Не має доступа до акаунта Фейсбук

garikafterwork

Designer
Команда форума
Сообщения
1.619
Город
Бровари/Княжичі
Авто
Peugeot 508
Вітаю, друзі!
Зіткнувся з проблемою - не можу увійти з ПК (навіть не завантажується сторінка) до свого акаунту у Фейсбук. Зі смартфона акаунт працює і є повний доступ, а от з ПК навіть не завантажує сторінку. І це в усіх браузерах. Після очистки кешу і куків можу увійти на сторінку авторизації та залогінитись у іншому акаунті, але не усвоєму. Як тільки ввожу дані свого акаунту то одразу білий екран і не має доступу до ФБ взагалі. Поки не почистиш кеш і кукі.
З телефона змінив пароль - не допомогло. (((
Началося це учора. До цього на протязі двох днів до мене просилися у друзі фейкові сторінки. Спочатку додав парочку, а потім повидаляв і тих друзів і нові запити.
 
я на лицокниге зареган, но не захожу туда вообще
только вк
 
Вітаю, друзі!
Зіткнувся з проблемою - не можу увійти з ПК (навіть не завантажується сторінка) до свого акаунту у Фейсбук. Зі смартфона акаунт працює і є повний доступ, а от з ПК навіть не завантажує сторінку. І це в усіх браузерах. Після очистки кешу і куків можу увійти на сторінку авторизації та залогінитись у іншому акаунті, але не усвоєму. Як тільки ввожу дані свого акаунту то одразу білий екран і не має доступу до ФБ взагалі. Поки не почистиш кеш і кукі.
З телефона змінив пароль - не допомогло. (((
Началося це учора. До цього на протязі двох днів до мене просилися у друзі фейкові сторінки. Спочатку додав парочку, а потім повидаляв і тих друзів і нові запити.
Захожу и с ПК и с смарта без проблем, такого как у Вас небыло.
я на лицокниге зареган, но не захожу туда вообще
только вк
После 14 года не пользуюсь НИКАКИМИ ресурсами территории 404.
 
очень надеюсь, тебе от этого легче
Вопрос не в "легче" или "тяжелее" а в принципах, которые я соблюдаю и в патриотизме (как бы пафосно это не звучало). Я люблю свою страну и ненавижу когда какое-то ВВХ решает как мне жить и как дышать. Но спасибо, что беспокоишься за моё самочувствие.
 
в принципах, которые я соблюдаю и в патриотизме (как бы пафосно это не звучало)
вспомнилась картинка

29422957_5d3e1d14edc0f25856c705300a6e33d4_800.jpg
 
Началося це учора. До цього на протязі двох днів до мене просилися у друзі фейкові сторінки. Спочатку додав парочку, а потім повидаляв і тих друзів і нові запити.
а на другом компе (не телефоне) - пробовал?
 
Такая проблема встречается и одно решение так и не появилось (ну или не нашел). Почитал на бурж-фейсбуке, что некоторым помогает сделать ресет пароля через мобильное приложение, после чего уже зайти через стационарный пк.
 
Так прикол у тому, що я вже зробив усе що тільки можна було. Скинув пароль і всерівно нічого не змінилося.
 
Законопроект 6688 в дії :tss:.
кругом зрада)
эта версия не подходит )
он даже еще не голосование не вынесен. разве что осенью после доработок.
Відтак, на найближчій сесії Верховної Ради автори наполегливо рекомендуватимуть народним обранцям не голосувати за чинну редакцію закону.
 
соц сети - зло.
от них тупеют.
ИМХО, не хотел никого обидеть.
 
Равон клуб это тоже соц.сеть,мы тут умнеем:mail:
не думаю. Этот клуб, сообщество людей объединенных общим интересом, а не аля по3,14здеть, как в соцсетях ниачем.
и да, обмениваемся опытом эксплуатации, плюсами и минусами... ;)
конечно присутствуют праздные зеваки, но уверен и они тут не просто так.
 
Назад
Вверх Снизу