R2/Spark Авто само газует после запуска

sanya

Участник
Сообщения
106
Город
Одесса
Авто
Ravon R2
Подскажите пожалуйста, кто знает, что может быть. Авто R2 утром после запуска сразу сама газует до 3000 потом сразу спадает до норм до 1000 оборотов и ниже. Не всегда так бывает, но иногда происходит. Очень не привычно. Что это может быть?
 
Була схожа проблема при пробігу 41т з ранку , коли сиро та холодно, помив дросельну заслонку , проблема зникла.
Дякую, підказали де шукати проблему! Банально хомут повітряного патрубка який іде до самого дроселя ослабшав та відкрутився повністю. Я рукою намацав його. Подивлюся чи зникне проблема тепер. Якщо ні, то буду чистити дросель.
 
Напишіть про результати, думаю всім буде цікаво.До речі хомут могли погано затягти при заміні повітряного фільтра.
 
Напишіть про результати, думаю всім буде цікаво.До речі хомут могли погано затягти при заміні повітряного фільтра.
Так це може бути, цілком ймовірно, що його просто забули затягнути на СТО, тому що він зовсім висів. Сам він би не зміг так ослабшати. Подивлюся протягом неділі, що буде з авто, потім напишу результат ремонту! :) Але вже можу радити всім періодично перевіряти ці хомути чи добре вони затягнуті.
 
Дякую, підказали де шукати проблему! Банально хомут повітряного патрубка який іде до самого дроселя ослабшав та відкрутився повністю. Я рукою намацав його. Подивлюся чи зникне проблема тепер. Якщо ні, то буду чистити дросель.
Этот хомут точно на подсос и такое поведение не влияет, так как учет воздуха начинается ПОСЛЕ дроссельной заслонки, а не ДО.
 
так не скажешь, так как такое поведение может возникать при множестве разных условий
 
утром в холод это практически нормально.
Впервые слышу, чтобы это было нормальным. За почти 20 лет эксплуатации нескольких машин с инжектором ни одна из них так себя не вела, само-собой когда была исправна.
Но вот когда засорилась дроссельная заслонка на одной из них или начинал глючить ДПДЗ на другой, то они не только при запуске/на холостых, но и во время движения дергались не предсказуемо.
 
Подскажите пожалуйста, кто знает, что может быть. Авто R2 утром после запуска сразу сама газует до 3000 потом сразу спадает до норм до 1000 оборотов и ниже. Не всегда так бывает, но иногда происходит. Очень не привычно. Что это может быть?
Акум в нормі?
Це схоже на каліброаку ХХ.
Якщо при старті сильно просіда напруга .
 
Акум в нормі?
Це схоже на каліброаку ХХ.
Якщо при старті сильно просіда напруга .
Акум вже старий. 5 років йому, але машину заводить без проблем, тому навіть не знаю. Поки що схоже, що проблема зникла. Після фіксації хомута на місце. Але зараз їжжу не дуже багато, тому може ще не час радіти.
 
Схожа ситуація
Десь з рік періодично після запуску одразу сама газує до 2000 обертів, гадав що це через те що були холода але в літку також було не пропало
Зараз ще додалось, після запуску можуть оберти одразу впасти до 600 і ніби починає глохнути

Може в когось таке було? Куди дивитись?
Акумулятор не міняв з 2017 року, може через нього?
 
Акумулятор не міняв з 2017 року, може через нього?
Если аккум дохлый, то при запуске стартер "захлебывается", практичсеки гаснут все индикаторы, лампы освещения и т.д. Тогда аккум менять.
Если крутит как обычно - тогда дело точно не в аккуме
 
Если аккум дохлый, то при запуске стартер "захлебывается", практичсеки гаснут все индикаторы, лампы освещения и т.д. Тогда аккум менять.
Если крутит как обычно - тогда дело точно не в аккуме
Не завжди але іноді, крутить ніби слабо та довше ніж раніше
Спробую заміряти показники акумулятору
 
Не завжди але іноді, крутить ніби слабо та довше ніж раніше
Спробую заміряти показники акумулятору
Просто вранці вольтаж. На холодну.

Трохи лайвхак, на 30 с фари включати. Електрони розбудити.
 
Так, це був акумулятор
Сьогодні зранку насилу завелась
Потрібно було поїздити по справах
Приїхав в перше місце і знову ледь-ледь крутило, одразу поїхав в буд.магазин, там не було потрібного акумулятору.
Знайшов поблизу спеціалізований, туди приїхав заглушив, благо тут вже був потрібний, продавець каже підженіть машину щоб ми поставили, а вона вже не заводиться
Поставили новий акум і як нова почала жужати :)

Добра в мене машина, дотягнула до куди треба, до потрібного магазину:)
Рідний акум проробив 6 років
 
Рідний акум проробив 6 років
В мене вже 5 з половиною років :maybe:. Думаю теж про заміну, хоча й передумов поки нема. Але з урахуванням відключень світла :(, думаю старий забрати в будинок, а в равлик поставити новий :meowth:.
А який взяли?
 
В мене вже 5 з половиною років :maybe:. Думаю теж про заміну, хоча й передумов поки нема. Але з урахуванням відключень світла :(, думаю старий забрати в будинок, а в равлик поставити новий :meowth:.
А який взяли?
Так як мій вмер, а в магазині не було жодної відомого мені бренду акумуляторів, взяв який презентували Akcel 52AH 470A :)
 
Назад
Вверх Снизу