R2/Spark [Продано] Продам рідні шини 155/70 R14, 4шт.

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

myrka

Новичок
Сообщения
22
Город
Львів
Авто
r2
Продам комплект рідних шин Hankook 155/70 R14 для R2. Пробіг біля 1000км, гуль, проколів, порізів нема. Дата виробництва- кінець 2016. Знаходяться у Львові
Ціна 1500 грн.
 
Продам комплект рідних шин Hankook 155/70 R14 для R2. Пробіг біля 1000км, гуль, проколів, порізів нема. Дата виробництва- кінець 2016. Знаходяться у Львові
Ціна 1500 грн.
Оооо Львів, у Вас який колір авто??????
 
Продам комплект рідних шин Hankook 155/70 R14 для R2. Пробіг біля 1000км, гуль, проколів, порізів нема. Дата виробництва- кінець 2016. Знаходяться у Львові
Ціна 1500 грн.

Доброго дня.
Надайте Ваш номер телефону, я теж зі Львова можливо розгляну пропозицію.
 
Нічого собі львівські равончикиlol я Вишня бордо якби що.....

Можливо б зустрілися всі якось???? Як ідея??? Я раніше писав ніхто не реагував, знаю ще одного колегу на р2 мокрий асфальт

Доброго дня.
Надайте Ваш номер телефону, я теж зі Львова можливо розгляну пропозицію.
А ваш колір р2 який??
 
Да уж... цвет машины на которой стояли колеса - это очень важная информация при покупке шин. :kolobok-lol: В следующий раз тоже буду уточнять эту информацию, а то я себе купил ины тут не спросив на какого цвета авто они стояли. А то вдруг они мне по цвету не подойдут.:kolobok-biggrin:
 
Да уж... цвет машины на которой стояли колеса - это очень важная информация при покупке шин. :kolobok-lol: В следующий раз тоже буду уточнять эту информацию, а то я себе купил ины тут не спросив на какого цвета авто они стояли. А то вдруг они мне по цвету не подойдут.:kolobok-biggrin:
При чому тут колір до шин і вибору авто? Я питав про колір тому що не так багато їх у Львові! От тому і цікаво де вони у нас живуть.
 
Та это была просто шутка ;)
Я же там даже смайлы поставил.
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Назад
Вверх Снизу