R2/Spark Stylish wheels | Стильні колеса для Ravon R2

garikafterwork

Designer
Команда форума
Сообщения
1.619
Город
Бровари/Княжичі
Авто
Peugeot 508
5658

Давайте обговоримо варіанти колісних дисків для Ravon R2. Хочеться на літо мати гарні "чуні", що додадуть автомобілю стилю.
Цікаво, як стоятимуть 15" або навіть 16"? Яка гума потрібна для тих чи інших дисків?
Які у кого ідеї і бажання?
 
Последнее редактирование:
Ставимо 15-16 в стилі BBS в купі з пневматичною підвіскою буде гарно сидіти :) До речі багато вже на R2 катаються саме на 15 колесах, на шиномонтажі мені теж рекомендували перейти на 15, але як на мене то треба робити в комплексі з стайлінгом всього іншого, а просто так і на штатних можна їздити.
 
Ставимо 15-16 в стилі BBS в купі з пневматичною підвіскою буде гарно сидіти :) До речі багато вже на R2 катаються саме на 15 колесах, на шиномонтажі мені теж рекомендували перейти на 15, але як на мене то треба робити в комплексі з стайлінгом всього іншого, а просто так і на штатних можна їздити.
Пневмо то круто, але давайте, щось більш приземлене :)

Я теж здебільшого бачу Равони на штатних колесах.
 
Цікаво, як стоятимуть 15" або навіть 16"? Яка гума потрібна для тих чи інших дисків?
Нормально стоять и ездить будут все указанные здесь размеры (включая не выделенные цветом)
wheel1=155-70-14X4.5ET45.png
Для рынка США Спарки штатно комплектуются 185/55R15, но для наших дорог я бы ставил 185/60R15 - чуть повыше и помягче будет.
 
185/55 15 с диском 5,5 и вылетом 46 я бы поставила ) но влезет ли :) больше даже не по высоте, там как раз разница небольшая, а по ширине... Штатный у нас совсем узкий.
Это откуда табличка?
 

Вложения

  • 1557236816448.png
    1557236816448.png
    120,9 КБ · Просмотры: 8
Раз уже зашел разговор про нештантые, но красивые колеса.
Есть у кого-нибудь под рукой информация, как влияет диаметр колеса на характеристики, вроде расхода топлива или времени набора скорости?
 
185/55 15 с диском 5,5 и вылетом 46 я бы поставила ) но влезет ли :) больше даже не по высоте, там как раз разница небольшая, а по ширине... Штатный у нас совсем узкий.
Это откуда табличка?
Влезет, судя по бортовикам на драйве, народ даже ставил 195 ширину. Табличка отсюда.
 
Раз уже зашел разговор про нештантые, но красивые колеса.
Есть у кого-нибудь под рукой информация, как влияет диаметр колеса на характеристики, вроде расхода топлива или времени набора скорости?
В жизни главное понты. Понты дороже денег.
 
Раз уже зашел разговор про нештантые, но красивые колеса.
Есть у кого-нибудь под рукой информация, как влияет диаметр колеса на характеристики, вроде расхода топлива или времени набора скорости?
 
Цікава тема, але тепер цікаво фото побачити тих 15-16 дисків на р2:) з форуму хто ставив, думаю на наступне літо 15 з резиною взяти.... Скидайте фото 15-16
 
Отож і я так хочу. 16" то напевно багато. А от 15" буде в самий раз. Якраз ще цей сезон на рідних колесах поїжджу, а на наступний рік вже треба буде міняти.
 
А хто може підказати параметри штатного диску 4,5х4х100R14 ЕТ43,5, ф-56,56мм м12х1,5 вірно?
 
Отож і я так хочу. 16" то напевно багато. А от 15" буде в самий раз.
Действительно, 16" диски будут уж очень тяжелыми, со всеми вытекающими последствиями, если это не суперпупер ковка по цене половины равона за комплект.
 
185/55 15 с диском 5,5 и вылетом 46 я бы поставила ) но влезет ли :) больше даже не по высоте, там как раз разница небольшая, а по ширине... Штатный у нас совсем узкий.
Это откуда табличка?
І 205 ширину ставлять:) на 16'' диски:)

 
Назад
Вверх Снизу