R2/Spark RTwo logbook | Мій бортовий журнал

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Перед снігопадом помив машину, щоб пофоткатись для конкурсу... Ага. Щас. Усе лайно з дороги по кузову приліпло. Чистий хіба що дах :x
Довелося робити портрет в анфас (відправив на конкурс ) :D
Дякувати Богу, вранці сніжок трохи посипав, вийшло досить казково. Нічого шедеврального, та все ж таки, є шанс поборотися за вітровики :oops:

Зима. Малюк радіє! А я йому постійно кажу "Не їж сніг! Особливо жовтий!!!"
Такево... :)

IMG_0800.jpg
IMG_0797.jpg
 
Последнее редактирование:
Тю... Тоже мне проблему нашел, помой авто в фотошопе. tss :D
 
garikafterwork сказал(а):
А у мене навпаки – після тест-драйву R4 враження змінилося.
А почему так? Я более боялся что габариты R4 не буду чувствовать, так как пока начинающий водитель, и что посадка высоковата. Но после тест-драйва как будто все время ездил на R4, габариты чувствуются нормально и очень быстро привыкаешь к авто. Ну и само собой наличие багажника порадовало. Возможно когда-то придется что-то в нем перевозить то не хотелось, бы в случае с R2, складывать задние сидения.
 
Виключно моя суб'єктивна думка:

Не зрозуміло висока посадка як в ГАЗелі;
купа пустого місця на передній панелі;
сама панель приладів маленька;
Замість "аналогового" спідометра тахометр;
Навколо простір, простір, простір.

Звісно, купа місця, як для водія так і пасажирів і багажу, з усіх боків, це дуже добре. Набагато краще ніж у R2. Але це усе місце у сумному інтер'єрі породжує порожнечу і сум.
Інша справа шустрий R2 з масивним дзьобом та стрімкими рисами кузова. Веселий, бадьорий, але виключно для переміщення власної дупи з пункту А в пункт Б. Добротний сіті кар, який заради жвавості пожертвував власним об'ємом. Але це стосується виключно перевозки багажу.
Що, в свою чергу, легко вирішується встановленням боксу на дах.

Ні в якому разі не хочу нікого образити!
Та, R4 - солідний седан, а R2 - крутий сіті кар.
Абсолютно різні автомобілі на абсолютно різні смаки!
 
garikafterwork сказал(а):
виключно для переміщення власної дупи з пункту А в пункт Б. Добротний сіті кар, який заради жвавості пожертвував власним об'ємом. Але це стосується виключно перевозки багажу.
Що, в свою чергу, легко вирішується встановленням боксу на дах.
А я поставив фаркоп і прикупив причеп, тепер от не можу нарадуватись. Такого великого "багажника" у мене навіть в Черокі не було, to_become_senile ще й не боїшся подерти обшивку багажника/салону. Після брудного вантажу віником махнув да і все. Нажаль, я раніше причепи не признавав, купував авто з великими багажниками, складував задні сидіння, все тягнув в багажник/салон... 2dash2
Але є й суттєві мінуси. :cry:
 
Вадик сказал(а):
А я поставив фаркоп і прикупив причеп, тепер от не можу нарадуватись.
ого... це навіть і не розглядалося, але думка цікава :) А фото є?
 
До речі, я ж продав ті гівняні LED лампи. У то й же день коли зняв їх з машини. Тож, OLX дійсно продається все!
 
Поки нічого. Може куплю Рhilips h4 White Vision про які писали раніше. Навіть і не знаю, ще не вирішив. Але те що це будуть не LED лампи, то це точно! :D
 
garikafterwork сказал(а):
Поки нічого. Може куплю Рhilips h4 White Vision про які писали раніше. Навіть і не знаю, ще не вирішив. Але те що це будуть не LED лампи, то це точно! :D

Странно, а чего..
 
Вважаю, що "дешеві" LED лампи це лайно собаче, що світить невідомо куди і сліпить зустрічні автомобілі.
А також, як і ксенон, скоріш за все, їх варто ставити в лінзи. Ми зі своїм Кумом купували одночасно ці ЛЕДи і ставили також. У нього фари лінзовані (лінзи на ближнє світло, Honda CRV) і поставивши, вважай ті самі лампи як і у мене, собі отримав гарний світловий малюнок з "галочками".
У мене ж світило просто плямами. Ближнє світло ще хоч щось освітлювало, а дальнє світило в небо, передаючи привіт нічним зорям.
Коли поставив назад штатні галогенки радів як мале дитя, наскільки краще світло повернулося Равончику.

Ну, і для порівняння фото. Відстань до стіни однакова. Та і так зрозуміло що до чого.
Тож, купувати дешеві ЛЕДи для Равона не варто.

01.jpg
 
Последнее редактирование:
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Назад
Вверх Снизу