R2/Spark Провали напруги

garikafterwork

Designer
Команда форума
Сообщения
1.619
Город
Бровари/Княжичі
Авто
Peugeot 508
Сьогодні вдруге за час користування автомобілем привернуло мою увагу дивне просідання напруги.
Їхав ввечері з увімкненими фарами. Під'їжджав до лежачого поліцейського і пустив газ, щоб переставити ногу на гальма. І в цей момент на якусь мить фари потускніли. Наче ото машина заглохла і фари світять від 10 вольт. Згадав, що десь місяць тому була подібна ситуація. Тільки просідання напруги, а саме потускніння головного світла, відбувалося на протязі хвилин п'яти.
Таке враження, що в мережу автомобіля короткочасно вмикається якесь дуже потужне електрообладнання.
При всьому цьому автомобіль, прибори і усе інше працює нормально.
Що це може бути?
 
Фары притухают при работе АБС, у себя стабильно замечаю такое. Ну и если резко включить макс вентилятор печки, пока РН не выровняет.
 
Если все 4 стеклоподъемника нажать, то немного тускнеют.
Но на ровном месте... такого не было.
При срабатывании абс не замечал потускнения.
 
Это может быть вызвано включением вентилятора радиатора. У меня было такое раньше, правда не с равоном. На равшанском пока такого не замечал.
 
Треба поспостерігати коли саме це відбувається. При роботі АБС так є таке. Але тут ще на гальма не тисну... Може дійсно вентилятор?
 
В мене та ж сама ситуація. Думаю, треба підзарядити акумулятор. Здається на Равоні генератор не шибко потужний.
 
На R4 на ХХ если включить обогрев заднего стекла есть провал (фары притухают) в движении хоть всё включать и выключать такого нет.
На моей машине такое присутствтует.
 
Теж таке буває, але є один нюанс - це виникає коли їду на газу, на бензині такого не помічав!!!
 
В мене та ж сама ситуація. Думаю, треба підзарядити акумулятор. Здається на Равоні генератор не шибко потужний.
Генератор-100 AMP, много это или мало кто понимает в электрике разъясните,судя по цифрам запас в 2 раза.Аккумулятор 12V, 5р4H, 375 ENCCA,нашёл в описании р4.,р2 тоже в описании генератор100,аккумулятор50.
 
Назад
Вверх Снизу