R2/Spark Сетка на радиаторную решетку

panda_911

Участник
Сообщения
32
Город
Киев
Авто
R2
Всем привет.
Может кто видел у нас в продаже что то типа такой сетки?
Ну или кто что ставил на свои машины?
 
Интересная тема. Возможно есть у Ильдара на драйве
Мне больше нравится спрятать такую сетку за решетку, кто-то уже такое делал? как туда добраться?
 
Написал письмо в эту Стрелку11 - они могут и в Киев доставить. но при 100% предоплате. )
 
А какая цена?

Спросил у Ильдара - вот ответ
"Это произведено и изготовлено в России, у нас нет такого
Компания Стрелка11, вот сайт их strelka11.ru/"
 
Nickolas сказал(а):
А какая цена?

Спросил у Ильдара - вот ответ
"Это произведено и изготовлено в России, у нас нет такого
Компания Стрелка11, вот сайт их strelka11.ru/"
https://strelka11.ru/zashchita-radiator ... g-v-detail

комплект из двух получается около 5 килорублей (примерно 2,5 килогривны) без учета доставки.

з.ы. ссылка на их сайт в описании ролика на ютубе тоже есть ) там и нашел.
 
Всем привет, может кто то уже покупал себе дополнительную сетку защиты радиатора? Или возможно делал сам, поделитесь где покупали или советом как сделали) всем добра!)
 
Гадаю, @Артём цікавиться саме такою сіткою, як у @orange та у мене. Та що стоїть всередині. Я, наприклад, таку штукенцію в Україні тоді не знайшов і попросив дилера встановити її мені.
 
Якщо виключно для зимових умов, то мене зацікавив варіант:

Як для літа то не бачу профіта, адже мухи вимиваються водою, помятість сот автоматично не призводить до поломок радіатору. На попередніх авто міняв радіатори через те, що в умовах Київської солі вони не витримували 3-4 роки. Проїржавлювали трубки як раз не в місцях утилізації мух. Так, радіатори мали примяті зони сот, десятки мумії комах - але не це було причиною замін запчастини. Тим паче, що радіатор коштує у вартість встановлнення сітки.

Якщо метою є візуалізація авто, естетичні погляди власника як на капот ззовні, так і на чистий радіатор всередині моторного відсіку то ідея має місце на існування. Для збереження радіатора в умовах міської єксплуатації - плацебо.

ІМХО, це вже релігійне питання... Як-то ГБО, музика чи багато-чого іншого. Від власника залежить до прибічників якої секти вступити.
 
Последнее редактирование:
помятість сот автоматично не призводить до поломок радіатору
у него там такие дыры в фальшрадиаторной решетке, что на скорости может и насквозь пробить... Я решила поставить. Летом посмотрю, не будет ли перегреваться в пробках.
 
Уж больно по колхозному выглядит.

Так идея в временной защите от снега и соли нижних отверстий бампера (за которыми радиаторы) - весьма функционально и бюджетно. Погода улучшилась - снял.
 
@orange , не думаю що вона буде перегріватись. Доступ повітря ніяк не зменшився.

Доступ повітря як-раз зменшився, хоча-б на 5-10% але зменшився. У Р2 малий моторний відсік і гарячий двигун. Як раз ці три обставини викликають у мене роздуми.
 
Я погоджуюсь, що доступ повітря трохи зменшився, і в пробках це может стати проблемою. Тому в планах помоніторити температуру з сіткою та без (якщо з сіткою буде перегріватися).
не чув про перегрів R2
может тому, що в нас індикатора температури немає :D лише аларм при критичному перегріві :)
 
У Р2 малий моторний відсік і гарячий двигун.
Размер моторного отсека без разницы, весь воздух все-равно уходит под днище.
А что касается мотора Р2, то это добрый проверенный GM от австралийской компании Holden (а уж кто-то, а австралийцы шарят в борьбе с перегревами и запасом системы ихлаждения ;) )
 
Назад
Вверх Снизу