нічних шляхів на нових LED лампах головного світла...
Завтра знімаю і ставлю назад рідні галогенки.
Мій висновок даним LED лампам, які я купив - лайно собаче.
Ближній - яскравий. Освітлює добре узбіччя та дорогу перед машиною доки не з'явиться зустрічне авто.
Температура 6000К (холодне світло) в дощ ніфіга не видно.
Дальнє світло взагалі не відомо куди світить? На "рідних" галогенках дальнє світло в рази, В РАЗИ(!!!!) краще!
Коротше, я засмучений (((
Якщо кому треба то продаю.
Друже! Не в якості реклами, а за власним досвідом.
Спробуйте philips h4 white vision. Набагато краще за рідний, тепле світло.
Малює чіткі межі. Достатньо яскраве, шоб очі не вилазили. Приємне дальнє світло.
Ну та трохи коштує. Сподіваюсь, моя порада Ваз не засмутить. З повагою.
 
Дякую за пораду!
Я на них вже око поклав :D
Це ось ці? rozetka.com.ua/philips_12342whvsm

philips_12342whvsm_images_1841978525.jpg
 
Так, смае ці. Там, як бонус, дві блакитні-габаритні :) та я габаритні старі залишив.
 
А наскільки кращі вони за "рідні"?
Бо рідні теж 60W так як і ці.
Чи може шукати якісь "сотки"?
Трохи капібарить це світло... :x
 
Сотки нікому не раджу - навантаження на дроти таке інше... Достатньо шістдесяток.
Та потрібні ті, що яскравіші. Як ті +60 відсотків. Бувають ще яскравіші 60W +130%.
Звертайте увагу, щоб було 3,7К-4К. Насправді є багато пропозицій. Я ці обрав.
Одне турбує - на скільки часу їх вистачить. Ну та це не головне...
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Назад
Вверх Снизу